top of page
  • Příběhy klientů

Deprese - příběh paní H.H.

23. 9. 2022


Dobrý den paní Bláhová,


posílám Vám srdečný pozdrav a sdílím radost! :) V pondělí jsem si vzala velkou dávku praziquantelu. Čekala jsem, že mi bude špatně. Nic se nestalo, pouze jsem usnula. Ráno jsem se probudila s opravdu lehkou bolestí hlavy, připomínající kocovinu, ale nebylo to nic strašného. To mě překvapilo a měla jsem strach, že ty léky nezabraly. Omyl - já mám prvně v životě čistou hlavu. Procházím si teď velmi náročným obdobím, kdy jsem denně brečela, depresivní stavy byly v takovém rozsahu, že jsem chtěla vše zabalit a začít žít jako poustevník. Po praziquantelu mám čistou hlavu, nebrečím a dokonce jsem se začala usmívat. Najednou jsem z mé nejtěžší situace začala vidět východisko - i když si ho musím odpracovat. Dále - kombinace tasemnice na mozku a hlístů na nadledvinkách ... Celý život jsem žila ,,na sladkém". Když se na to podívám zpětně, nechápu, z čeho moje tělo dokázalo žít. Co jsem snědla za tyto čtyři dny - to jsem předtím jedla tak 10 dní. Až teď mi došlo, jak jsem byla celou dobu opravdu podvyživená a ,,vyhladovělá", i když mám silnou nadváhu. V praxi jsem byla taková ,,tlustá anorektička". To, co jsem žila, je pro mě už teď až neuvěřitelné. A je to pár dní.

Děkuji Vám a moc Vás zdravím.

Jedna ,,žába", které jste vrátila chuť nejen do života :)

Hana H.

Komentář Ing. Hany Bláhové:

Paní Hana za mnou poprvé přijela 10. 8. 2022. Deprese způsobovala cysta tasemnice na hypotalamu. Lidé, kteří mají parazity na hypotalamu, nemají pod kontrolou své stravování, ani svou váhu. Buď trpí nechutenstvím, nebo jí sice normálně, ale přesto nechtěně hubnou.

Druhá skupina zase nechtěně přibírá na váze. Kdo patří do které skupiny, to ovlivňují další zátěže v těle. Hypotalamus řídí příjem potravy a distribuci živin v těle. Ovlivňuje pocit žízně, pocit hladu, dokonce i libido.

Překonat tento hormonální diktát je pro člověka prakticky nemožné.

Kromě toho měla klientka oba druhy velkých parazitů na štítné žláze – další hormonální rozvrat a negativní vliv na metabolizmus. Na nadledvinkách hlísti – opět ,,zblázněné“ hormony, včetně stresových.

V minulosti měli psa, který zanechal své stopy nejen v podobě tasemnic a hlístů rozesetých i v oběhovém systému, ale klientka měla i toxoplazmózu, psí brucellu a leptospiru. Zooinfekce, z nichž především první dvě jsou ,,potratové“, a bránily klientce ve vytouženém otěhotnění. Dostala preparát ZOOINF a pracujeme s MMS. Aby toho nebylo málo, měla dva herpetické viry, vlasovce, v zažívání a močopohlavním traktu améby, a další prvoky z kontaminované vody. Voda v domácnosti byla naštěstí kvalitní.

Jak vidíte, stačil měsíc, kdy se klientka přes protiprvokovou léčbu prokousala k vysoké dávce praziquantelu, a ten naštěstí zabral napoprvé. Jakmile bude mít i další zátěže odstraněné, můžeme se oprávněně domnívat, že tentokrát už úspěšnému těhotenství nic nebrání.

HB

595 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page