top of page
  • Příběhy klientů

Půst a klystýry - příběh pana J.H.

9. 8. 2023


Dobrý den paní Bláhová,

obracím se na Vás jako doporučovaného odborníka v oblasti parazitologie. Držím aktuálně již téměř šestý týden půst, abych se zbavil kompletně všech střevních parazitů. Kolegové z práce se o mne bojí, aby se mi něco nestalo po tak dlouhém půstu, podle jejich představ je nebezpečný. Žádali mne, abych si nechal provést testy na parazity ve stolici, protože požadovali důkaz toho, že vím, co dělám. Zašel jsem na SVÚ Praha a do jedné krajské nemocnice, ale žádná instituce parazity nepotvrdila. Veterináři to označili jako hleny. Už měsíc kromě půstu aplikuji i klystýry a stále ze mne něco vychází. Fotky přikládám. Už bych to mohl měřit na metry. Osobně těm laboratorním testům nevěřím, Rád bych znal váš názor.

Bohužel západní medicína už mě mnohokrát hluboce zklamala. Vždy, když jsem poslouchal svou intuici, vyléčil jsem se z řady věcí alternativními cestami. Např. půstem či změnou stravování či života. Tedy v tomto dávám zpravidla sám na sebe, jelikož na rozdíl od lidí, kteří dlouhodobě běhají po doktorech, mám výsledky.

Po půstu se cítím skvěle. Spánek se mi o 100% zlepšil, ráno se budím velmi odpočatý oproti době před půstem. Zmizely různé nahodilé bolesti po těle, i migrény, na které jsem trpěl. Mizí akné na zádech, zmizelo svědění ve vlasech a pod nosem, kde se mi dělala vyrážka. Ta také zmizela. Zmizelo píchání v uchu a postupně jsem přestal vyplivovat chuchvalce hlenů, které se mi v začátcích půstu tvořily v krku. Tento pátek budu na 40 dnech a hodlám v půstu vytrvat, dokud bude ze mě po klystýru stále něco zatuchlého a smradlavého vycházet.

Předem děkuji za odpověď, ať už takovou, která potvrdí stanoviska laboratoří nebo mou intuici, případně jiný pohled, který je vlastní osobně Vám.

S pozdravem

J.H.


Komentář Hany Bláhové:

Mail mne zastihl na dovolené, proto jsem panu J. odpověděla, že podle mého názoru se o parazity naopak jedná, i když to nejsou ideální fotky, a aby měl jistotu, ať zaskočí za brněnským kolegou. Půst je výborný detoxikační postup, ale jednak není pro každého, každý nemá tak pevnou vůli, a za druhé si nemůžeme být jistí, zda tam přeci jen nějaká vajíčka nebo larvy nepřežijí a nedomnoží se, protože paraziti nejsou jen ve střevech. Jistotu bude mít až po odčervení, a například na vlasovce, na prvoky, na svalovce nebo na cysty tasemnic v mozku by měl půst jen malý vliv. Jak říkají Rusové, parazit vydrží víc než člověk a dokud žije hostitel, žije parazit.

Trochu mne zklamal SVÚ Praha, že úlovky označil za hleny. Hlen si představuji jako beztvarou rosolovitou průhlednou hmotu, která nedrží pevně pohromadě a při jakékoliv manipulaci se rozpadá nebo mění tvar. Když jsem to napsala panu Honzovi, odpověděl, že veterina ty dlouhé pevné útvary neviděla. Odevzdal tam prostě kousek své stolice s tím, že je to stolice psa, ty vyfocené úlovky přišly později.10. 8. 2023 jsem dostala další dopis a další výmluvné fotky, požádala jsem o svolení vše uveřejnit.Dobrý den paní Bláhová,

tohle Vám ještě musím ukázat. Dnešní úlovek po MMS klystýru v celkové délce více než půl metru, viz přiložené fotky. To ať ze mě nikdo nedělá hlupáka, že se nejedná o parazita. Navíc u člověka, který 39 dní nepozřel vyjma tekutin žádnou tuhou stravu, která by procházela střevem. Očistit se to moc nedá, snažil jsem se to namočit v kbelíku ve vodě, ale stále je to hnědé a neprůhledné, jak vidíte z fotek.

S panem Hrnčířem jsem se dnes spojil a objednal se k němu na 22.8. Do té doby musím půst ukončit, což brzy učiním, abych mohl nastoupit léčbu.

Děkuji za Váš čas a pomoc!

S pozdravem

J.H.


