top of page
  • Příběhy klientů

,,RAKOVINA“ prostaty za tři měsíce - příběh pana P.N.

3. 12. 2022


Chtěl bych zde napsat svůj příběh. Šel jsem vzhledem k mému věku na preventivní vyšetření prostaty do nemocnice. Lékař mi po vyšetření sdělil, že mám pravděpodobně rakovinu prostaty na základě vysokého PSA. Sono i pohmat, to vše proběhlo dobře. Ale vzali mi i krev, že si mám za týden zavolat. Za týden jsem tedy zavolal, jaké mám výsledky. Lékař mi do telefonu sdělil, že mám pětkrát vyšší PSA než je limit této hodnoty a že mám tudíž zřejmě rakovinu. Ať se dostavím v daném termínu na další vyšetření pomocí biopsie. V tu chvíli mě schvátila panika a začal jsem hledat pomoc u přátel a u lidí, kteří už s tím měli co do činění. Zašel jsem i k mému obvodnímu lékaři a všechno jsem mu pověděl. Ten mi vyprávěl docela zajímavou věc ohledně výsledků PSA: ,,Já, jako váš ošetřující lékař, bych vám to neměl vůbec říkat, ale nebral bych to tak úplně tragicky. Zvýšené PSA hned nemusí znamenat rakovinu, ale klidně i nějaké záněty v těle." Dále mi vyprávěl, že v některých státech už vůbec výsledky PSA neuznávají, protože ty výsledky jsou opravdu zavádějící a v mnoha případech i nepravdivé. Pokud se opravdu jedná o zmíněné záněty, pak se biopsie provádí pacientovi úplně zbytečně.Bohužel naše lékařství má svojí teorii a hned by vás rozpíchali a ozářili. Zavolal jsem svému kamarádovi Lubošovi a řekl jsem mu, jak jsem dopadl. Hned mi řekl, že má známou, paní Kláru. Ta že se léčila s rakovinou u nějaké ing. Bláhové z Brna, a že ji z toho dostala. Hledal jsem jakoukoliv pomoc a tak jsem si řekl, proč nezkusit i tohle. Luboš od Klárky sehnal telefonní číslo na paní Bláhovou a radil, ať jí okamžitě zavolám. Zavolal jsem, všechno do telefonu vylíčil, a poprosil o pomoc. Okamžitě mě objednala už asi za dva dny. Přijel jsem za paní Bláhovou ve smluvenou dobu do Brna a ta se mě hned ptala, jestli už jsem podstoupil nějakou léčbu ozářením, nebo snad biopsii. Nic takového jsem naštěstí podstoupit nemusel, protože jsem do Brna dostal už po pár dnech od výsledků z nemocnice. Řekla mi, že to je dobře, že biopsie by mi mohla nádor jen rozeset do krve a lymfy. Ozařování zase může nevratně poškodit některé tkáně a nervy kolem prostaty a močového měchýře. V tu chvíli jsem si vzpomněl na svého bratra, který měl rakovinu jazylky. Byl v pohodě, dokud se jen léčil v nemoci, ale po biopsii a ozařování šlo jeho zdraví ukrutnou rychlostí dolů. Po několika týdnech měl najednou metastáze a ty mu zasáhly všechny orgány v těle. Zdraví se mu prudce zhoršilo. Vzpomněl jsem si na svého lékaře, který mi říkal totéž, co paní Bláhová. Jak můžou být pro pacienty kolikrát mylné výsledky PSA nebezpečné, protože vedou k dalším vyšetřením a léčbě, která stav pacienta jen zhorší, když se nejedná o skutečnou rakovinu, ale zánět. Bratr nakonec po agresivní léčbě po pár týdnech zemřel, a třeba vůbec nemusel, protože do té doby, než ho ozařovali, byl úplně v pohodě.


Paní Bláhová mě posadila za jakýsi přístroj, a že mi projede celé tělo. Ne jen prostatu, se kterou jsem přišel, ale komplet celé tělo, aby zjistila příčinu potíží. Podotýkám, že nic jiného o mně nevěděla. Začala mě projíždět přístrojem od hlavy až k patě a brzo narazila na nějaký virus na mozkových plenách. Zeptala se mě tedy, jestli netrpím bolestmi hlavy. Samozřejmě že ano, a hroznými, až mi to tlačilo oči z hlavy ven. Po další chvíli se mě zeptala, jestli nemám bolesti v oblasti pánve, že i tam našla virus. Já jí říkám, že mě bolí kyčelní kloub. Na prostatě našla onkovirus. Zklidnila mě, že to není tak zlé, že mi pomůže, a že současně budeme léčit i tu hlavu a kyčel. Napsala mi, jaké budu brát medikamenty a dostal jsem k tomu i papír s postupem. K tomu všemu že mám také brát dvakrát denně po třech kapkách MMS. Vzpomněl jsem na jednoho známého. Vyprávěl, že dokonce jeho obvodní lékař mu doporučil brát MMS jako prevenci. Začal jsem tedy s léčbou. Postup byl docela složitý a musel se dodržovat přesně, aby došlo k efektu léčby. I když jsem dostal rozpis na papíře, stejně jsem si nebyl úplně jistý a bál jsem se, abych něco neudělal špatně. Zavolal jsem tedy mému kamarádovi Lubošovi, jestli by mě nemohl spojit s Klárkou. Paní Klára mi začala pomáhat telefonicky, kdykoliv jsem tápal. Protože preparátů bylo několik, každé kolo léčby mi vysvětlila zvlášť. Jak a čím léky zapíjet nebo zajíst, kdy je nejlepší je brát. Díky Klárce proběhlo všechno v pohodě, čímž jí za to strašně moc děkuji. Po debatě s ní jsem si ještě zvýšil dávky MMS, ale jen tak, aby mi nebylo nevolno.


