top of page

Nejčastější chyby

                  při detoxikaci 

Chyby dělají poradci i klienti. Dva lidé s podobnými potížemi mohou mít naprosto rozdílné výsledky za stejný čas. Drobné, ale přitom zásadní chyby mohou radikálně ovlivnit úspěšnost celé léčby. Když už jste se do toho dali, dodržujte i maličkosti, které by mohly celý proces brzdit.

Poradce:

Nejzávažnější chyba – nedává MMS. Je širokospektré a levné, pokrývá pět druhů patogenů – viry, bakterie, plísně, plasmodia, prvoci běžní. Jeho záběr je tak široký, že ho nelze nahradit žádným stejně kvalitním přípravkem.                                                                            

Spokojí se s ujištěním, že klient MMS bere, nezkontroluje si, JAK. Důležitá je doba, po kterou čekám, než aktivovanou směs zaliji vodou. Původní doporučení Jima Humbla bylo 3 minuty. Za tu dobu veškerý dioxid vyprchá. Ideální je 10 vteřin. Vodou zaléváme jen na dva tři prsty do sklenice, nezapíjíme, nebo jen minimálně. Čím více vody, tím více ředění a tím méně účinku. Po vypití aktivované zředěné dávky HODINU nejíme, nepijeme.

Poradce musí mít přehled, jaké doplňky stravy a čaje klient bere. Klienta samotného ani nenapadne, že některé doplňky stravy nebo vitamíny, kterými si o své vůli vylepšuje léčbu, mohou naopak celou kúru zhatit. Poradce si nechá fyzicky donést všechny léky, které klient v současnosti bere, a zapíše je. Probere s klientem časový sled braní jednotlivých preparátů během dne. Po skončení kúry je možné léky přetestovat, zda jsou stále ještě potřeba.

V případě trichomonády, Chlamydií trachomatis, mycoplazmat, HPV, gonokoků …tedy všech pohlavně přenosných chorob-léčíme oba partnery.

V případě dětských roupů léčíme celou rodinu, aplikace ATH horem i spodem, 6 týdnů. Důsledná hygiena ložního prádla, ručníků, zdesinfikovat podlahy, koupelnu, záchod.

V případě domácího mazlíčka poradit odčervení a intervaly / Cestal 4x ročně,  Milbemax 2x ročně/, důsledná hygiena textilních povrchů, podlah, koberců, sedaček, zvíře má svůj vlastní pelíšek, pravidelné koupání zvířete- například zárodky tasemnice psí mohou být v roztočích v psí srsti.

Poradce testuje vodu nejen z domácnosti, ale je-li potřeba, i z práce, z chalupy a chaty, rodičů či dětí, tedy odevšad, kde se klient pravidelně pohybuje.

Před létem doporučit repelenty a lapače na zahradu, aby během letního období docházelo co nejméně k novým potížím v podobě infekcí přenosných hmyzem.

Vysvětlit riziko koupání v přírodních tocích v termálních lázních a whirpoolech.

Vysvětlit riziko konzumace syrového nebo uzeného masa a ryb.

Nepouštět se do léčby tehdy, má li klient před sebou v brzké době operaci, ozařování, chemoterapii, bere-li kortikoidy. V případě kortikoidů je možno zahájit léčbu MĚSÍC po poslední dávce kortikoidů, pokud se celou dobu bralo MMS. Nevymlouvat klientovi antibiotika, nechat proběhnout. Naši léčbu zahájit po nich, nebo naši léčbu přerušit a pokračovat po ATB.

U závažných onemocnění nervových, autoimunitních, polyneuropatií a otoků končetin zkontrolovat patogeny v rukou i nohou hned na prvním sezení, a masáže periferií doporučit od počátku léčby. Ušetří se tím MĚSÍCE času!   

 

Začínáme kontrolou vody a čištěním střev. Je to logické. V případě, že je střevo v chronickém, byť i mírném zánětu, léky na větší parazity se ideálně nevstřebají a nedostanou se do krve a k potřebným orgánům. Tedy nejdříve čistíme prvoky, pak plasmodia, pak teprve plánujeme očistu od větších parazitů. Obrácený postup málokdy vede k cíli. Výjimkou je případ, kdy klient přijde s tropickou malárií, ta má přednost před vším ostatním, nebo je dobré začínat s maláriemi i tehdy, kdy má klient rovnou tři evropské. Prohodíme-li prvoky krevní a střevní, není to zásadní chyba.

Nepoužíváme žádný druh plazmy, ani Ramaloop, po mnohočetných, letitých, špatných zkušenostech.

Poradce by měl být pro klienta během kúry dostupný, způsobem, na kterém se domluví. Tedy osobním, telefonickém nebo mailovém, aby mohl pružně reagovat na jakékoliv dotazy a připomínky klienta.

Poradce si vede dokumentaci, na kterou navazuje při dalším měření.

 

Klient:

Od klienta se očekává především upřímnost při sdělování svého zdravotního stavu a počtu léků, které bere, ať už od lékaře nebo doplňky stravy. Nejsme vědmy s křišťálovou koulí. Tedy klienta, který se culí sotva dosedne a říká- já vám nic neřeknu, jsem zvědav, zda mi to najdete – takového okamžitě vypoklonkuji ven. Takový člověk nemá o naší práci ani potuchy, nic si nezjistil. U doktora si také nesednete a neřeknete: ,,Tak, pane doktore, tady mne máte a teď přijďte na to, co mne bolí“. Ten by vás hnal. Tam byste si to nedovolili. Z takového chování už je jasná určitá spekulace a záměr diskreditovat, takový klient většinou závažné potíže nemá a chce se jen pobavit. Není mi jich líto, když je vyhodím. Naštěstí je jich minimum.   

Očekává se snaha plnit pokyny poradce, zvláště co se týká užívání MMS. Pokud klient z důvodu nevolnosti není schopen dodržet dávku, na které se s poradcem dohodli, je potřeba dávku snížit na únosnou mez, ale poradce informovat. Dávkování ATH měnit jen po poradě s terapeutem.  

Klient by si raději neměl vylepšovat o své vůli terapii dalšími prostředky a metodami, na průběh celé detoxikace to může mít kontraproduktivní vliv. Pokud přesto chce zapojit i jiné způsoby- například saunu, kryokomoru, akupresuru- jeho poradce by o tom měl vědět.

Hanka Bláhová

Brno, 15. 10. 2023

bottom of page