• Ing. Hana Bláhová

AKTUALIZOVÁNO - návod k užívání MMS + videonávod

Všem doporučuji objednat si některou knihu Jima Humbla a porovnat si jeho návody na užívání MMS při různých diagnózách. Také se dočtete o mnoha konkrétních případech uzdravení pomocí MMS. Protože ne všichni mají čas na shánění knihy a probírání se několika sty stránkami, připravila jsem stručný a doufám srozumitelný návod k užívání MMS.

  • Jim Humble: MMS

  • Jim Humble: MMS – převrat v léčení nemocí

CDS, CDS1, CDS2, CDH, a jiné deriváty základní kúry po velmi slabých výsledcích striktně nedoporučujeme. Poslední dobou se používá CDS vyšší koncentrace, má lepší výsledky, budiž, ale pořád slabé proti MMS. Zapáchá v podstatě stejně, ani chuť není zas o tolik lepší, a řeči o větší čistotě jsou jen komerční chyták.

Ingredience k výrobě roztoku můžete objednat u firmy FICHEMA. Budete chtít půl litru 4% HCl a půl litru 25% chloritanu sodného. Fichema prodá ingredience lidem, kteří si osobně přijdou, nebrněnští obraťte se na mne mailem, poradím - mail je blahova.ha@seznam.cz V lékárně si koupíte dvě lahvičky s kapátky, 50 ml, a označíte si je štítky. Z velkých lahví přelijete chloritan a HCl do malých lahviček dle štítků. Velké lahve uložíte do tmavého kouta, nemusí být v ledničce. Dále pracujete už jen s malými lahvičkami a doplňujeme je podle potřeby. Vedle nich si nachystáte jedlou sodu, která bude sloužit jako záchranná brzda, použijete ji jen v případě nutnosti.

Kde najdete prodejnu či výdejnu FICHEMA?


Videonávod pro přípravu a užívání MMS

Jak postupovat


První den:

Vhodná doba k braní MMS: máme-li splnit požadavek, že MMS by se mělo brát s hodinovým odstupem od jídla, od tablet, a od informačních kapek, pak vychází jako ideální doba kolem 10 – 11 dopoledne, a mezi 14 – 16 odpoledne. Po malé svačince, stačí několik soust, nakapeme 1 kapku chloritanu do suché sklenice a přikápneme 1 kapku HCl 3,5 %. /HCl 4% je také v pořádku/. Za pět až deset vteřin roztok zežloutne a začne se vyvíjet kysličník chloričitý. Poznáme to podle zápachu a žluté barvy. Ihned zalijeme kapky vodou, stačí vodovodní, pokud je voda v pořádku, pokud ne, vychladlou převařenou, tak na dva prsty, maximálně do čtvrtiny sklenice. Nenadechujeme se a tekutinu na ex vypijeme. Cítíme hlavně kyselou chuť. Nezapíjíme. Čím více ředění, tím menší účinek. Začínáme od jedné kapky a denně navyšujeme o jednu. Dětem nemůžeme zalévat MMS jablečným nebo ananasovým džusem, ani čajem, léčba pak není účinná-vyzkoušeno. Užíváme li MMS, v ty dny bychom neměli jíst žádný antioxidant nebo jiný lék. Zkušenosti ukazují, že na dobu léčby pomocí MMS je bezpečnější se antioxidantů, vitamínů a doplňků stravy úplně vzdát. U vitamínu C míníme kyselinu askorbovou, umělý vitamín, netýká se to ovoce a zeleniny. Pozor na džusy, kyselina askorbová tam bývá. Moje doporučená denní dávka pro klienty a jejich běžná ochoření je 3 kapky 2x denně. Měli bychom se udržet pod hranicí nevolnosti, pokud cítíme jakékoliv zažívací potíže, nazítří počet kapek snížíme. Při aktivaci kyselinou HCl je menší pravděpodobnost, že vám bude nevolno, na rozdíl od aktivace pomocí kyseliny citronové. U závažných onemocnění počet opakování navyšujeme. Klient si však o výsledné dávce rozhoduje sám podle svého žaludku. MMS bychom neměli užívat ani na lačno, ale ani na plný žaludek. Denní dávka se musí připravovat vždy čerstvá. Větší množství na celý den, upíjené z lahve, nefunguje…mnohokrát vyzkoušeno. Je účinnější rozdělit MMS do více dávek o menším počtu kapek, než navyšovat počet kapek v jediné denní dávce.

V případě, že vám bude nevolno, máte možnost:

  • zředit obsah žaludku studenou vodou, proces léčby se zpomalí, ale běží

  • zajíst to malým soustem, platí totéž

  • rozmíchat lžičku sody bikarbony ve sklenici s vodou, pak proces i nevolnost zastavíme, a ten den nepočítáme

  • dáme si vitamín C, proces i nevolnost zastavíme, ten den nepočítáme

Neužíváme obojí najednou, buď vitamín, nebo sodu. Roztok je potřeba připravovat vždy čerstvý. Chceme-li konzumovat citrusy, MMS užíváme minimálně s hodinovým odstupem před i po MMS.


ONKOLOGIE:

Připravím si 8-10 malinkých dávek jídla, každé jídlo jiné, kvůli pestrosti. Příklad: první dávka malá kostka sýra a kousek chleba, pět lžic polévky, dvě brambory, pět lžic rýže, musli tyčinka, jablko, banán. Pár minut po jídle si namíchám čerstvou dávku. Každou hodinu tři kapky cca 5x-8 x denně.


