top of page
  • Obrázek autoraMilan Bláha

Astma, kauza paní A.C.

Vážená redakce,

časopis Nová Regena uveřejňuje občas články o nebezpečí parazitů. K této problematice bych chtěla napsat svůj příběh, který snad pomůže dalším lidem, aby se zbavili svých zdravotních potíží. Moje problémy začaly už před dvacátým rokem mého věku. V té době jsem jezdila o prázdninách ke kamarádce, která měla kočky, psa, králíky, slepice. S kočkami, které jsem milovala, jsem trávila hodně času. Tehdy nebyly veterinární ordinace pro malá zvířata, a o jejich odčervování se běžně nic nevědělo.

Brzy mě začalo bolet na plicích, kašlala jsem, měla jsem stále zvýšené teploty a zanícené mandle. Problémy se nezměnily ani po jejich odstranění, veškeré odběry a rentgeny byly negativní. Přitom mě přepadly velice prudké deprese. Asi půl roku jsem téměř nejedla. Za své psychické potíže jsem se styděla, a ani nevěděla, komu se svěřit, a jak je léčit. Nakonec se mi nějak ulevilo a na chvíli bylo líp.

Tou dobou jsem se vdala a měla dítě. Brzy se mi ale teploty vrátily, a sužovaly mě neustále dál. Rovněž se mi zhoršovaly projevy alergie a senné rýmy, a postupně přecházely v astma. Lékaři si s mými teplotami nevěděli rady, procházela jsem spoustou ordinací, psychiatrií nevyjímaje – tam skončili všichni, s nimiž si medicína nevěděla poradit.

Nakonec se tělo vzdalo a vše vyvrcholilo únavovým syndromem. Astma jsem měla již alergické i bronchiální. Několik let jsem se léčila ve fakultní nemocnici u předních odborníků, ale ani jejich poctivá a dobře míněná léčba nepřinášela žádné výsledky. V této pro mě zoufalé situaci mi někdo poradil homeopatii. Přesto, že jsem jí nevěřila, pro pocit, že jsem udělala, co se dalo, dostala jsem se do péče MUDr. Hany Váňové. Po homeopatikách, které mi dala, jsem do týdne byla bez teplot, a cítila příval energie, bez níž jsem dlouho předtím žila. Byl to pro mě zázrak a taky důkaz toho, že homeopatie není žádný placebo efekt – opravdu jsem nevěřila, že mi nějaké kuličky mohou pomoci. MUDr. Hana Váňová mě pak držela nad vodou další dlouhé roky, kdy mi selhávala imunita, sužovaly mě neustálé bronchitidy, a astma se zhoršovalo. Přidaly se bolesti hlavy a kloubů. Bez její pomoci a homeopatik bych se možná nedočkala doby, kdy jsem poznala ing. Hanu Bláhovou.

V těch letech jsem žila od jedné bronchitidy k další, způsobené viry, chřipkou, či nachlazením. Snad dvacet let jsem neměla horečky – ani při zápalu plic, veškeré obranné mechanismy těla selhávaly. Každá následující nemoc byla horší než předchozí, dýchací potíže a astma vše korunovaly. Znovu mě začaly ohrožovat deprese. Opravdu jsem si myslela, že některou z těchto dalších nemocí nemusím přežít.

V této situaci se mi dostal do ruky článek ing. Bláhové o parazitech a jejich vlivu na zdraví člověka. Moje obtíže souhlasily s tím, co ing. Bláhová psala. U článku byl na ni kontakt a já, po nějaké době váhání, jsem jí zavolala a popsala své potíže. Paní inženýrka mě k sobě objednala a při prvním sezení mi našla parazity na plicích a dalších orgánech. V té době jsem si také zakoupila Zapper a začala ho používat. Byla mi naordinována protiparazitární kúra, kterou podpořily kapky „jonášovky“. Výsledek byl velmi rychlý. Po počátečních problémech s vykašláváním mrtvých parazitů se mi velmi rychle ulevilo. Přestal kašel, hvízdání na plicích, pocit stálého přidušení. Dýchala jsem volně. Přestaly mi stálé bronchitidy. Od první návštěvy detoxikační poradny jsem byla za celý rok lehce nemocná jen jednou, v zimě, a ani jsem nepotřebovala lékaře. K mému velkému překvapení jsem asi dva dny měla horečku, což bylo dobré znamení znovunabyté imunity.

