top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Pitvy mozků autistů odhalili příčinu této nemoci

Dr. Chris Exley je profesorem bioanorganické chemie na Keele univerzitě a honorárním profesorem na Uhi Millenium Institute. Je biologem s titulem PhD. v ekotoxikologii hliníku a jeho výzkum se od roku 1984 až do současnosti zaměřuje na fascinující paradox: “Jak to, že třetí nejčastěji se vyskytující prvek v zemské kůře (hliník) je pro život nepodstatný a do velké míry dokonce nepřátelský?”


Záhada hliníku

Dr. Exley pokračuje vysvětlováním toho, že zkoumání této záhady je “potřebným výzkumem v bezpočtu vědních oborů, počínaje základním anorganickou chemií reakce hliníku a křemíku, až po potenciálně komplikovanou biologickou využitelnost hliníku na lidech”.

Ve svém životopise také vysvětluje, jak ho “fascinuje prvek křemík ve vztahu k živým věcem, který, jako druhý nejčastěji zastoupen prvek v zemské kůře, také téměř nemá biologickou funkci. Jednou z možných funkcí křemíku je držet hliník mimo biologie a toto v naší skupině tvoří velkou část výzkumu. Zajímá nás i biologická prokřemeněním“.

Teď už víme, že hliník nemá v lidském těle místo.

Člověk nemusí být génius, aby věděl – díky práci Exleyho a mnoha dalších – že hliník způsobuje přímo pohromu v každém biologickém systému.


Jistě, jde o skvělý materiál na výrobu aut a letadel, ale zcela prokazatelně nepatří v žádném množství (ani malém) do lidského těla, Je totiž nesmírně toxický a představuje jednu z nejnebezpečnějších a nervově nejjedovatějších látek, jaké člověk zná.


Proč Dr. Exleymu zablokovaly finance na výzkum?

Exley nedávno začal na GoFundMe sbírat peníze na výzkum hliníku ve vakcínách. Navzdory faktu, že se hliník přidává do vakcín jako adjuvans pro vyvolání imunitní reakce, nikdy nebyla posuzována jeho bezpečnost.


Řekli byste si, že naše státní úřady pro regulaci zdravotní péče provedou patřičné bezpečnostní studie všech složek vakcín, ale tak to není. Přesto se vakcíny prohlašují za zcela bezpečné pro všechny. Svou kampaň rozjel po odmítnutí své žádosti o financování představiteli vědy. Proč by byla zamítnuta studie posuzování hliníku ve vakcínách a účinku, jaký má na lidské tělo a malé děti? Proč by taková studie nebyla v nejlepším zájmu lidstva a lidského zdraví?Proč je potlačována věda?

Doslova každá studie, která vystupuje s tvrzením, že jsou vakcíny bezpečné, nezohledňuje vystavení člověka více složkám vakcíny a jejich bioakumulaci, tedy to, kde v těle končí a co dělají.


Provedení studií by mohlo toto téma uklidnit a hypotéza, kterou je třeba ověřit, je celkem prostá: “Žádný hliník v mozku dítěte rovná se žádný autismus.”


Britská akademie věd nedávno sbírání prostředků zastavila, očividně po “protestech ostatních vědců.” Skvělý článek týkající se nedávného zastavení financování, uveřejnil na platformách svých sociálních sítí Robert F. Kennedy, ml., Na jehož základě jsem si to začal poprvé uvědomovat.


“Ten, kdo potlačuje otevřenou diskusi, potají pochybuje, že to, co tvrdí, je opravdu pravda.” – Wendel Phillips. GoFundMe dnes zastavila crowdfundingovú kampaň Dr. Christophera Exleyho na zkoumání hliníku ve vakcínách.


Dr. Exley, přední světová autorita na toxicitu hliníku, zřejmě rozzlobil kartel farmaceutického průmyslu, když jeho pitvy odhalili astronomicky vysoké koncentrace hliníku v mozcích dětí s autismem.


Další jeho studie dávají do souvislosti hliník v Gardasile od společnosti Merck a dalších vakcínách s demencí, Alzheimerovou chorobou a autismem.Závěr

Dr. Exley se tímto přidává na dlouhý seznam vědců, kteří byli umlčeni pro zpochybňování bezpečnosti vakcín. Zatímco v USA republikáni cenzurují klimatologii na Agentuře životního prostředí, demokraté zase hlasitě volají po cenzuře vědy o očkování. Ekvivalentem amerických demokratů u nás na Slovensku jsou (pseudo) liberálové a takzvaní progresívci, ale často se to nese napříč politickým spektrem (farmaceuticky průmysl má zřejmě podchycení všech, až na pár výjimek).


Připadá mi zvláštní, že tito politici nechápou, že cenzura se neslučuje s demokracií. Například soudce Nejvyššího soudu USA Potter Stewart nazval cenzuru “charakteristickým znakem autoritářského režimu”.


Heinrich Heine jednou poznamenal: “Tam, kde pálí knihy, budou nakonec pálit lidí.”

Zdroj

624 zobrazení

Comentários


Hledání podle štítků
bottom of page