V dubnu 2019 pořádáme kurz pro začátečníky a mírně pokročilé.

23.09.2018

Dvoudenní kurz ve dnech 27. - 28.4.2019 v hotelu Prometheus Brno bude zaměřen na praktickou stránku testování a práci se Salvií. Předpokladem je zvládnutá teoretická část, tedy především mikrobiologie. Studovat můžete z vlastních zdrojů a internetu, nebo vám mohou být nápomocna naše skripta Mikrobiologie.

 

Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. 

Budete pracovat ve dvojicích, dvojice se budou střídat. Předem dostanete písemně protokoly s rozpisem jednotlivých kúr, budeme se učit dávkování preparátů. Navzájem se otestujete, a sestavíte plán léčby dle naměřených zátěží. Večer zkontrolujeme, jak si kdo vedl, a jak se mu podařilo sestavenou kúrou pokrýt co největší počet patogenů. Sporné případy zkontroluji sama. Každý si odnese svůj individuální plán práce.

 

Do dubna byste všichni měli mít zkalibrovanou Salvii, program, vzorky léků, a za sebou nejméně jednu praktickou hodinu u zkušeného poradce. Sama nemám prostor pro individuální výuku, ale pan Wimmer z Brna tel. 603 799 275  je nováčkům nápomocen. Zkontroluje citlivost vaší Salvie z výroby, ukáže jak s ní pracovat, jak pracovat s programem, a poradí, jaké vzorky léků si na kurz pořídit. Zabukujte si u něj soukromé hodiny včas, i on je pracovně velmi vytížen.

 

Vše o připravovaném kurzu

 

 

 

Po základním zaškolení vás čeká mnoho hodin domácího tréningu. Vezměte sebou i vzorky vody ze své domácnosti v tzv. bralenkách, malých plastových lahvičkách, které koupíte v lékárně. Budeme se učit testovat vzorky vody. 

 

Naprostí nováčci bez sebemenších zkušeností budou na kurzu nešťastní, budou za kolegy zaostávat. Základy měření by vás měla koneckonců naučit i firma Joalis. 

Osobně budu obcházet každého z vás a na své ruce kontrolovat, jak jste se základy naučili.

 

Večer míváme společné posezení, na které mohou přijet i naši příznivci, nejen frekventanti kurzu.  

 

Přihlášky začínáme sbírat s předstihem, protože učebnu musíme zablokovat několik měsíců dopředu. 

 

Přihlásit na kurz se můžete také  zde

 

 

Těší se na vás

Hanka Bláhová

se svým realizačním týmem.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Ing. Hana Bláhová | Chodská 19 H, 61200 BRNO, Česká republika | GSM: +420 603 209 866 | e-mail: blahova.ha@seznam.cz | www.hblahova.com

IČ: 146 35 216 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.7.2004 | Evidenční číslo: 370200-2154488-00 | Jednací číslo:33921/04

Evidující úřad: Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 1, 60167 Brno

Všechna práva vyhrazena © 2018 -2019  |  Detoxikace metodou Hany Bláhové  |  Created Milan Wimmer  |  Připomínky k funkčnosti webu - mail ADMIN