U ing. Bláhové jsem během roku absolvovala asi 5 návštěv, a léčbu jsme zakončily. Můj lékař mi po sérii testů potvrdil, že astma se stáhlo a vysadil mi všechny léky a spreje, které jsem do té doby užívala. Rovněž MUDr. Váňová mi měřením drah potvrdila, že mi nic nechybí. Přestaly i bolesti hlavy a bolesti většiny kloubů. Je mi 63 let a po celoživotních zdravotních potížích se konečně cítím – a jsem – zdravá.

Problematika parazitů se u nás nesmírně podceňuje. Je paradoxem, že veterináři o ní vědí víc, než lidští lékaři, a o naše pejsky a kočičky je v tom to směru dobře postaráno, na rozdíl od lidí.

Musím říci, že lékaři mě většinou léčili podle svého nejlepšího vědomí a poctivě se mnou zabývali, ale neměli bohužel šanci. Tento můj příběh mě – a doufám i vás- přesvědčil o možnostech a budoucnosti alternativní medicíny – homeopatie a hlavně detoxikace v souvislosti s parazity. A. C.

Komentář ke kauze paní A. C.

Paní C. ke mně přijela poprvé koncem března 2011. Od mládí měla stále zvýšené teploty. Bolelo ji na plicích, celkově chřadla a hubla, nemohla jíst, po ránu kašlala, v plicích hvízdalo. Bolely ji klouby, trpěla nespavostí, únavovým syndromem a depresemi, opakovanými infekcemi horních dýchacích cest. Rentgen zjistil kalcifikované útvary v plicích. Lékaři stanovili diagnózu astma bronchiale plus alergie. Na žaludek brala Singular, na kašel sprej s kortikoidy. K plicnímu specialistovi docházela 10 let. Současně brala homeopatika, pomocí kterých dostala pod kontrolu alergie. Má dva psy, měla kočku.

25. 3. 2011

Naměřeno 8 tasemnic včetně měchožila zhoubného

2 motolice

Gordius aquaticus- nespavost

Plicnivka prasečí

2 druhy hlístů

2 druhy filárií

Strongyly

Toxoplasma gondii

borrelie

Chlamydie pneumonie

Bordetella pertussis-černý kašel

leptospira

paramyxoviry, pneumovirus

Clamydie pneumonie

G+ koky , G- koky, CMV

Haemophillus

Většina zátěží v plicích, v žaludku helikobakter.

Léčba detoxikačními preparáty, zapperem, antihelmintiky

Klientka užívala několikrát Ivermectin, Albendazol, Wormicide/praziquantel/.

Klientka u mne byla ještě v červenci, v říjnu 2011, v únoru a červnu 2012. V únoru 2012 doměřena plasmodia, léčba na závěr doplněna mms.

Počet návštěv 5, délka léčby rok a čtvrt. Klientka je pod pravidelnou lékařskou kontrolou, poslední důkladné testy z května 2012 astma vyloučily, a byla propuštěna

Mail z 19. 2. 2013

Vážená paní inženýrko,

chci Vás informovat, byla jsem na alergologii na pravidelné půlroční kontrole, nebylo shledáno nic závadného, doktor mi předepsal D vitamín v kapkách, aby to nebylo tak divné, že nepředepíše nic. Když si vzpomenu na ty hory položek na receptech, s nimiž jsem odcházela dřív - a i těch peněz, nechaných v lékárnách - stále se z toho nemůžu vzpamatovat a jen žasnu. Nebývám ani unavená, jak jsem si toho užila dost a dost, mám energii na práci celý den. Na podzim jsem prodělala jakousi virózu v čase, kdy vždy onemocním a skoro umírám, trvala 3 dny a ještě jsem u ní fungovala s vnoučaty, takže hotová brnkačka. Pak jsem ještě chytila cosi od manžela, hrozně kašlal a byl nemocen, ale to už bylo ještě nepatrnější, než ta první nemoc. Jen jsem měla chvíli přetrvávající ranní kašel, ale už je to pryč

.

A to jsem ještě pomohla i manželovi, kapkami MMS a Zapperem. Ptal se mě, jestli byste mu taky nezměřila parazity, když mě k Vám poveze, že bychom se do té hodiny nějak vešli oba, říkala jsem mu, že už nové pacienty neberete, ale pro jistotu se ptám. Má o to skutečně zájem. Moc Vás zdravím a těším se, až se na konci dubna uvidíme. A. C.

517 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page