top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Jak se vyrábějí vakcíny

Výňatek z článku amerického doktora Josepha M. Mercoly


"Málokdo ví, že vakcíny se pěstují na opičích ledvinách, myších mozcích a kuřecích embryích. Málokdo si uvědomuje neblahé důsledky injekčního vpravování cizích zvířecích tkání (jejich DNA a RNA) a autoimunitní reakce, které mohou způsobit. Málokdo si uvědomuje, že vakcíny potlačují imunitu a mohou způsobit rakovinu, leukémii a dokonce mohou souviset s AIDS. Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje (protože jim to nikdo neřekl), že vakcíny jsou pěstovány na zvířecích orgánech a obsahují DNA a RNA těchto zvířat.V očkování jsou krevní produkty, které jsou nebezpečné pro náš imunitní systém. Lékařská literatura je plná zpráv, které spojují očkování s mnoha nemocemi - a to jak příčinně (kauzální souvislost), tak časově (časová souvislost). Lidé se však mylně domnívají, že když je očkování povinné ze zákona, vláda ověřila jeho bezpečnost a účinnost. Každý den jsou miliony dětí postaveny do řady a jsou jim aplikovány zkažené toxické látky vypěstované ze zvířecích orgánů, rakovinných buněk, potracených plodů a dalších jedovatých látek. Málokdo se zajímá o to, odkud se viry berou a jak se pěstují v laboratořích. Kdyby se někdo na tyto velmi citlivé otázky zeptal, dozvěděl by se o výrobě vakcín mnohé. Již nyní vás varuji, že diskuse o výrobě vakcín vám může obrátit žaludek.


Vakcíny se vyrábějí z těch nejodpornějších a nejšpinavějších látek na světě. Vzhledem k tomu, že definice slova "nechutný" znamená "cokoli špinavého", popisuje vakcíny naprosto věrohodně. "Kotel" vakcíny je plný hnilobných šťáv z organismů, které byly infikovány a vylučují hnilobné sekrety. Věda tyto výkaly sbírá v naději, že vytvoří vakcíny, které "zabrání" nemocem, a my se necháme oklamat - protože očkování ve skutečnosti nemocnost zvyšuje. Za prvé, patogenní (nemoc způsobující) viry nerostou na zdravé "půdě" (prostředí).


Pokud jsou v těle normální podmínky, viry a zárodky způsobující infekce tam prostě nerostou. Například virus hepatitidy neroste na chodníku ani v těle zdravého člověka. Aby mohli výrobci vyrobit vakcínu, musí tento virus odněkud získat, a proto ho berou od pacientů se žloutenkou. Odůvodnění. (První vakcíny proti žloutence ze 70. let 20. století byly vypěstovány z krve homosexuálů, protože ti měli vysoký výskyt žloutenky). Dnes se výrobci "posunuli dál", jednoduše odebírají sekrety pacientů s hepatitidou a virus kultivují. Jaké sekrety? ... Použijte svou fantazii: moč, krev, výkaly, hnis a další sekrety.


Při výrobě vakcín jde všechno do obchodu. (Co si myslíte o mrtvolných orgánech nebo krvi lidí, kteří zemřeli na žloutenku?) Jakmile je virus izolován, musí být pěstován v jedovatém prostředí... Pamatujete si, že patogeny nerostou ve zdravé tkáni, že? Používají se živočišné tkáně a orgány v kombinaci s vhodným kultivačním médiem a "živinami". Při výrobě vakcín se používají ledvinové buňky křečka, opičí ledviny, buňky HeLa (rakovinné buňky Henrietty Lacksové, která zemřela na rakovinu děložního čípku), tkáně z potraceného plodu (k výrobě vakcíny proti zarděnkám RA 27/3) a další zvířecí orgány. (Nezapomeňte, že to vše je cizí živočišný genetický materiál, který činí vakcíny tak nebezpečnými). Jakmile viry vyrostou, jsou inaktivovány formaldehydem (silným karcinogenem) nebo jiným činidlem.


Do vakcín se přidávají další látky, které zvyšují jejich účinnost: rtuť (thiomersal), fenol, hliník, antibiotika. Všechny tyto látky jsou syntetické, nepřirozené, imunosupresivní a některé jsou dokonce karcinogenní. Vytvoření "lymfy" ve vakcíně je hlavním cílem laboratorní výroby vakcín. Viry ve zdravých organismech nerostou dobře, a proto se používají organismy nemocné. Například myši vybrané pro pokusy s rakovinou nemohou onemocnět rakovinou, dokud jim není podávána speciální strava...
304 zobrazení

コメント


Hledání podle štítků
bottom of page