top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Brandy Vaughan – Vakcíny jsou pro zisk a ne pro zdraví


Bývalá obchodní zástupkyně farmaceutické firmy Merck se vyjadřuje k problematice očkování a říká, že jen proto, že je něco na trhu, neznamená to, že je to bezpečné. Vyslechněte si osobní příběh této ženy a udělejte si vlastní názor.
Pozn.: Video není uloženo na našem serveru. Pokud se video nepřehraje, patrně bylo již ze zdrojového serveru odstraněno.

Přepis videa:

Moje první práce ve farmaceutickém průmyslu byla pozice obchodnice pro firmu Merck, v době, kdy na trhu byl ještě lék Vioxx. Prodával jsem Vioxx pro firmu Merck, a když se ukázalo, že Merck zfalšoval bezpečnostní data, a Vioxx ve skutečnosti u uživatelů způsoboval 2x vyšší míru infarktů a mrtvic, přimělo mě to, si uvědomit, že v pozadí je hodně korupce, a že jen protože je lék na trhu, neznamená to, že je bezpečný. Poté, co jsem pracovala pro Merck, ztratila jsem v rámci toho skandálu všechny iluze, a osm let jsem žila v New Yorku, kde jsem porodila svého syna a přivedla jsem ho zpět bez očkování, když mu bylo šest měsíců, do San Francisca.


Když jsem šla na běžnou prohlídku, lékař mě nutil k očkování, a v té době jsem to moc nezkoumala, ale věděla jsem dost na to, abych nevěřila farmaceutickým lékům. Požádala jsem o příbalový leták k vakcíně, a lékař se na mě velmi naštval a tvrdil, že mu nevěřím. Vyběhnul z místnosti a sestřička mi dala najevo, že na té klinice už znovu nejsem vítaná. To bylo pro mě velké varování s vědomím toho, co jsem věděla z práce farmaceutické obchodní zástupkyně.. Začala jsem zkoumat vakcíny a jejich ingredience a chybná bezpečnostní data. Zjistila jsem… mnoho věcí, ale jedna z nich byla, že hliník je hlavní adjuvans v dětských vakcínách. S výzkumem hliníku a jeho toxicity jsem měla dřívější zkušenost, protože moje babička měla rakovinu prsu a lékař jí provedl biopsii tkáně z prsu. Obsahovala velké množství hliníku.


Řekl nám, že musí přestat používat tradiční deodorant, a že hliník v něm obsažený souvisí s rakovinou prsu, je karcinogenní. To bylo pro mě velké varování, když jsem zjistila, že hliník je také v dětských vakcínách. Nemohla jsem tomu věřit. Pak jsem začala více zkoumat a uvědomila jsem si, že USA mají v dětském očkovacím harmonogramu 2x více vakcín než většina rozvinutých zemí. Skutečnou zdravotní krizí je, že naše děti jsou více nemocné než děti v jiných zemích rozvinutého světa.


A to navzdory tomu, že v USA utrácíme více peněz na zdravotnictví na jednu osobu. Máme nejvyšší míru SIDS (syndromu náhlého úmrtí kojenců), astma, alergií na jídlo, ADHD, dětské leukémie, cukrovky typu 1. Tohle podle mě byla skutečná zdravotní krize. Čím více jsem tohle zkoumala, zjistila jsem, že vakcíny nejsou pro veřejné zdraví, ale pro zisky farmaceutickým firmám. S vakcínami nemusíte dělat stejně důkladné bezpečnostní studie jako pro ostatní farmaceutické léky, protože vakcíny, na rozdíl od léků, jsou považovány za opatření v zájmu veřejného zdraví. Vakcíny prochází úplně jinými bezpečnostními studiemi, jsou velmi krátké, nejedná se o dvojitě slepé placebo studie, což je zlatý standard pro farmaceutické léky. Vakcíny nejsou podrobeny stejně důkladným bezpečnostním studiím.


Když se do nich podíváte… je velmi snadné zmanipulovat data a prezentovat je jako něco, co je bezpečné. Pokud se ale vážně podíváte do těch studií a do toxicity adjuvansů a přísad, zjistíte, že bezpečnostní studie vůbec neprokazují „bezpečnost”. Ve skutečnosti existuje spousta studií na druhé straně, co ukazují, že spousta přísad ve vakcínách jsou velmi toxické. Zejména pro děti, které mají velmi nevyzrálé imunitní systémy. Jak jsem hlouběji zkoumala bezpečnostní studie a viděla, jak jsou chybné, bylo to pro mě velké varování.


Mému synovi je nyní 4,5 let a je bez očkování. Dostala jsem větší motivaci se opřít do tohoto boje, když se schvalovalo přes 100 zákonů o povinném očkování ve více jak 38 státech USA. Je mi jasné, že jde více o zisk než o veřejné zdraví. Jedna z věcí, kterou vím, je, že spousta farmaceutických firem přišla o úspěšné léky… v posledních pár letech přišly o svoje patenty.


