top of page
Bláhová.jpg

Ing. Hana Bláhová​

Za 550 Kč (MMS a STACYL) může celá čtyřčlenná rodina na Covid udělat dlouhý nos. Buďte soběstační, důvěřujte si. Samozřejmě stále platí, že detoxikovaní pacienti mají větší šanci se uzdravit, rychleji a s lehkým průběhem. Pokud na vás tlačí rodinní příslušníci s očkováním, držte nervy na uzdě a vyčkávejte. Pravda vyjde najevo už tuto zimu.

Shrnutí dostupné a funkční léčby Covidu-19

a všech jeho nynějších a budoucích mutací

 

 

 

Základním lékem na jakoukoliv virózu je MMS, tedy roztok připravený z 25% chloritanu sodného a 4% kyseliny chlorovodíkové. Vznikne voda, nepatrné množství kuchyňské soli a plyn, dioxid chlóru. Léčivá substance je plyn. Dioxid chlóru má široký záběr. Likviduje, přesně jak popsal Andreas Kalcker, také bakterie, plísně, krevní a vodní prvoky. Eliminuje toxiny a těžké kovy. Jeho příprava je velmi jednoduchá - viz video a návod ve videu níže. Pro prevenci a údržbu zcela stačí užívat jednou až dvakrát denně 3 kapky aktivovaného roztoku. Pokud už onemocníte, přidáte třetí či čtvrtou dávku. MMS používáme spolu s kolegy v ČR již devět let, je tisíckrát odzkoušené a za výsledky můžeme ručit. 

 

Takto bychom likvidovali samotný virus. Kdo se musí pravidelně v práci špejlovat, kloktejte MMS-kem nebo hypermanganem, kapejte si do nosu zředěné MMS nebo nosní kapky, a nebudete se muset bát, že vám někdy testy vyjdou pozitivní.  

Kromě toho bychom si však měli pojistit, aby v našem těle nedošlo k žádným trombózám, krevním sraženinám, což je hlavní strašák pro nemocné s vážným průběhem, kteří už jsou na tom tak špatně, že se dostanou do nemocnice. Proto když už cítíte, nebo víte, že vás virus napadl, začněte užívat preventivně léky na ředění krve, stačí jen po dobu, než se dostanete z nejhorších příznaků, a stačí jedna tableta denně.

 Každý z nás by měl mít doma:

ASPIRIN (ACYLPYRIN, STACYL)

​Za padesát tři korun dostanete v každé lékárně 100 tablet! STACYLU bez receptu.

Dávkování  1 - 0 - 0

Velmi spolehlivé a téměř bez vedlejších účinků je levné antibiotikum

AZITROMYCIN, které likviduje jak bakterie, tak překvapivě i viry, a jeho účinek na Covid byl už potvrzen několika lékaři. Většinou stačí užívat 6 dní.

Dávkování: 1 - 0 - 0

Třetím vyzkoušeným lékem je

ISOPRINOSINE, antivirotikum.

Dávkování:  2 - 2 - 2 po jídle, do odeznění potíží

Nekombinovat oba předchozí léky dohromady, buď jeden, nebo druhý.

MMS by mělo být užíváno s odstupem hodinu od tablet před i po.

IVERMECTIN, antiparazitikum, určeno na filárie a hlísty.

Příznivě působí na celkový zdravotní stav nemocného, protože likviduje parazity v krevním řečišti a snižuje nebezpečí trombóz, dále je indikován na gramnegativní a grampozitivní bakterie, a některé studie hovoří i o protivirovém účinku. Jeho účinek je však spíše nepřímý, a nelze doporučovat brát ho naslepo bez porady s terapeutem nebo lékařem těm lidem, kteří berou léky na ředění krve, na arytmie nebo vysoký tlak. 

Shromažďuji zkušenosti mnoha známých a klientů, a vyhodnocuji dosavadní zkušenosti desítek lidí s naším zdravotnictvím: vypadá to, že je lépe se za každou cenu pokusit léčit se doma do poslední chvíle, protože je větší šance se z toho dostat. Doma si můžete leccos naordinovat, můžete si dát čaj s medem a citronem, horkou vanu, elektrickou dečku, můžete užívat uvedené léky, zinek, nebo kdo nechce za žádnou cenu MMS, může brát ve velkém vitamíny a čínské byliny. Můžete inhalovat byliny /zázvor, majoránka, oregano/ nad lavorem jako naše babičky. V nemocnici nemůžete nic. Nejste páni svého osudu. V nemocnici někde nějak léčí, jinde jen čekají, až se zhoršíte, a pak vás horlivě připojí na ventilátor, což je většinou konečná. 

Obsahuje video s Hanou Bláhovou

HB.jpg

 

Kde najdu prodejnu

Fichema ?

Fichema.jpg

co si vzít sebou

do detoxikační

poradny

co patří

a co nepatří

do naší metody

FAQ

otázky a odpovědi

nejčastější chyby při detoxikaci

zde si můžete

objednat moje

knihy a skripta

bottom of page