top of page
  • Příběhy klientů

Bechtěrev, DNA, astma, lupus, revmatická artritida, vertigo, alergie, lupenka, tinitus

příběh pana Roberta P.

24. 3. 2023


Dobrý den, posílám vám svůj příběh, jak jsme se domluvili.

Jmenuji se Robert, je mi 48 let. V dětství jsem míval časté angíny, ale v 18 letech začaly vážnější zdravotní problémy, jako záněty šlach, kloubů a svalů. Po páté punkci kolena jsem dostal horečky, v noci jsem měl přes 40°C. Hospitalizovali mne a v nemocnici jsem dostal dg. REVMATICKÁ HOREČKA a REVMATICKÁ ARTRITIDA. Za rok jsem dostal ZÁNĚT OČÍ, AKNE, přidaly se záněty kůže, měl jsem kopřivku. Odebrali mi vzorky kůže a stanovili dg. LUPUS ERYTHEMATODES. Následovala 5 letá léčba Medrolem – imunosupresivum, a Delagilem – antimalarika.

Pak jsem byl 2 roky bez problémů. Později se ale vrátily záněty očí, každý druhý rok mne hospitalizovali, ve 35 letech jsem dostal dg. BECHTĚREV a DNA, v krvi nalezli antigen HLA-B27. Opět jsem na dva roky dostal kortikoidy.

Ve 40 letech dg. ALERGIE na pyly, ASTMA, LUPENKOVÁ ARTRITIDA, TINITUS. Ráno jsem vstával zahleněný, s únavou, propoceným pyžamem, ztuhlou krční páteří, bolestí hlavy, pískáním v uchu a závratí. Bral jsem všechny léky a poctivě chodil na kontroly. Doktoři byli ve shodě, tinitus je způsobený tím Bechtěrevem, a nabídli mi kapačky.

Odmítl jsem 10 denní hospitalizaci v nemocnici. Hledal jsem nějakou alternativu. Googloval jsem hodiny a hodiny, až jsem našel článek od paní Bláhové. Napsal jsem jí mail, a 30. 12. 2022 mne přijala. Byl jsem plný parazitů, nejhorší zátěž byla vlasovcová.

Začal jsem očistu antihelmintiky. Začátky byly těžké. Měl jsem děsivé sny, svědění celého těla, 2 měsíce jsem měl v pravém podpaždí vřed, na který paní Bláhová doporučila baňkování, třeba i do bolesti. Při prvním baňkování kůže na jednom místě praskla, a postupně jsem vybaňkoval 8 baněk krve s vlasovci, viz foto.Pikantní bylo, že jsem mezitím byl na dvou odběrech krve z té pravé ruky, kde jsem měl v podpaží bouli. Nezjištěno nic, až na zvýšený cholesterol a kyselinu močovou.

24. 3. 2023 kontrola u paní Bláhové a měření. Ještě prý tam zbylo pár vlasovců a dalších parazitů, ale já se cítím plný energie, vitality, astma nemám, lupenkový ekzém na noze zmizel, opuchy splaskly, hlava nebolí, závratě a ztuhlá páteř jsou pryč. Celkově cítím zlepšení jak fyzické, tak psychické. Překvapilo mě tak rychlé zlepšení, tělo se začne samo uzdravovat, když se zbaví parazitů. Jen ten tinitus zůstal, ještě je třeba pokračovat.

Když se zamyslím, kde jsem k tomu přišel, vzpomněl jsem si, že do 10 let jsme bydleli v rodinném domě se zahradou, kam se třikrát ročně vypouštěl septik. My s bratrem jsme pomáhali

a hráli si tam. Jsem rybář, jsem často u vody. Od 12 let jsem měl psa, rodiče mají psa. Pořádali jsme zabijačky.

Bratr, od 40 let invalidní důchod, páteř, trpí stále dokola na záněty, ale pořád věří lékařům.

Můj cíl je žít bez každodenního užívání léků.

Děkuji vám paní Bláhová.

Robert P.

24. 3. 2023
Komentář HB:

Můj komentář bude asi delší, než je dopis pana Roberta. Při tolika diagnózách by byl pan Robert výborný figurant na naše kurzy.

Budu se snažit přiřadit nalezené patogeny k diagnózám, kterých pan Robert za svůj nedlouhý život nasbíral požehnaně. V tomto směru je rekordman.

Dále musím říci, že tak rychlé vyléčení není běžné, začali jsme 30. 12. 2022 a kontrolovali jsme včera, 24. 3. 2023. Tedy tři měsíce. Pan Robert mi napsal příběh hned, jak přijel domů, ještě za dobré paměti, moc děkuji.

