top of page
  • Obrázek autoraMilan Bláha

Vakcína určená v Česku dvouměsíčním dětem způsobila již 36 úmrtí

Kdyby byly všechny vakcíny opravdu tak „bezpečné a účinné“, jak běžně tvrdí establishment zdravotních úřadů a vládní idioti, pak by za období dvou let nezemřelo 36 nemluvňat v důsledku očkování vakcínou 6 v 1, která je známá jako „Infarix Hexa“ a kterou vyvinul farmaceutický gigant GlaxoSmithKline (GSK).

Utajované dokumenty, které nedávno vynesla na světlo světa webová stránka „Initiative Citoyenne“, dokazují, že se objevilo minimálně 1 742 nepříznivých reakcí, z nichž 503 bylo klasifikováno jako „vážných“.

Ale z těch vážných bohužel zemřelo již zmíněných 36 dětí. Došlo k tomu v období od 23. října 2009 do 22. října 2011 – ale GlaxoSmithKline tato úmrtí vůbec neohlásil.

Překvapující informace obsažené v tomto 1 271stránkovém dokumentu odhalují, že v souvislosti s vakcínou Infanrix Hexa docházelo minimálně k 1,5 úmrtím měsíčně – a to byla jen úmrtí, která byla ohlášena.

Když uvážíme, že jen 1-10 % nepříznivých reakcí na vakcínu končí v oficiálních statistikách, počet úmrtí mohl být mnohem vyšší.

Podle veřejně dostupných údajů většina nemluvňat, jejichž smrt nastala po podání vakcíny Infanrix Hexa, zemřela během několika dní po očkování. Tři nemluvňata zemřela pár hodin po podání vakcíny.

„Nejde o 14 úmrtí, která byla zaznamenána společností GlaxoSmithKline v období od října 2009 do konce října 2011, jak jsme původně počítali, ale o 36 (14 úmrtí v období let 2010-2011 a 22 úmrtí v období let 2009-2010),“ uvedla stránka Initiative Citoyenne.

„Kromě těchto 36 úmrtí [bylo] minimálně 37 dalších úmrtí (většinou náhlých úmrtí), což od zavedení vakcíny v roce 2000 spolu činí minimálně 73 úmrtí, a opět se to týká jen syndromu náhlé smrti dítěte.“

Pro další zprávy o vakcínách se určitě podívejte na stránku Vaccines.news.

Nejen MMR vakcína, ale také Infanrix Hexa způsobuje autismus

Tento zhruba 24měsíční přehled poškození a úmrtí způsobených vakcínou Infanrix Hexa je doplněn výzkumem zveřejněným o několik let později, který vakcínu dává do souvislosti s permanentním autismem a poškozením mozku.

Jak jsme v té době uvedli, italské úřady prohlásily, že tato multivalentní vakcína obsahující smrtící chemické látky, jako jsou thimerosal (rtuť), hliník, formaldehyd (jed na krysy), geneticky upravené složky virů a celou řadu chemických konzervačních látek, je odpovědná za vznik autismu u mladého kluka po podání tří doporučených dávek očkování.

Petici, kterou spustili rodiče poškozeného kluka, italské Ministerstvo zdravotnictví nejprve odmítlo a vyzývalo rodiče, aby podali žalobu.

Na rozdíl od České republiky či Spojených států jsou totiž italské farmaceutické firmy vyrábějící vakcíny brány za odpovědnost za poškození a úmrtí způsobené jejich produkty.

Tito rodiče svůj spor nakonec vyhráli, čímž alespoň v Evropě stanovili precedens, že vakcíny mohou způsobovat a taky způsobují autismus, a že nejsou stoprocentně bezpečné a účinné, jak notoricky tvrdí očkovací průmysl.

Itálie již prohlásila, že MMR způsobuje autismus, ačkoli farmaceutický průmysl tvrdí opak

Několik let před tímto prohlášením, které bylo zpochybněno italským Ministerstvem zdravotnictví, učinil podobné prohlášení týkající se vakcíny MMR proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám italský soudce Lucio Ardigo.

Kluk očkovaný vakcínou MMR byl „poškozen nevratnými komplikacemi z důvodu očkování (trivalentní MMR)“, píše se v oficiálních dokumentech soudu souvisejících s případem.

Jinak řečeno, MMR opravdu způsobuje autismus, a rodiče, kteří chtějí své děti chránit před potenciálním vznikem trvalého poškození mozku, by udělali nejlépe, kdyby se této vakcíně úplně vyhnuli.

A nejen této vakcíně, ale také ostatním vakcínám, u kterých se nikdy neprokázalo, že jsou bezpečné a účinné.

„Když uvážíme tyto informace, je nějaký důvod se divit, že malé děti umírají po podání vakcíny obsahující tyto látky?“ ptá se odbornice na očkování Christina Englandová, která píše pro GreenMedInfo.

„Společnost GlaxoSmithKline se může snažit zakrývat fakta, ale nemůže je skrývat věčně. Vakcína Infanrix Hexa by měla být okamžitě stažena z trhu.“

zdroj

285 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page