12. 8. 2023 Pro zajímavost, teď jsem si psal s bývalou přítelkyní, která dlouhodobě pracuje v lékárně. Když jsem jí popsal pár věcí, kterými jsem si během posledních dní prošel, tak aniž by měla jakékoliv bližší informace, nebo fotky, nebo měření, okamžitě reagovala: ,,Ale parazitama bych se netrápila. Jelikož to, co z tebe vychází, jsou podle mě kousky střevního hlenu a sliznice. Respektive to mohou být i mikronádorky, které se spouští při různých konfliktech. Jak konflikt skončí, tak se odbourají. Paní Bláhová sice může mít 3000 klientů, ale to neznamená, že příčina nemoci je v parazitech. To jen znamená, že lidé hledají alternativy.

No ale vždy je příčina nemoci v psychice. I já jsem měla borreliózu jako důsledek konfliktu s mamkou. A hlavně, náš organismus má bakterie, a zřejmě i parazity, které potřebuje, a mají svoji funkci. Nic neni černobilé. Stejně jako medicína se divá špatně na bakterie, tak psychosomatika je považuje za součást našeho vývoje. Bůh nás nestvořil jako zmetky, ale jako dokonalé lidské bytosti...❤🙏"


Co hlavně se v jejím příspěvku objevilo, je opět velmi rozšířený názor, že paraziti nejen že neškodí, ale ba dokonce jsou našemu tělu prospěšní, takže je tělo potřebuje. Smutné je, že se i ona roky plácá v řadě zdravotních problémů, u kterých sama nechápe příčinu, respektive se ji snaží hledat spíš v duchovních a psychosomatických souvislostech. A takový člověk, který se topí v mnoha zdravotních problémech, se ještě snaží lidem pomáhat a radit. To bych si netroufl, když neumím pomoci ani sám sobě, a nemám hmatatelné výsledky. Bohužel s tímto názorem ohledně prospěšnosti parazitů se setkávám u lidí velmi často. Musím opět zatleskat propagandě západní medicíny. Jinak samozřejmě souhlasím, že často jsou duchovní příčiny nadřazené fyzickým problémům a není možný posun jen na fyzické úrovni bez toho duchovního. Sám především jdu cestou vnitřní/duchovní proměny, proto i ten půst. Zároveň je mi i jasné, že duchovní a fyzická stránka jdou ruku v ruce, jelikož jsou to spojené nádoby.

Hezký den

J.H.Komentář Hany Bláhové:

Smutná úroveň naší medicíny na všech patrech. Od lékárnice by člověk očekával určitou úroveň znalostí. Konkrétně mne zarazilo: mikronádorky, které se spouští při konfliktech… to mi připomnělo neslavnou kauzu jedné pražské alternativní kliniky, kde poradkyně přesvědčovala klientku, že ,,rakovinu můžeme vykadit“.

Dál: borreliózu jsem dostala jako důsledek konfliktu s matkou…. a klíště v tom roli nehrálo?

Vždy je příčina nemoci v psychice – to měla hlásat za doby covidu, s tím by určitě dobře pochodila u lidí i lékařů. Možná bychom pak chodili s kašlem k psychiatrovi a ne do nemocnice.

Firma Joalis je velmi zaměřena, snad až výlučně, na emoční příčiny nemocí. První roky jsem poslušně následovala pokynů školitelů a lidé dostávali infokapky na vylepšení psychiky a ééééémocí. Výsledek- u všech mých klientů nula. Ještě jsem dostala dvakrát vynadáno, že jim tahám zbytečně peníze z kapsy. To mi stačilo, hluboce jsem se zastyděla, a od té doby NIKDO ode mne žádný ééémodren nedostal. Parazity k životu potřebujeme. I lékárnice by se měly školit na to,

co je parazit – pouze škodí

co je komensál – soužije a neškodí, ani nepomáhá, hostitele jen využívá, většinou k získávání potravy

co je symbiont– soužije a pomáhá, například ty střevní bakterie

Bůh nás stvořil jako dokonalé bytosti – proč potom vůbec umíráme? Proč jsou miliony lidí nemocných, včetně jí samotné?

HB


22. 8. 2023 mail od Adama Hrnčíře:

Tak dneska jsem si pána proklepnul. Původně jsem čekal nějakou tasemnici z masa, ale byla to zvířecí. Kočky a psy sice nemá, ale jsou v baráku, kde bydlí, a má s nimi kontakt u známých.

Nakonec mi vyšly dva druhy: Hymenolepis nana a Taenia crassiceps. Měl to na nepříjemných místech – přímo v aortě a v srdci. Když jsem se ho ptal, říkal, že cítí tlak na srdci a bušení. Měl také problém se spánkem, tasemnice byla na epifýze. Dále mu tuhla krční páteř a vyšla klasika borelka. Takže vše vysvětleno. Navíc měl

onkovirus B, z vlasovců Onchocercu reticulatu, děské roupy, žloutenku E a Isosporu belli.

Adam

434 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page