• Petra Tóthová

Corona FREE!!!

V Bolívii, v městečku San José de Chiquitos, bylo místním starostou, panem Germainem Caballerem, povoleno rozdávání CDS v litrových lahvích a již připravené pro používání pro všechny obyvatele, neboť zde nákaza covid-19 nabrala nebývalých rozměrů.


Kdo kromě Bolívijců znal město San José de Chiquitos? Málo. Dnes se však město San José de Chiquitos, město s 35 000 obyvateli, stalo zprávou po celém světě, protože jeho lékařský tým dosáhl toho, co se zdálo nemožné: vymýtit koronavirus. K dnešnímu dni jsou přijati pouze dva pacienti, kteří však z nemocnice za pár dní odejdou, protože všechny jejich klinické zprávy jsou příznivé. Dr. Carla Carola Claure, která představila vývoj pandemie a která se rozhodla pro oxid chloričitý k zastavení epidemie koronaviru, říká, že je vděčná všem, kteří jí pomohli, včetně starosty, který nešetřil v rámci svých možností žádnou pomocí.


TOTO JE HISTORIE COVIDU A CD V SAN JOSÉ DE CHIQUITOS

Měli jsme možnost vidět a slyšet starostu tohoto města na setkání organizovaném COMUSAV a na které nás pozval Dr. Pedro Chávez Zavala. Mluvíme o starostovi San José de Chiquitos Germainovi Caballerovi. Tato obec se nachází ve východní části Bolívie, poblíž Santa Cruz de la Sierra.


Jak jste se dozvěděli o CDS v San José de Chiquitos?

„Měli jsme ve městě velmi mnoho pozitivních a nemocných lidí a měli jsme také vážného pacienta, který byl léčen oxidem chloričitým díky doporučení neteře, lékaře z povolání, která produkt zná a která vzhledem k situaci a klinickému obrazu pacienta CDS doporučila použít.


Tento pacient měl velmi obtížnou respirační situaci s velmi nízkou kyslíkovou saturací a jeho život závisel na okysličení maskou, která mu byla poskytnuta v naší nemocnici. V San José nemáme intenzivní terapeutickou službu, nemáme respirátory, takže lékaři doporučili, aby byl tento pacient převezen do Santa Cruz de la Sierra, tam, kde existují také služby třetí úrovně a soukromé služby, ale rodina se rozhodla použít oxid chloričitý.


Během prvních 2 nebo 3 hodin po konzumaci přípravku ve vyšší dávce doporučené pacientovi, byla reakce překvapivá! Začaly se projevovat příznaky zotavení.


Po dvou dnech byl ve velmi dobrém stavu, po 4 dnech byly jeho parametry zcela normální a pátý den byl propuštěn. Ten pacient dnes vede normální život, je klidný. Jeho uzdravení je absolutní.“


Starosta se chtěl podělit o tento a další případ příbuzného, který byl převezen do hlavního města Santa Cruz, kde byl hospitalizován a intubován po dobu 52 dnů, čímž mu zachránili život, ale s následky: problémy s mobilitou a hrtan. Lékaři mu řekli, že k zotavení bude potřebovat 6 měsíců.


„Pacient, který užíval oxid chloričitý, byl uzdraven za 6 dní,“ objasnil starosta s tím, že když na ně v květnu 2020 zaútočil nejsilnější koronavirus, měli stovky infekcí a 14 úmrtí. Protože užívali oxid chloričitý úroveň úmrtnosti byla snížena o 70 %.


Byli jsme také velmi opatrní, takže všichni pacienti mají anamnézu, oximetrické záznamy atd., A to, říká starosta, „nám umožňuje potvrdit, že existuje léčba chlordioxidem a že je naprosto zřejmá její účinnost, ačkoli jiné organizace, veřejné a soukromé subjekty ji nechtějí uznat “.


Shromažďování klinických dat je pro ně prý málo užitečné, přestože úřad starosty uspořádal akci s myšlenkou jejich přenosu.


Jde o záchranu životů ale žádný z regionálních ani státních zdravotních úřadů se toho nezúčastnil.


„Museli jsme tyto data sdílet s některými univerzitami a místními úřady,“ dodal Germain Caballero, který chtěl objasnit, že „oxid chloričitý byl a je v jeho městě poskytován s lékařskou podporou, s lékařským dozorem a s nepřetržitým dohledem nad pacienty až do úplného uzdravení.“Aktuálně je v celé Bolívii, která schválila používání roztoku CDS pro léčbu nemoci Covid-19, 603 nových případů s Covid-19 na více než 11 miliónů obyvatel, vztaženo k sobotě 20.3.2021. 7 denní průměr přírůstku nakažených je 772.

Tab.: Bolivie, denní přírůstky s Covid-19 za období květen 2020 až březen 2021. Zdroj: JHU CSSE COVID-19 Data

Zdroj: časopis Nová Regena 11/2020, www.e-regena.cz

169 zobrazení
Hledání podle štítků
parazitární detoxikace

Ing. Hana Bláhová | Chodská 19 H, 61200 BRNO, Česká republika | GSM: +420 603 209 866 | e-mail: blahova.ha@seznam.cz | www.hblahova.com

IČ: 146 35 216 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.7.2004 | Evidenční číslo: 370200-2154488-00 | Jednací číslo:33921/04

Evidující úřad: Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 1, 60167 Brno

Všechna práva vyhrazena © 2018 -2020 |  Detoxikace metodou Hany Bláhové  |  Created Milan Wimmer  |  Připomínky k funkčnosti webu - mail ADMIN