top of page
  • Příběhy klientů

Ekzém, otoky - příběh paní P.M.

26. 9. 2021


V květnu letošního roku jsem se objednala k paní Ing. Bláhové na diagnostiku. Dva roky po ukončené onkologické léčbě (rakovina prsu) jsem začala mít potíže s ekzémem na levé noze. Tři roky jsem zkoušela kde co, ale ekzému se ne a ne zbavit. Také jsem měla problémy s váhou, nemohla jsem přibrat a nějak mi ubývaly svaly.


Jelikož mezi mé koníčky patří myslivost a jsem nadšený kynolog, věděla jsem, že mohu mít nějaké parazity, a mé obavy se potvrdily. Paní Bláhová vytestovala mnoho virů, bakterií a parazitů, včetně obávaného svalovce. (Strongyly, Měchovci, Toxocara, Askaridy, EBV, Plasmodie, Babesie, Mikrofilária, Tasemnice, Giardie, Trichuris…….) Měla jsem mnoho tasemnic v těle, jednu dokonce na mozku, proto se mi občas točila hlava a měla jsem závratě a rozmazané vidění. Také zjistila, že nám z kohoutku teče absolutně nepoživatelná voda, tudíž jsem přestala vodu doma pít a kupovala jsem si balenou.


Léčba trvala asi 3 měsíce, ale musím říct, že již po týdnu detoxu ekzém pomalu mizel a přestal svědit, bylo to až neuvěřitelné. Také jsem měla dost problém s pravou rukou, kde mi byly odebrány uzliny a dělaly se lymfedemy. Po celkové léčbě ruka byla o moc lepší a otoky ustaly. Na kontrole mi bylo sděleno, že cévy, lymfa a svaly jsou čisté, vše je skoro pryč včetně svalovce. Nemohla jsem tomu ani uvěřit, že za tak krátkou dobu jsem se všeho zbavila, ale moje čistá noha bez ekzému a tělo bez únavy a vyčerpání mi toho bylo důkazem.


Tímto chci moc poděkovat paní Bláhové za to, co pro lidi dělá, ač by to měla být práce spíše lékařů.


Zdravím paní Bláhová,


P. M.

Újezd u Boskovic

599 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page