top of page
  • Obrázek autoraMilan Bláha

Od doktorů jsem chodila s pláčem, kauza paní A.M.

Před třemi lety, ve svých necelých 50 ti letech, jsem koncem ledna dostala chřipku, nebo virózu. Jako obvykle jsem to řešila dvěma dny dovolené. Nemoc jakoby zdánlivě rychle ustoupila. Za pár dnů jsem měla pálení, svědění a výtok z vyústění močové trubice. Nikdy předtím jsem takové problémy neměla, tak jsem navštívila gynekologii. Odběry vzorků byly negativní. Rozbolely mě oční bulvy. Nemohla jsem se podívat do světla, na televizi, do monitoru. Pak se bolest očních bulev stupňovala, že jsem se bála podívat na stranu. Šla jsem na oční. Výsledek - bez známky poškození. Odešla jsem s běžnými kapkami do očí. Zhruba do dvou dnů se přidaly bolest kyčelních kloubů a měkkých tkání na zadní straně stehen, a bolesti patních kostí. Bolestí jsem nemohla sedět ani chodit. Byla jsem slabá, jako když má člověk silnou chřipku. Pak začali bolet všechny kosti v těle. Od prstů na rukou až po prsty na nohou. Nemohla jsem si otevřít ani láhev s vodou. Obvodní lékařka mi dala neschopenku 1. února, předepsala mi dvoje antibiotika a poslala mně na revmatologii. Výsledek vyšetření zněl: plicní chlamydie v latentní podobě, která se neléčí. Revmatologické vyšetření bylo negativní.

Z revmatologie mě poslali na urologii. Výsledek z odběrů byl opět negativní (měla jsem takové pálení močové trubice, že jsem nemohla nosit ani prádlo. Z příznaků mi do lékařské zprávy urolog napsal – Reiterův syndrom-(vyvolávají ho chlamydie trachomatis, ale ty pozdější testy neprokázaly).

Můj stav se pořád zhoršoval, Byla jsem vyčerpaná jen z návštěvy toalety. Přidaly se další problémy - vrnění střev a průjem cca 5 až 7 x denně. Bodavá bolest v pravém boku a pocit, že mám v břiše nafouklý balón. Když se bolest v boku stupňovala, navštívila jsem interního lékaře. Pohledem z křesla usoudil, že to může být následek antibiotik (které jsem snědla před měsícem) a doporučil mi léčbu na psychiatrii. Návštěvou obvodní lékařky jsem si nepomohla. Došla k závěru, že by mi mohly pomoct antidepresiva. Možná ano. Člověk by se mohl trochu povznést nad svou bezmocí. Byla jsem pořád slabší. Byl to pocit jako bych byla otrávená. Jako když po pořádné oslavě máte kocovinu. Nebyla jsem schopna chodit rovně. Měla jsem pocit, že dýchám jen půlkou plic. Na všechny lékařské vyšetření mě vozil přítel, protože jsem neměla sílu dojít k lékaři.

Stav se nelepšil, tak mě obvodní lékařka poslala na imunologii, kde mně objednali za měsíc. Byl konec března. Koncem dubna jsem šla na odběr – výsledky byly až za 4 týdny. Byl tedy květen. Výsledek zněl - imunitní systém pracuje. Byl červenec. Obvodní lékařka mě poslala na infekční. Vzali mi krev na vyšetření chlamydií. Byly pouze plicní, v latentní podobě. Když mi lékař sdělil, že mě nemá na co léčit, rozbrečela jsem se, a to jsem opravdu hodně velký tvrďák. Na moje argumenty, že léčí alkoholiky a jiné toxikomany a že chci po něm pouze předepsat antibiotika na chlamydie, jen mlčky koukal do stolu. Ani neargumentoval.

Přes známého jsem sehnala lékaře, který mi nechal udělat další vyšetření. Všechny byly negativní, kromě plicních latentních chlamydií. Vyzkoušel antibiotika, 4 balení. Již po druhém balení se stav neuvěřitelně zlepšil. Týden po dobrání 4. balení propad do ještě horších problému. Zopakovali jsme to po pauzách ještě dvakrát. se stejným výsledkem.

Pak mě známý lékař poslal na neurologii. Když zjistili, co mám za sebou, a že antibiotika zabrala na krátký čas, sdělili mi, že to můžou být chlamydie, nebo zvláštní kmen borrelie, který lze zjistit pouze z mozkomíšního moku. Neuroložka mi řekla, že zde medicína končí, a dostala jsem kontakt na pobočku detoxikace dle MUDr. Jonáše. Jsem ji za to nesmírně vděčná, protože to byl i navzdory mým počátečním pochybám konečně krok vpřed.