Po třech měsících jsem zavolal ing. Bláhové, že jsem už všechno dobral a jestli mohu přijít na kontrolu. Přijel jsem tedy za ní v daném termínu a znovu zasedl za její přístroj. Paní Bláhová mě opět projela od hlavy až k patě, aby nic nevynechala. Výsledky dopadly i k údivu paní Bláhové totálně na jedničku. Nejen že mě úplně přestala bolet hlava a zmizela bolest v oblasti kyčle, ale onkovirus zmizel také, což bylo to nejdůležitější. Oba dva jsme měli hroznou radost. Já, že jsem zdráv a paní Bláhová, že se jí to podařilo na první dobrou.


Tímto chci poděkovat paní Bláhové za pomoc, a říci lidem, že ne vždycky lékařská věda má to správné řešení. Většinou léčí pouze následky nemoci, aby vás nic nebolelo, ale ne příčinu, kvůli které tu bolest nebo nemoc máte. U paní Bláhové to funguje právě naopak. Najde příčinu, nasadí příslušné léky, a pak zmizí i ty následky. Jen taková léčba má efekt natrvalo.

MMS užívám preventivně dál, ale po konzultaci s paní Bláhovou už jen jednou denně v menších dávkách. Je věcí každého, jak se svým tělem naloží a jakou léčbu si zvolí.


Petr N. VysočinaKomentář Ing. Hany Bláhové:

Pan Petr ke mně přišel poprvé 10. 8. 2022. Sdělil mi, že je u něj podezření na rakovinu prostaty, protože jeho PSA je pětkrát vyšší, než je norma. Kolik to však je přesně, to mu lékaři neřekli. Byl z toho hodně špatný, ale mohla jsem ho právem uklidnit. Počet zátěží v jeho těle byl relativně malý. Doma chová dva kocoury. Na mozkových plenách nebyl virus, ale tasemnice. Cysty tasemnic v mozku bývají častou příčinou otřesných migrén, nereagujících na žádnou léčbu. Dále měl v lymfě rukou a nohou kočičí toxocaru. Dva poxviry, střevní rotavirus, Plasmodium ovale. V kloubech plasmodia a dirofilária – obvyklá kloubní kombinace, kterou vás obšťastní komár. Na močopohlavním traktu Blastocystis hominis, onkovirus D, plasmodia a dirofilária. Žádná tragedie.


Po testování několika desítek mužů s vyšším PSA musím konstatovat, že na vině bývají především prvoci z kontaminované vody, které ve střevech, na prostatě a v močovém měchýři způsobí zánět. Další zátěže tam už ani být nemusí. Blastocystis musel klient nabrat někde jinde než doma, protože doma měl vodu dobrou. Proto nám šla léčba tak rychle a plynule, neměl propady a zdržení. Nenachytal ani nic nového od koček.


30. 11. 2022 jsem na kontrole mohla konstatovat, že veškeré zátěže jsou pryč. Radila jsem mu, že pokud by chtěl mít jistotu a chtěl si zajít znova na test PSA, ať jde na jiné pracoviště a zaplatí si to. Stojí to za to, protože původní pracoviště by mohlo z uražené ješitnosti tvrdit, že výsledky jsou pořád stejné. Pan Petr mi řekl, že se cítí dobře a kontrolní test PSA si shánět nebude, protože těmto testům stejně nevěří.


K příběhu nemusím více dodávat. Dokresluje příběh paní Marie o falešné neplodnosti a zkušenost mnoha jiných poškozených pacientů, že slepá důvěra v lékaře může být zničující až fatální. Lékař pracuje s vaším strachem úmyslně a bez slitování, aby vás donutil podstoupit jeho mnohdy riskantní léčbu. Ale stále mějte na paměti, že jeho prioritou je nakrmit své děti, zaplatit svůj nájem, splatit svou hypotéku, a teprve naposled je vaše zdraví. Dva roky kovidové nás snad už poučily dost.

HB

601 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page