Chtějí tedy vyrovnat svoje zisky. A protože vakcíny nevyžadují stejně důkladné bezpečnostní studie, tudíž jsou mnohem levnější, a dostat se s nimi na trh není tak obtížné, a to navíc s tím, že farmaceutické firmy nenesou žádnou zodpovědnost za vakcíny. Jde o jediný produkt v USA, za který výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody. V případě poškození nebo úmrtí je tedy nemůžete žalovat. Tyto dvě věci dáte dohromady a vznikne vakcína jako farmaceutický lék s nejvyšší ziskovou marží. Pokud ty vakcíny uděláte povinné a budete stále do harmonogramu další přidávat… v podstatě vydělávají na našich dětech. Farmaceutické firmy používají vakcíny jako nový hlavní zdroj zisků.


Tohle se skrývá za zákony o povinném očkování. Jedna z věcí, na kterou se mě lidé často ptají, je, proč o tom neslyšíme, pokud je to pravda? Jedna z věcí, kterou jsem při svém zkoumání zjistila, je, že USA jsou jedna ze dvou zemí na světě, která umožňuje farmaceutickým firmám, inzerovat přímo svým spotřebitelům. Určitě jsme všichni viděli reklamy v televizi pro farmaceutické léky. To farmaceutickým firmám umožňuje v podstatě ovlivňovat, co se v médiích ukazuje. Protože když médiím dáváte jejich 30-40 % peněz z reklam, v podstatě ovládáte, co říkají. Bylo cenzurováno spousta příběhů a novinářů. Včetně whistleblowera ze CDC, který promluvil na konci roku 2014 a v podstatě řekl, že CDC utajilo data, která ukazují, že MMR vakcína ve skutečnosti způsobuje neurologické poškození neboli autismus.


V poslední době několik zemí soudily výrobce vakcín kvůli poškozením a úmrtím, a dokonce stáhly vakcíny z harmonogramu, jako vakcínu Gardasil v Japonsku a Prevnar v Číně, vakcínu proti rhinoviru ve Francii, a Španělsko vede žalobu proti firmě Merck také ohledně vakcíny Gardasil. Farmaceutické firmy ročně utrácí 18 miliard dolarů za propagaci přímo spotřebitelům, takže skrze mainstreamová média. Přesto šestkrát více utrácí za propagaci lékařům skrze plány zdravotního pojištění, skrze vzdělávací konference, skrze materiály, skrze studie, které jsou zveřejněné v lékařských časopisech. Všechno tohle…


Podstatou ve výsledku je, že máme vakcíny, jejichž výrobci nejsou zodpovědní za škody, máme velmi málo bezpečnostních dat, které by prokázaly, že vakcíny jsou bezpečné a efektivní, a probíhá spousta propagace vakcín. Máme velmi rozbitý systém. Náš vakcinační systém v USA je rozbitý. Nemůžeme něco udělat povinné, když je tolik nezodpovězených otázek a tolik věcí, které se dějí v pozadí, o kterých lidé neví. Včetně přísad ve vakcínách… jako když mi pediatr nechtěl ukázat příbalový leták vakcíny. Pro to je dobrý důvod. Ve vakcínách je hliník, formaldehyd, plodové buňky, zvířecí buňky. Je v nich spousta věcí, které ostatní země zakazují, aby byly požívány, a tudíž mají vakcíny, které tyto přísady nemají, a zadruhé, tyto vakcíny nemají známé důsledky… nemáme k tomu data. V podstatě tak hrajeme ruskou ruletu se svými dětmi.


Farmaceutický průmysl říká, že to je hlavně o veřejném zdraví a veřejném bezpečí, a já říkám, proč nemáme více dat o tom, co vakcíny způsobují? Proč nemáme dlouhodobé studie, co v našich tělech způsobují? A co způsobují našim dětem, protože nyní v USA máme nejvíce nemocné děti v rozvinutém světě. Něco se tady děje. Nejspíše to nejsou jen vakcíny, ale chemický koktejl pesticidů, škodlivin v naší vodě a vzduchu, ale vakcíny jsou často spouštěčem. Podle genetiky potřebujeme spouštěč, aby se tyto nemoci a problémy projevily.


Vakcíny jsou často tím spouštěčem, protože chemikálie se píchnou do našeho krevního oběhu a tak neprochází přirozeným detoxikačním procesem těla. Jdou přímo do mozku… projdou skrze hematoencefalickou bariéru. Musíme si pokládat tyto obtížné otázky. Než budeme mít více informací, v žádném případě nemůžeme dělat vakcíny povinnými. Musí být dobrovolné. Pokud je tam riziko, musí být dobrovolné.

435 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page