top of page
  • Příběhy klientů

Případ paní M.T. - Borelie, oči

Dobrý den,

po mnoha letech jsem vzdala chození po doktorech! Mladá jsem jim věřila, asi jako každý! Jsou potřeba – ale jen v akutních situacích. Měla jsem asi desetkrát za život celkovou narkózu:

1. císařský řez

2. plastika čípku

3. odstranění dělohy

4. operace ledviny

5. vybočený palec a příčně plochá noha /levá i pravá/


Asi od svých 40-ti let jsem začala se svým druhým manželem chodit s rancem po horách a pod širák. Nádhera!

Roku 2013 jsme spolu byli v lázních Bojnice, netušila jsem, že jsem velmi unavená nejen z termálních lázní. Tam to všechno začalo. Že člověk má klíště, nebylo tehdy nic zvláštního, nevěnovala jsem tomu pozornost, bohužel ani můj lékař. Antibiotika jsem sice dostala, /půlku zad jsem měla černo- fialovou/, ale bylo to asi málo, tehdy to nikdo neřešil, kontrola žádná.


Roku 2015 znovu borrelie, trpěla jsem šílenou únavou, špatně se mi dýchalo, konec výletům. Pro nás je to

velký problém, nemáme auto a jsme na všechno sami, děti máme 250 km daleko, máme jen krásné vzpomínky. Protože jsem chodila s rodiči na plicní, vzala nás paní doktorka jako své pacienty, údajně mám astma.

Proto jsem si myslela, že mé potíže jsou díky tomu astmatu.


Roku 2017 jsme byli u dcery v Uherském Brodě, byla jsem tehdy hodně špatná. Loni jsme si konečně pořídili internet, a přečetla jsem si podobné příběhy. Že moje potíže mohou být v souvislosti s mými štípanci od komárů, které se nehojí. Šla jsem k praktickému lékaři a chtěla udělat test na borrelii. Vyšel pozitivní, doktor mě chtěl dát na infekční, což jsem odmítla. Od dubna 2020 se mi zhoršoval zrak, objednávka na oční až za 11 měsíců. Nejen, že jsem světloplachá a špatně vidím, byla jsem i psychicky velmi špatná, nic mě nebavilo, nic mě netěšilo. Praktický lékař mi opět napsal antibiotika, s tím, že musím za půl roku na kontrolu, stav se ale nezlepšil.


To už jsem znala knihy paní Bláhové a hlavně Deník šarlatánky, tehdy jsem se konečně odhodlala zkusit se k Vám objednat. Vyšlo to! Diagnostika mě překvapila, co všechno si pěstuji, dostala jsem ,,vitamíny“, po dvou měsících kontrola, i paní inženýrka byla překvapená, jak to na mě dobře zabralo. Po padesáti letech mě nebolí krční páteř, nemám šílené pocení, srovnala jsem se psychicky, mohu zase něco dělat, mám radost ze života. Navíc mám lepší zažívání a mohu jíst jídla, která jsem předtím nemohla.


Zůstaly mi jen zhoršené oči, zatím brýle nepomohou, ale věřím, že to zvládneme.

Moc děkuji, že jste!

Jste stále milá, komunikativní. Moc se těším na další setkání. Díky za pomoc!!!


S pozdravem Marika s manželemKomentář:

První měření 10. 3. 2021, diagnóza degenerace makulární sítnice, bolesti krční páteře, bolesti drobných kloubů, deprese, únava, poruchy zažívání, pocení, astma.

Bere:

Propanol

Betalog

Seretide


Naměřeno v očích:

Toxocara cati, Echinococcus granulosus.

Hypofýza-cysta echinokoka

Srdce – vlasovci

Plíce echinococcus a prvoci /blastocystis –to je to údajné astma/

Střeva: reoviry, blastocystis, žloutenka G

Všude borrelie, které jí lékař nedoléčil – bolesti kloubů

Plasmodia – bolesti kloubů, únava, pocení

Močopohlavní trakt– Trichuris trichiuraDruhé měření: 14. 5. 2021

Zůstává tasemnice na očním nervu, /v mozku/, nová tasemnice z uzeného je ve střevech, na slezině hlísti, přetrvávají plasmodia, v cévách tasemnice, v kloubech mikrofilária, v plicích tasemnice. Klientka, ročník 1946, již nemá žádné viry, ani žloutenku, to žasnu, žádné bakterie, žádné prvoky ani plísně, nemá vlasovce.

Za mne neuvěřitelný pokrok vzhledem k době, po kterou na detoxu pracovala. Pokud nenachytá nic nového, /je zahrádkářka/, troufám si tvrdit, že bychom příštím sezením mohly skončit.

Ing. Hana Bláhová

Brno

16. 6. 2021

946 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page