top of page
  • Příběhy klientů

Atopický ekzém - příběh paní P.M.

14. 3. 2022


V květnu letošního roku jsem se objednala k paní ing. Bláhové na diagnostiku. Dva roky po ukončené onkologické léčbě (rakovina prsu) jsem začala mít potíže s ekzémem na levé noze. Tři roky jsem zkoušela kde co, ale ekzému se ne a ne zbavit. Také jsem měla problémy s váhou, nemohla jsem přibrat a nějak mi ubývaly svaly. Jelikož mezi mé koníčky patří myslivost a jsem nadšený kynolog, věděla jsem, že mohu mít nějaké parazityMé obavy se potvrdily. Paní Bláhová vytestovala

mnoho virů, bakterií a parazitů, včetně obávaného svalovce. (strongyly, měchovci, toxocara, askaridy, tenkohlavec, EBV, plasmodie, babesie, mikrofilária, tasenice, giardie, další prvoci z vody,…….) Měla jsem mnoho tasemnic v těle, jednu dokonce na mozku, proto se mi občas točila hlava, měla jsem závratě a rozmazané vidění, a nemohla jsem přibrat. Také zjistila, že nám z kohoutku teče absolutně nepoživatelná voda, tudíž jsem přestala vodu doma pít a kupovala jsem si balenou.


Léčba trvala asi 3 měsíce, ale musím říct, že již po týdnu ekzém pomalu mizel a přestal svědit, bylo to až neuvěřitelné. Také jsem měla dost problém s pravou rukou, kde mi byly odebrány uzliny, a dělaly se lymfedémy. Po celkové léčbě ruka byla o moc lepší a otoky ustaly.


Na kontrole mi bylo sděleno, že cévy, lymfa a svaly jsou čisté, vše je skoro pryč včetně svalovce. Nemohla jsem tomu ani uvěřit, že za tak krátkou dobu jsem se všeho zbavila, ale moje čistá noha bez ekzému a tělo bez únavy a vyčerpání mi toho bylo důkazem.


Tímto chci moc poděkovat paní Bláhové za to, co pro lidi dělá, ač by to měla být práce spíše lékařů.


S pozdravem

P. M. Boskovice

618 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page