S takovými diagnózami mi klienti chodí i několikrát na kontroly, a stále máme co řešit. Většinou je na vině nedostatečná pozornost v užívání vody, nebo domácí mazlíček, ať už doma, nebo u příbuzných a známých, kde se

klient pohybuje. Pan Robert měl vodu doma otřesnou, ale opravdu pečlivě převařoval, a zvíře dnes už nemá.

Jeho výsledky mluví za vše. Je vidět, že když klient opravdu pečlivě splní vše, co dostane za úkol, nic nevynechává a hlídá si prostředí, ve kterém žije, nemusíme řešit stále nové reinfekce a léčba postupuje rychle.


Vezmu to podle diagnóz:

Bechtěrev: / a testovali jsme nejen obecně, ale kontrolovali jsme i přímo v kloubech, páteři a svalech/ Borrelie, chlamydie, vlasovci, babesie, svalovci

Lupus: pacienti s lupusem obvykle mají všechny druhy patogenů, ale vypichuji, co se pokaždé opakuje, a to je borrelie a vlasovci

Astma: naměřeno přímo v plicích: Echinococcus multilocularis - pes, Chlamydie trachomatis, vlasovci, prvoci

Alergie: v dutinách prvoci, vlasovci, chlamydie

Oči: Chlamydie trachomatis

Tinitus: Trichinella spiralis ve vnitřním uchu, neobvyklé, je stále tam, tinitus trvá, zabijačky,

Závratě: Dipylidium caninum mozek, pes

Ztuhlá krční páteř: radikuloneuritida, borrelie

Lupenkový flek na noze: ,,lupenka“ nebyla opravdová lupenka, protože jsem mykobakterie nenašla, byl to běžný ekzém způsobený metabolity tasemnic, vlasovců a svalovců, Robert poctivě masíroval nohy a ekzému se zbavil.

Dna: Robertovi ještě nechali léky na dnu, Purinol. Ale oba máme snahu odbourat i to.

Dna je metabolická porucha, způsobená neschopností organismu odbourávat puriny z jídla, a z nich vznikající kyselinu močovou, která se pak ve formě krystalků usazuje v kloubech. Na vině je zažívací trakt, především slinivka, a ledviny s močovým měchýřem. V ledvinách má vlasovce a na slinivce ještě stále hlísty.


Neuvěřitelné je, že Robert dostal od lékařů léky na dnu, aniž se mu někdo slovem zmínil o tom, že je potřeba změnit jídelníček. Robertova maminka vaří poměrně zdravě, ale vzhledem k diagnóze naprosto nevhodně, z čehož byli oba velmi překvapení. Seznam purinotvorných potravin dostal Robert ode mne. Bude držet dietu, vhodnou při dně, a poradila jsem, jak si vyrobit homeopatický lék z ocúnu, který budou pěstovat na vlastní zahradě. Od pradávna, už od starých Římanů, se dna léčila kolchycinem extrahovaným z ocúnu.


Kolchycin je ve větším množství jedovatý, proto se užívá jen v homeopatických dávkách. Ale už si takto svépomocí pomohlo několik mých klientů s dnou, a nemuseli užívat chemické léky. Ocún se maceruje v lihu, vyrobí se tinktura, a užívá se jen několik kapek denně. Připadá mi neuvěřitelné, že lékaři Roberta nepoučili ohledně stravy, jako by jim vyhovovalo, že bude muset léky jíst nadosmrti.


Dále bude užívat informatika na ledviny, slinivku, kyselinu močovou a biosoli.


Robert si svůj zdravotní stav tvrdě zasloužil a bral mnoho druhů léků, prakticky vše, co máme v portfoliu. Nestěžoval si ani v případě počátečních vedlejších potíží.


Dostal ještě několikatýdenní rozpis na likvidaci zbytků parazitů viditelných pouhým okem, zaútočíme znova i na svalovce v uchu a uvidíme.


Díky klientům jako je Robert mne nepřestává bavit tahle práce, vidím, že má smysl. Také je na tom krásně vidět, jak jsou lékaři naprosto vedle se svým způsobem hledání příčin nemocí, se svou diagnostikou a se svým způsobem řešení problémů. Všimněte si, že sice slavnostně našli antigen HLA- B27, ale nenašli ani borrelii, ani chlamydie!

Článek je na našich stránkách doplněn fotkami toho, co Robert vybaňkoval ze své boule v podpaždí.

www.hblahova.com

Hanka Bláhová

Brno

24. 3. 2023
464 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page