Zde jsem absolvovala vyšetření a dostala jsem detoxikační kapky od MUDr. Jonáše, mimo jiné i CHLAMYDI. To začalo cca do tří týdnů zmírňovat bolesti, motání hlavy a vyčerpanost, ale jen do první virózy. Bylo září a pozvali mě na posudkovou komisi. Do invalidního důchodu jsem nechtěla, tak jsem nastoupila do práce, kde mě přivezl a odvezl přítel. Sama bych nedošla ani na tramvaj.

Tak jsem vydržela rok. Denně jsem si dělala šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny. Třikrát denně před jídlem šťávu z červené řepy. Bylo to o něco lepší, alespoň jsem mohla chodit do práce (v kanceláři). Žila jsem jenom mezi prací a postelí. Nevařila jsem, neuklízela, nenakupovala. Na nic mi nezbyla energie.

Pak jsem se od známé dověděla o ing. Bláhové, která se zabývá parazity v těle člověka. U ní jsem absolvovala vyšetření, kde jsem se dověděla, že mám parazity snad všech druhů (motolice, vlasovce, tasemnice…) absolvovala jsem odčervovací kúry a užívala detoxikační kapky MUDr. Jonáše. Po odčervení jsem zažila obrovský příliv energie, přestalo kňučení ve střevech a všechno se začalo výrazně zlepšovat. Pak nastala stagnace a opět se dostavila únava, ne tak hrozná, ale nepříjemná. Pak ing. Bláhovou napadlo udělat vyšetření na plasmodia – malárii. Vzhledem k tomu, že jsem nebyla v žádné exotické zemi, zdálo se mi to málo pravděpodobné. Začala jsem dle pokynů dělat potní kúry 2x v týdnu. Pila jsem chininový čaj. Chinin okamžitě zabral, ale je to elixír, po kterém je člověk jak robot, tak že nemůže ani spát.

Pak jsem se konečně odhodlala k orálnímu užívání MMS. Začátek perfektní, ale po týdnu vystupňování dávky na 3x 6 kapek jsem dostala takový průjem, že to nešlo zastavit. Výrazně jsme zhubla (ale já jsem už bohužel hubená byla). Po uklidnění trávícího aparátu jsem to zkoušela znovu a znovu. Pak jsem se koupala v MMS a vtírala jsem si ho spolu s DMS do pokožky. Pětkrát jsem absolvovala ozařování plazmagenerátorem - program chlamydie a plasmodia. Pak jsem začala užívat Plasmofit od Mgr. Podhorné a kapky na plasmodia od MUDr, Jonáše. Účinky nesporně mají, ale plasmodia úplně nevyhubilo. Přidala jsem tentokrát opatrně 2 x 1 kapku MMS, 2 x denně MMS vdechuji a cca 2 x týdně se v MMS koupu (+potní kúra). Jde to pomalu, ale jde to spolehlivě.

Při posledním vyšetření u Ing. Bláhové se ukázalo, že plasmodia ustoupila ze všech tkání mimo krevní oběh. Tak že budu pokračovat v dosavadním léčení a věřím, že breberky tento zápas prohrají. Ze zkušeností z posledních tří let musím říct, že lékaři dobře vědí, a dokonce mi to tři z nich i řekli, že plasmodia, chlamydie a borrelie jsou novodobý mor. Že je nedokážou zjistit, a jen zřídka kdy vyléčit. Závěrem chci poděkovat lidem, kteří navzdory nepříznivé době provozují alternativní léčebné metody a pomáhají lidem v zoufalých zdravotních situacích, pro které klasická medicína nenabízí žádné řešení. A. M.

 

Komentář HB:

Klientka 51 let ke mně přišla poprvé 14.10.2011. Dva roky před tím detoxikovala. Rok jezdila za MUDr. Jonášem, třičtvrtě roku docházela za brněnským kolegou. Po dvouletém úsilí dvou kolegů její potíže byly tyto: bolely ji klouby, pánev, paty, pálil močový měchýř, v očích viděla mlhovinu, slyšela stálé zvuky ze střev. Po jídle ji bolelo břicho. Hlásila vyoperovaný žlučník, pravé podžebří však stále bolelo. Motala se jí hlava, někdy tak, že jí znemožňovala chůzi. Když se předklonila, začala zvracet. Měla stálé bolesti v pravém podžebří, zjištěny dvě cysty na játrech. Výrazná světloplachost. V očích viděla mlhovinu, zhoršoval se zrak. Byla stále nemocná, chytala každou infekci. Během života chovala několik psů. Navštívila řadu lékařů, kteří se jí spíše vysmívali, skrytě nebo zjevně. Urolog její zánětlivý močový měchýř označil za sezónní záležitost. Internista jí sdělil, že její střevní koliky jsou psychického původu, a vypsal žádanku na psychiatrii. Na revmatologii shledali, že je zdravá. Specialista na cestovní medicínu v Brně ji odbyl, že oni neléčí symptomy, ale potřebují pozitivní laboratorní testy, a ty má v pořádku. Od lékařů odcházela zahanbená, s pláčem, a s přetrvávajícími bolestmi. Řekla mi, že po všech těch trpkých zkušenostech její úcta k lékařům rapidně klesla. Našla jsem 11 parazitů všech typů. Většina pocházela od psů, ale byly tu i lamblie a trichomonáda. Z bakterií jen leptospiru, borrelii. Naplánovala jsem jí prodlouženou protiparazitární kúru. Od kolegy dostala naposled URINODREN, EMOCE, CRANIUM. Ode mne: MINDDREN, ZOOINF, LIVERDREN.

