top of page
  • Příběhy klientů

Doktoři mi nepomohli - příběh pana P.P.

Můj příběh začal v říjnu 2019, kdy jsem začal mít výraznější problémy s pocitem tupé bolesti břicha, nevolností a nechutenstvím. Navíc mě dlouhodobě obtěžovalo, že mám stále studené končetiny a bolesti kolen a zad.


Měsíc na to mě v práci zastihla prudká bolest břicha, která vyústila v nekontrolovatelný třes celého těla. Byla mi zavolána záchranná služba. Po ošetření v nemocnici jsem se dozvěděl, že jsem zdravý a mám pouze nižší hladinu draslíku, a zřejmě podle lékařů stres z práce (stačí Neurol a něco na bolest). V nemocnici jsem dostal kortikoidy.

Po 14 dnech jsem opět skončil v nemocnici (třes, návaly horka, bolest břicha a prekolapsové stavy). Opět nebylo nic nalezeno, pouze ten draslík, který mi byl doplněn kapačkou. A samozřejmě jsem opět dostal kortikoidy. Koncem roku, kdy jsem již měl stálé bolesti a prekolapsové stavy, jsem byl znovu odvezen záchrannou službou a opět ta samá písnička, tedy pravděpodobně stres z práce, přepracování atd. V tuto chvíli už jsem nemohl bolestmi vydržet a lékaři mi nepomohli.


Naštěstí jsem se dostal k paní ing. Bláhové, která mě po změření sdělila několik příčin mých chronických i současných potíží. Za prvé mi byla zjištěna hepatitida B, tasemnice (různé druhy na různých místech, např. na štítné žláze, ve střevech, v nervové soustavě, v mozku a v srdci), tenkohlavci, vlasovci v končetinách (studené nohy a ruce), Toxoplasma gondii, evropská malárie a další.


Byl jsem zaskočen, že při odběrech krve v nemocnici mi nebyla zjištěna ani hepatitida, kterou mi až po 14 dnech od návštěvy paní Bláhové zjistila lékařka. Při vyšetření ultrazvukem mi potvrdila zvětšenou štítnou žlázu.

Následovala kontrola štítné žlázy, srdce, vyšetření žaludku a střev atd. Vše v normě, včetně zvětšené štítné žlázy. Absolvoval jsem i alergologické vyšetření, rentgeny atd. Jedinou potvrzenou jsem měl intoleranci mléka, zvětšenou štítnou žlázu a trochu písku v žlučníku. Jinými slovy, nebylo nalezeno nic, co by způsobilo mé závažné zdravotní problémy.


Po prvním kole detoxikace a odčervování jsem cítil obrovskou úlevu v oblasti břicha a též hlavy, tedy prekolapsové stavy už jsem měl velice slabé, a po dalším čištění došlo k vymizení i tohoto problému, včetně studených rukou a nohou.


Dnes, po roce detoxikace, se cítím zdravě a spokojeně a fyzicky lépe než kdy dřív.

Paní Bláhové velice děkuji, jelikož mi zachránila nejen zdraví, ale i život.

Moc, moc, moc děkuji a jsem Vám navždy vděčný za Vaši pomoc.

Přeji Vám i Vaší rodině hodně zdraví, spokojenosti a vše, co je potřeba ke spokojenému životu.


Se srdečným pozdravem

Petr P.


Komentář Ing. Hany Bláhové:

Příběh nemusím složitě rozebírat, klient vlastně popsal vše potřebné. Dodávám jen, že je to jeden z tisíců případů, které řešíme s kolegy dnes a denně. Je to náš denní

chleba. Stále stejná písnička. Jedná-li se o parazity, lékaři jsou naprosto bezradní. Zdůrazním - povšimněte si té spousty vyšetření, kterými klient prošel, kolik přístrojů a odborníků se mu věnovalo, a bez výsledku. Můžeme tedy těm přístrojům a laboratořím věřit? Také tudy nám ve zdravotnictví tečou vyplýtvané peníze.


952 zobrazení

Comentários


Hledání podle štítků
bottom of page