Pro informace raději k veterinářům

26.11.2012

Dobrý den, vážená paní Bláhová,                                                                                                  

četl jsem Váš odborný článek o parazitech na internetu a mohu mnohé z toho, co jste zde popsala, podpořit věcnými důkazy.                                                                  

Dosud mám zdravotní problémy: po infarktu, který jsem si jako laik ráno předem odhadem diagnostikoval, a dojel k lékaři, mi byl operativně vložen po zásahu sten. Nemohl jsem se smířit s tím, s jakou rychlostí se u mne projevily potíže na infarkt, když jsem se loni v létě dokázal ponořit s ploutvemi a na jeden nádech do hloubky 30 metrů.                                                                                                                             

S koupí malého štěněte jsem na veterinární vyšetření odevzdal trus psa i stolici svou jako stolici psa číslo 2, který ve skutečnosti neexistuje. Výsledek byl děsivý. Zamoření parazity ve stolici č. 2. Více či méně 5 druhů. Při vyšetřování na veterinární klinice jsem byl na základě nedůvěry k předchozím vyšetřením osobně přítomen a viděl jsem parazity pod mikroskopem. Porovnali jsme je s lékařskou odbornou literaturou.                                                                    

Nechal jsem stejnou stolici vyšetřit lékařskou laboratoří pro lidi. Výsledek byl, až na podezření na echinokoka, kterého vyšetření na veterinární klinice neprokázalo, v celém spektru negativní!!! To je zjištění, které dokazuje, že v našem zdravotnictví jsou značné mezery. Právě desinfikujeme celý byt i rodinu. Děkuji Vám za Váš odborný článek, jehož obsah mohu potvrdit bohužel z vlastních zkušeností.     

 

 

16. 11. 2012   Dobrý den, posílám ucelené  zkušenosti

1. První případ. Dvojité vyšetření stolice u dvou veterinářů. Výsledek pozitivní na 5 druhů parazitů, z toho masivní zamoření měchovcem.  Byl jsem tehdy osobně přítomen u vyšetření své stolice dvěma nezávislými veterináři a viděl jsem parazity obsažené ve stolici pod mikroskopem. Byl určen jejich druh. Jeden veterinář určil Ancylostoma duodenale a Trichuris trichiura, druhý veterinář Ancylostoma duodenale a Trichuris si nebyl zcela jistý. Následně jsem stejnou stolici dal na vyšetření do Krajské nemocnice v XY.  Naprosto stejná stolice- z jednoho kusu. Za zavřenými dveřmi v nemocnici - výsledek negativní v plném rozsahu. Výsledek 2: 0 ve prospěch veterinářů. 

2. Druhý případ. Po podání odčervovacího přípravku. Další stolice rozprostřena ve vaně a postupně sprchována speciálně filtrovanou vodou.      

 

 Lze 100 % vyloučit, že by se parazit dostal do vany ze sprchy, protože filtrem neprojde mnohem menší věc. Ze stolice jsem pracně posbíral parazity, umyl ve vodě, získané z reverzní osmózy, a fixoval jsem je v 52 % slivovici. Desinfekce Neostomosanem a následně lihem.

 

Lékařce jsem oznámil, co jsem se vzorky provedl. I přes to mi lékařka 3x zopakovala, že aby byl červ červem, tak se musí hýbat. Moje odpověď byla: “Paní doktorko, když vám podám jed, a následně vás budu 24 hodin držet pod hladinou v lihu, myslíte, že se budete hýbat? Chci se těch červů rychle, trvale a správně zbavit a chci od Vás odbornou pomoc.“    

                                                     

,,My Vám od těch utkvělých představ rádi pomůžeme” -  byla odpověď doktorky na infekčním. ,,Paní doktorko, mám prokázané IQ nad 145 v Menze a nad 160 jinde, myslíte si, že jsem jedu 40 km s hloupostí? Zafixování červů mi dalo celkem dost práce a zabralo čas“. Paní doktorku, jinak dost vysoce postavenou v oboru, jsem usadil důkazy. Ztuhnul jí úsměv na líci. Ačkoliv odbornice, nedokázala odpovědět na jednoduché a zásadní otázky. Řekl jsem jí, že kdybych na jejich systém a práci podal žalobu a trestní oznámení, nebylo by ve vězení místo pro další delikventy, a chudák daňový poplatník by se už ani nedoplatil na náklady vězeňství.                                                                                  

Dnes, to je 26. 11. 2012, jsem se dověděl, že nakonec zjistili, že se jedná o nitěnky – Tubifex. Domnívám se, že si musí uvědomovat a vědět na základě vzdělání, že to dělají špatně. Otázkou je, co je důvodem. Nedbalost, lenost nebo úmysl a s ním spojené peníze. Asi to poslední.                                                                                                                 

3. Třetí případ je podobný  jako ten první. Tři vzorky stolice od různých lidí. Veterináři nezávisle souhlasně určili 2 vzorky jako pozitivní, 1 jako negativní. Na základě ztráty důvěry v nemocnici v XY jsme vzorek odnesli na Oddělení mikrobiologie  Fakulty YX.  Ta opět zjistila, že vzorek je negativní. Výsledek    4 : 0 ve prospěch veterinářů.

Konzultace s praktickým lékařem: lékař poukazuje na nutnost opakovat vyšetření, popsat vše, co se stalo, a naléhat na řádné vyšetření, což je ovšem těžké, protože: 

 

                                                                                                      

1. Mikrobiologie pro lidi je totálně neschopná cokoliv zjistit.                               

2. Nebo nezjišťuje úmyslně.                                                                                  

3. Vyšetření na mikrobiologii trvá dlouho.                                                          

4. Je zde jiný úmysl.

 

Všechny 4 varianty jsou pro pacienta pohromou, praktický lékař má svázané ruce a pacient po nějakém čase pomalu nebo i rychle umírá na banální věci. Závěr: Veškeré důkazy ukazují na to, že se úmyslně podvádí s největší pravděpodobností jen v zájmu peněz. Je lepší provést operaci srdce s následným doživotním léčením za víc než 1.000 000, než preventivně odčervit člověka za půl promile uvedené částky. Jak jsem již napsal, jsem ochoten platit zdravotní pojištění a lékař nemusí nic dělat, jen držet pohotovost pro případ, že se něco stane. Nechci mít zajištěnou nekonečnou léčebnou péči, ale chci mít zajištěné uzdravení. Co naše děti, rodiče a mnoho dalších s tím spojených věcí? Kam to spějeme?

 

S pozdravem M. B.

 

 

Štítky:

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Ing. Hana Bláhová | Chodská 19 H, 61200 BRNO, Česká republika | GSM: +420 603 209 866 | e-mail: blahova.ha@seznam.cz | www.hblahova.com

IČ: 146 35 216 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.7.2004 | Evidenční číslo: 370200-2154488-00 | Jednací číslo:33921/04

Evidující úřad: Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 1, 60167 Brno

Všechna práva vyhrazena © 2018 -2020 |  Detoxikace metodou Hany Bláhové  |  Created Milan Wimmer  |  Připomínky k funkčnosti webu - mail ADMIN