top of page
  • Příběhy klientů

Oteklá noha, oko, ucho - příběh paní L.R.

27. 11. 2023


Chci se s vámi podělit o můj příběh, týkající se parazitů. Minimálně 10 let mne bolela noha. Nevěnovala jsem tomu pozornost, protože mému věku, 76 let, to mohlo odpovídat. Nemohla jsem chodit. Když jsem šla delší trasu, musela jsem se zastavovat a lýtko masírovat. Na chvíli to pomohlo. Natírala jsem nohu vším možným, ale výsledek byl pořád stejný.


Pak se to ale zhoršilo. Když jsem odmetala sníh, upadla jsem na namrzlém chodníku. Náraz byl tak silný, že jsem nejdříve myslela, že budu mít něco zlomeného. Naštěstí se ukázalo, že mám jen naraženou kostrč. Po tom nárazu jsem ale začala pozorovat pohyby v noze. Ve stehně mi škubalo, noha svědila. Svědila i další místa na těle, víčko, ve vlasech, prostě všude. A to už jsem věděla, že je zle, že to mohou být paraziti. Měla jsem už leccos načtené. Podle návodů na internetu jsem s nimi začala bojovat. Držela jsem třídenní hladovku, pila jsem jen vodu. Vařila jsem si různé čaje z koření a pálivé papriky. Týden jsem jedla jen zeleninu. Snědla jsem tolik česneku, že by stačil na rok pro celou rodinu. Na internetu nenajdete žádný recept proti parazitům, který bych nevyzkoušela. Nic nepomáhalo. Kromě manžela to nikdo nevěděl, ale pak už to nešlo vydržet a musela jsem s pravdou ven. Moje děti, syn a dcera, se zapojili svými radami a pomocí. Sehnali Ivermectin. Pomohlo to, ale stoprocentní to nebylo.
Pak už to bylo tak nesnesitelné, že mne to donutilo jít k lékaři. Moje obvodní lékařka tomu nechtěla věřit, ale přesto mi předepsala Vermox. Zlepšilo se to na čas, později znova zhoršilo. Znovu jsem musela za obvoďačkou, ta mne poslala na infekční. Odevzdala jsem tři stěry stolice na sklíčku. V tom malém vzorku stolice se těžko mohlo něco najít. Výsledky stěrů byly pochopitelně negativní. Doktorka na infekčním z toho usoudila, že jsem si to vsugerovala, a poslala mne na nervové. Samozřejmě jsem tam nešla, protože by se tím nic nevyřešilo. Takže jsem zase použila veterinární léky a chvíli se cítila velmi dobře.


Potom jsem měla úraz a ležela tři měsíce. Během té doby se paraziti opět rozmnožili. Noha mi velmi opuchla a zase nastal kolotoč pokusů tu nohu uzdravit. Prodělala jsem veškerá vyšetření, která by se mohla té nohy týkat. Doktoři ale na nic nepřišli, jen mi poradili nohu natírat mastí, asi s kortikoidy. Když doktorka viděla mé výsledky z vyšetření, řekla mi: ,,Co byste nechtěla, vždyť jste úplně zdravá!“ Já si pomyslela - až na tu opuchlou nohu a až na to, že mně ti paraziti sežerou zaživa. Bohužel to, co se odehrávalo v mém těle, nebylo pro doktory vidět na povrchu, přes žádná vyšetření. Myslela jsem si, že se zblázním. Kousali mne, štípali, lechtali, hlavně v noci, bylo to psycho.


Nezávisle na sobě syn i dcera mi zavolali, že zjistili, že nějaká paní Bláhová z Brna je odbornicí na parazity. Hned jsem jí zavolala a objednala se. Paní Bláhová pro mne byla balzám na duši. Zjistila několik druhů parazitů, v té noze, ale i na srdci, a dokonce v uchu a oku, aniž bych jí předtím něco řekla. Ani jsem se nedivila, protože jsem v té době málo slyšela, dá se říci, že jsem byla skoro hluchá. Byla jsem si toho vědoma, a v minulosti jsem navštívila ušního lékaře, ale ten nic nezjistil, jen mi vypláchl ucho. Co se týče oka, mám narušenou sítnici, chodila jsem do nemocnice na injekce do oka. Když jsem se doktorky ptala, z čeho by to mohlo být, řekla, že je to stářím. Zeptala jsem se už tehdy, jestli by to nemohl být parazit, zlostně mi odpověděla, jak jsem k tomu přišla. Paraziti přeci s okem nemají nic společného. Paní Bláhová však v oku našla škrkavku kočičí. Pracuji na zahradě.


Paní Bláhová mi rozepsala protokol na jednotlivé druhy parazitů a doporučila mi pravidelné masáže. Brzo jsem pocítila změny. Mohla jsem pohodlně vyjít schody, noha byla den ze dne lepší a otok zmizel. Pro mne prostě zázrak. Nevím, jak bych dopadla, kdyby mi paní Bláhová nepomohla. Kdo to nezažil, těžko uvěří.

Vřelé díky, paní Bláhová.

Přeji vám pevné zdraví a mnoho úspěchů!!!

L. R.Komentář Hany Bláhové:

Klientka ke mně přišla poprvé 12. 7. 2023. Stěžovala si na závrať a opuchlou nohu. Klientka je z vesnice. Ve strukturách nohy/svaly cévy žíly a lymfa/ jsme našly mimořádnou sbírku. Byly tu hlavně škrkavky dětské, ale také čtyři druhy tasemnic od zvířat i z jídla, svalovci a vlasovci. Podobné to bylo s rukou. V těle celkem nalezeno: Dipylidium caninum, Hymenolepis diminuta, Echinococcus granulosus a Taenia solium – závratě. V oku Toxocaru cati, v uchu Echinococcus granulosus. Naštěstí voda doma byla dobrá, neměly jsme léčení komplikované ani prvoky ani plasmodii, klientka už nějakou dobu popíjí CDS. Paraziti však figurovali v každém testovaném orgánu.


Kontrola dnes 27. 11. 2023.

V noze stále, ale už ne ve všech strukturách: vlasovci, svalovci, škrkavka dětská a echinokok. V uchu Echinokok, v oku stále Toxocara, ani jednoho parazita v horních patrech jsme se ještě nedokázaly zbavit. Klientka zopakuje obě vysoké dávky na hlísty i tasemnice a zopakuje kolotoč s důkladnými masážemi nohou. Pokrok tu je zřetelný, paraziti jsou již pouze v uvedených orgánech.

616 zobrazení

Kommentare


Hledání podle štítků
bottom of page