VÝPLACHY NOSU A UŠÍ:

V lékárně koupíme 30 ml lahvičku s kapátkem. Můžeme, ale nemusíme převařit vodu. Nějaká vždy zbyla v konvici po snídani. Do lahvičky nakapu 5 kapek chloritanu a 5 kapek HCl, zaleju vodovodní, nebo převařenou vlažnou vodou, a kapu do obou nosních dírek 4-5 kapek 2-3x denně. Do uší jsme MMS zkoušeli a nakonec zavrhli, může to vyvolat zánět. Je vhodnější kapat do uší peroxid vodíku, který vyšumí, 2-3 kapky do každého ucha.


KOUPELE:

Napustíme si plnou vanu teplé vody. V koupelně si smícháme v hrnku 4 kávové lžičky chloritanu 25% a 4 lžičky HCl 3,5%, používáme plastikovou lžičku. Aktivovaný tmavě žlutý roztok pak vlijeme ihned do vany. Během přípravy necháváme dveře do koupelny otevřené nebo zapneme odsávač. Když rozmícháváme roztok ve vodě, nenakláníme se příliš blízko k hladině, vezmeme si na pomoc vařečku, nedýcháme ústy těsně nad vodou. Jakmile je roztok rozmíchaný ve vodě, už tolik nepáchne a neštípe do nosu. Můžeme zavřít a v klidu se ponořit. Ženy pozor, MMS vlasy odbarvuje. Ve vaně setrváte alespoň 20-30 minut. Osušíte se, a na chvíli si lehnete do postele. Můžete, ale nemusíte se potit. Možná i nakrátko usnete. Většina lidí se cítí po koupeli s MMS svěže a odpočatě. Zlepšují se klouby i ekzémy. Neplatí pro rozsáhlý atopický ekzém, kůže se ještě více vysušuje, štípe.


KOUPELE NOHOU - MYKÓZY

Do lavoru s teplou vodou aktivovaný roztok smíchaný ze dvou lžiček MMS1 a dvou lžiček HCl 3,5 %. Takto zředěnou vodu mohu používat i k otírání vyrážek a svědivých míst. Na kůži nesmí přijít neaktivované MMS.


VÝPLACHY POCHVY:

Ve sklenici si připravíme běžným způsobem 3 -5 -7 aktivovaných kapek MMS zalitých jen malým množstvím vody. Začínáme s nižší dávkou. Obsah sklenice přelijeme malým trychtýřkem do irigačního balonku. Ve vaně aplikujeme obsah. Chvíli poležíme, aby se MMS vstřebalo do sliznic a hned nevyteklo. Pak se postavíme a ještě chvíli setrváme ve vaně, než všechna tekutina vyteče. Pokud spěcháte, budete potřebovat vložku.


MMS2 plus BETAIN HCL

Posvačíme. Sníme tobolku nebo tabletu BETAINU HCl. Asi za deset minut užijeme kapsli MMS2, chlornanu vápenatého, a zapijeme větším množstvím studené vody. Můžeme zahájit jen čtvrtinou kapsle, abychom zjistili, jak MMS2 snášíme. První den odsypeme ¾ tobolky, ihned zašpuntujeme a spolkneme. Pokud nám nebylo nevolno, další den odsypeme jen polovinu atd., až se dostaneme na celou kapsli. V případě nevolnosti se vraťte k nižší dávce. Odsypaný materiál vyhoďte. V případě nevolnosti platí stejné záchranné brzdy jako při MMS1. MMS2 doporučuji jen onkologickým pacientům, protože má sice skvělé výsledky, ale také se hůře snáší než MMS1.


HCl

HCl 3,5% si připravím jako citronádu. Do PET lahve naleju vodu a nakapu cca 5 kapek HCl. Přidám nebo uberu kapky podle chuti. Popíjím během dne. Doporučuje se použít brčko kvůli zubní sklovině. MMS reaguje i s naší vlastní HCl v žaludku, proto je vhodné ji doplňovat. Vhodné pro lidi s refluxem jícnu, žaludečními vředy, jícnovými varixy, pálením žáhy….


MMS2 A DĚTI

Dětem většinou MMS nechutná a je problém do nich kapky dostat. Jistým řešením jsou tobolky nulky s granulovým betainem HCl. Tobolku otevřeme, odsypeme pár zrníček betainu, a přisypeme 2 zrníčka chlornanu vápenatého-MMS2. Kapsli uzavřeme. Dítě ji spolkne, a zapije hned vodou. Necítí zápach chlóru a je možno pozvolna navyšovat počet zrnek. Dvě zrnka odpovídají přibližně jedné kapce MMS1.


RANKY, VYRÁŽKY, PUPÍNKY, DROBNÁ PORANĚNÍ

Připravíme si roztok z 20 kapek jako na pití, zalijeme sklenici do čtvrtiny vodou. V roztoku namočíme kousek vaty a poškozená místa potíráme.


KLOKTÁNÍ:

Začněte třemi kapkami a navyšujte cca na 6 kapek. Vody na dva až tři prsty

2,825 zobrazení
Hledání podle štítků
parazitární detoxikace

Ing. Hana Bláhová | Chodská 19 H, 61200 BRNO, Česká republika | GSM: +420 603 209 866 | e-mail: blahova.ha@seznam.cz | www.hblahova.com

IČ: 146 35 216 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.7.2004 | Evidenční číslo: 370200-2154488-00 | Jednací číslo:33921/04

Evidující úřad: Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 1, 60167 Brno

Všechna práva vyhrazena © 2018 -2020 |  Detoxikace metodou Hany Bláhové  |  Created Milan Wimmer  |  Připomínky k funkčnosti webu - mail ADMIN