top of page
  • Obrázek autoraMilan Bláha

Celoživotní zácpa, kauza paní M.Č.

Dobrý den paní Bláhová,

Posílám dosavadní výsledky mé léčby pomoci MMS a antihelmintik. MMS jsem začala brát počátkem listopadu 2017, začínala jsem 1kapičkou denně, a postupně jsem přidávala až na 3 kapičky dopoledne a 2 kapičky odpoledne.

* Po 2 měsících jsem se zbavila bolesti v levé ruce, ta mě bolela a brněla od krční páteře až po palec, navíc jsem cítila ostrou bolest v lokti. Vše je minulost.

* Postupně mě přestaly chytat nesnesitelné křeče ve stehnech, ty jsem měla i při sebemenší námaze.

* Po 3 měsících mě přestal bolet zub, který mi zubařka chtěla vytrhnout, bolest postupně ustupovala, až zcela ustala

* Další velký úspěch je to, že na podzim ani na jaře jsem neměla zánět nosohltanu. Mívala jsem ho pravidelně každý rok, od té doby, co mi vysekali nosní překážku.

* Po posledním zánětu nosohltanu v květnu 20017 se mi udělal ekzém okolo uší. Za ušima mi mokvala pokožka, příšerně to svědilo, dnes je vše zahojeno.

* Nakonec můj největší úspěch, po 50ti letech nepotřebuji projímadlo, to jsem potřebovala skoro celý život, i přesto, že jsem v mládí dělala sport na vrcholové úrovni, a pohybu jsem měla víc než dost.

Toto jsou prozatímní výsledky, věřím MMS a detoxikaci, vím, že se zbavím i zbývajícím problémů.

Čufeščuková Milena

Lysá nad Labem

3. 5. 2018

 

Komentář HB:

S detoxikací jsme začaly v polovině února 2018. Obvyklou hlavní příčnou zácpy bývají hlísti, statisticky na prvním místě škrkavky dětské, nebo dětské roupy, někdy toxocary. Ani zde tomu nebylo jinak. Zahlenění nosohltanu způsobovali prvoci z kontaminované ,,pitné“ vody, zvláště Blastocystis hominis. Bolesti stehen a rukou zase vlasovci a tasemnice. Záněty v ústní dutině byly způsobeny bakteriemi, které snadno zlikvidovalo MMS. Ekzém kolem uší byl vyvolaný prvoky z ,,pitné“vody, na pokožku hlavy se dostaly při sprchování. Klientka k detoxikaci přistupovala aktivně, plnila všechny úkoly přesně a v rychlém sledu, bez průtahů, takže se dočkala zřetelných výsledků už za dva a půl měsíce.

568 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page