top of page
  • Obrázek autoraIng. Hana Bláhová

Revmatická artritida

Revmatická artritida je vyléčitelná. Vyléčených lidí už je celá řada, a to nejen z řad mých klientů, ale i kolegů, kteří akcentují při detoxikaci odstraňování mikrobiální zátěže. Příběhy některých vyléčených jste už měli možnost číst v Nové Regeně, příběhy jiných běhají po internetu. Je vyléčitelná stejně, jako celá řada dalších ,,autoimunitních“ onemocnění, o kterých klasická medicína tvrdí, že jsou nevyléčitelné.

ETIOLOGIE RA je jednoduchá:

1. Evropské typy plasmodií, tedy malárie. Máme tu tři druhy.

Za zamyšlení slouží fakt, že revmatologové v praxi někdy používají na léčení RA antimalarika, protože se jim zřejmě nějakým způsobem v minulosti náhodně osvědčila.

2. mikrofilária, kterých je na území naší republiky rovnou několik druhů.

Oba patogeny se přenášejí komáry, takže předpovídám, že pacientů s RA bude přibývat.

3. Další patogeny uvádím se sestupnou četností a významem: borrelie, chlamydie, EBV, enterobakterie, grampozitivní i gramnegativní koky, hepatitidy, atd.

Ani jeden virus nebo bakterie však nehrají nijak zásadní roli, což rychle pochopíme, když začneme detoxikovat. Zatímco po nasazení MMS, nebo příslušných informatik na nalezené viry a bakterie veškerá drobná mikrobiologie mizí jak pára nad hrncem, v pocitech pacienta se nic nemění. Zatímco terapeut jásá nad téměř prázdnou detoxikační mapou, pacient tvrdí, že si nevšiml žádné pozitivní změny ve zdravotním stavu. Poradce měří už jediné dva patogeny, plasmodia a filária, ty zato všude. Uvnitř kloubů, v tíhových váčcích, ve svalových úponech, kostní dřeni, krvi, lymfě, atd…

LÉČBA:

1. MMS, MMS, MMS a zase MMS. Je to to nejlepší, co tu na malárie máme. Lidem kromě bolestí pohybového aparátu souběžně mizí subfebrilie, pocení, chronická únava, anemie, zlepšuje se hladina železa, celkový krevní obraz, CRP, migrény….

MMS však ,,obtéká“ uzavřené klouby a nedostane se ani do kostní dřeně, takže je potřeba na klouby samotné a na kosti nasadit informatika, spolu s preparátem PLASMODIA.

2. Mikrofilária ničíme kombinací Ivermectinu a Hetrazanu, revmatici mívají mimořádně masivní infekci, čtrnáctidenní kúru většinou opakujeme.

Souběžně mizí alergie, arytmie, astma, dušnost, deprese, migrény, záškuby svalů/údajný nedostatek hořčíku/, polyneuropatie, otoky, ekzémy, parézy a parestézie, svědění očí, senná rýma, upravuje se krevní tlak…

Mikrofilárie nezničíme plazmou ani zapperem, filárie jen utečnou jinam, přesto však může pacientovi přinést významnou úlevu, když se na čas vystěhují z napadeného orgánu. Kontaktní zapper je na klouby vhodnější.

DNA je totéž v bleděmodrém, navíc je tu chybný metabolismus purinů a ukládání organických solí. Drenážujeme nejen klouby, ale i ledviny, přidáváme preparát na rozpouštění biosolí, na odstranění kyseliny močové, upravujeme stravu, pijeme čaje z bobkového listu, Jančovy ledvinové čaje, zařazujeme koupele v MMS. Po první úlevě kloubů je nutno věnovat se zažívání, hlavně slinivce, játrům, protože pokud zažívací orgány nejsou schopny metabolizovat puriny, má to vždy konkrétní mikrobiální příčinu, většinou prvokovou. Zjistíme-li při vstupním měření revmatika prvokovou střevní zátěž, odstraňujeme ji přednostně.Všechny další léky se pak lépe vstřebají a zhodnotí. Na léčbu RA není potřeba být Einstein, je jednoduchá, přesto je to léčba zdlouhavá, trvá kolem roku, a vyžaduje trpělivost klienta i terapeuta. Pacient si ji může uspíšit užíváním vícečetných denních dávek MMS.

Ing. Hana Bláhová

1 424 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page