top of page
  • Příběhy klientů

Rameno - příběh pana P.C.

Bolelo mně rameno více než rok. Bolest byla tak intenzivní, že jsem se budil bolestí i v noci. Spával jsem 10 -12 hodin, a i po probuzení jsem byl unaven. Byl jsem poslán na rentgen, kde neobjevili žádný problém. Zkoušel jsem masáže, zapper a různé alternativní postupy. Všechno mělo krátkodobý účinek.

Bolest ramene

Koncem června jsem začal detoxikovat u paní Bláhové. V říjnu je bolest na úrovni cca 15% té původní, a není trvalá, pociťuji ji jen někdy. Na spánek mi stačí 7- 8 hodin. Věřím, že do konce detoxikace se bolest úplně ztratí.

Děkuji paní Bláhové za "účast" při mé detoxikaci.

Cvíčela Pavol, 11. října 2020

Komentář Ing. Hany Bláhové:

Klient mne poprvé navštívil 17. 6. 2020. V minulosti hodně cestoval. Laos, Srí Lanka, Thajsko, další asijské země. Kromě bolesti v rameni trpěl únavou, slabostí, spavostí, nadýmáním a nepřirozenou žízní.

Ve svalech horní části ruky a v kloubu měl neuvěřitelnou sbírku patogenů: oba druhy prvoků, babesie, tasemnice, a Onchocercu volvulus, tropickou filariózu, která určitě ze všech uvedených patogenů způsobovala největší bolest. Žízeň a nadměrná spavost byla způsobena cystou tasemnice na hypofýze, nadýmání zase prvoky v zažívacím traktu.

Při druhé říjnové návštěvě ještě ve strukturách ruky vidím zbytky vlasovců, tasemnic a nově hlísty. Ruku můžeme ještě vylepšit. Mozek a žlázy čisté. Viry, bakterie, babesie a prvoci zmizeli.

Je reálná šance, že do vánoc může být klient zcela čistý.

782 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page