5. 12. 2012 Dnes přišla na kontrolu a jen svítila. Bolesti kloubů nejsou /Ivermectin/. Hlava se nemotá praziquantel/. Záněty močového měchýře a pochvy nejsou /Entizol/. Bolesti břicha, křeče a plynatost nejsou, stolice je pravidelná /Albendazol/. Světloplachost není /Ivermectin/. Má více energie, není unavená, čímž šokuje okolí. Vyráží na večírky, dříve jen spala. Zlepšily se jí všechny testy, i jaterní. Sestra u lékaře se jí ptala, co dělala. Přiznala se, že odčervovala. Dva měsíce neměla ani rýmu. Trvá slabší bolest v podžebří - stále cysty parazitů na játrech, protáhneme praziquantel. Překyselený žaludek – zbytek lamblie. Byla překvapená, s jakou rychlostí nastoupily pozitivní změny. Ze všech minulých kúr byla zvyklá na velmi pomalé zlepšování, pokud vůbec. Z kapek dostala OKULADREN na zbytek sklivcových zákalků, LIVERDREN, SPIROBOR.

Kontrola únor. V únoru nemohla, viděly jsme se koncem června. Zdravotní stav se mezitím zase o něco zhoršil. Žena udávala průjmy, bolesti v pravém podžebří, celkovou slabost a návaly pocení. Ani cesty dýchací na tom nebyly dobře. Na přelomu roku 20011/2012 jsem ,,objevila“ plasmodia, tak jsem se na ně zaměřila při červnovém měření. Plasmodia vivax a malariae byla prakticky na všech orgánech. Dále jsem doměřila Helicobactera, domnožené lamblie, grampozitivní bacily, hemofilla, grapozitivní koky, trichomonádu, mollicuty a mikrospory.

Doporučila jsem PLASMOFIT od firmy Naděje, MMS1 tři kapky, více jsme nechtěly riskovat kvůli průjmům. MMS si žena měla kapat do nosu a kloktat. Z joalisek si odnesla GASTEX, COLON, PLASMODIUM. Velké parazity jsem už nenaměřila.

23. 10. 2012 stížnosti na bolesti vlevo i vpravo, nevolnost po jídle, sama se snaží držet dietu. MMS dlouho nezvládala, ani tři kapky, tak ho vysadila.

Plasmodia už jen ve střevech, kloubech a kostech, nové EBV, a konečně jsem naměřila virus hepatitidy D, hlavní příčinu všech zažívacích potíží. Přestože jsem ženu měřila už několikrát, žloutenka se ukázala až po nasazení MMS.

V krevním oběhu ještě nové Babesie. Nová tasemnice ve střevech, na játrech žloutenky i EBV. Žena si odnesla jen HEPATITIS, a rozpis na slabší praziquantelovou kúru. Za posledních 10 měsíců jsem již získala zkušenosti s užíváním MMS u lidí s nejrůznějšími diagnózami, výsledky byly překvapivě příznivé, proto jsem znovu naléhala a s klientkou probírala možnost, jak se pokusit vydržet alespoň nepatrné množství MMS. Důležitější než počet kapek se u všech klientů zdála vytrvalost. Nakonec žena zkusila jedinou kapku, opakovanou však pětkrát denně.

18. 1. 2013 pátá návštěva. Žena se cítí dobře. Probraly jsme minulé stížnosti jednu po druhé, ani jedna už neplatí. Teprve teď se dozvídám, že žena brala i antidepresiva, ale už je nepotřebuje. Snížila si je na třetinu a čekala na naši kontrolu, zda je může úplně vysadit. Fyzicky i psychicky se cítí dobře. Během posledních měsíců užívala ještě olej ze žraločích jater. Našla jsem už jen plasmodia v oběhu. Klientka dostala poslední dva preparáty, CORDREN a PLASMODIUM, a oficiálně se loučíme. S MMS bude ještě pokračovat. Kdybychom ho nasadily dříve, celá léčba mohla být hotova za polovinu času.

509 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page