top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Studie přežití pacientů s chemoterapií a bez ní

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifornské univerzitě v Barkeley studoval délku přežívání onkologických pacientů po dobu více než 25 let. To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit.


Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory všeobecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.


Po dalším přezkoumání Dr. Jones zjistil, že pacienti po chemoterapii umírali dokonce mnohonásobně rychleji. Později udělal nějaké propočty, které jasně ukazovaly, že rakovinový průmysl nechce, aby se svět dozvěděl o jeho multimiliardové dojné krávě v podobě chemoterapeutických léků.


„Lidé, kteří odmítli konvenční léčbu, žili v průměru ještě 12 a půl roku.“ , uvádí Dr. Jones o svých zjištěních, která byla publikována v deníku Transactions of the New York Academy of Sciences (Protokoly akademie věd v New Yorku).


„Ti, kteří akceptovali standardní metody léčby, žili v průměru jen 3 roky.“


Pacientky s rakovinou prsu, které odmítly všechny konvenční terapie, žijí až 4 krát déle než ty, které následují systém


Zachytili jste to?

Odmítnutí konvenční léčby rakoviny a nic nedělání mělo za následek u pacientů s rakovinou takový, že žili až 4krát déle, než jejich „poslušnější kolegové“.


Toto je něco, o čem se neslyšíte v mainstreamových médiích. Ty nadále živí mýtus o tom, že pacienti s rakovinou z nějakého záhadného důvodu potřebují toxické látky vstřikované do žil k tomu, aby přežily a dosáhly statusu „vyléčených“ (což je jinak také zavádějící označení).


Studie Dr. Jonese dále zjistila, že totéž se týkalo konvenční léčby pro rakovinu prsu.


Ženy, které odmítly chemoterapii, radiaci i operaci – a zůstaly bez léčby – také žily až 4 krát déle než ženy, které šli pod skalpel nebo souhlasily s tím, že jim bude podávána chemoterapie.


Úspěšnost chemoterapie i podle konzervativních kritérií je jen asi 2%

Jak bylo také přiznáno ve studii publikované v deníku Clinical Oncology již v roce 2004, úspěšnost chemoterapie je opravdu jen asi 2% ze všech případů rakoviny.


A toto je založeno na kritériu standardní 5 leté doby přežití, která technicky není indikátorem vyléčení – i přesto, že úřady ji takto prezentují.


Separátní studie publikovaná v Journal of the American Medical Association (Žurnál americké medicínské asociace) zpětně v roce 1979 zjistila, že většina běžných procedur pro diagnózu a léčbu rakoviny prsu (z nichž téměř všechny se používají dodnes) neudělala nic pro snížení jejího výskytu nebo prodloužení života pacientek.

Dvě další studie, první z Izraele publikovaná v roce 1978 a druhá z Velké Británie publikovaná v The Lancet v roce 1980, zjistily totéž.


„Celková doba přežití pacientek s primární rakovinou prsu se za posledních 10 let nijak nezlepšila, navzdory používání vícesložkové chemoterapie zaměřené na metastázy“ , vysvětluje studie v Lancetě, nazvaná „Selhání chemoterapie při prodlužování života ve skupině pacientek s matastázovanou rakovinou.


Dále, nebylo zaznamenáno žádné zlepšení v dožití od prvního metastázování. Doba přežití mohla být u některých pacientek na chemoterapii dokonce zkrácena.“


Přírodní terapie pro léčbu rakoviny jsou vaší nejlepší volbou, pokud se u vás toto hrozné onemocnění vyskytne. Existují řešení pro léčbu rakoviny přírodním způsobem, která nezahrnují „nic nedělání“ – což je jinak stále lepší, než jít konvenční cestou.


Závěr

Zbožná přání nezmění nic na tom, že farmaceutický průmysl je prostě - průmysl. Lékaři, výrobci léků, nemocnice a další zúčastnění vydělávají velké peníze vždy, když se onkologický pacient podvolí standardní léčbě.

Ta obvykle zahrnuje vstřikování chemoterapeutických jedů do těla, pálení ionizující radiací nebo odřezáváním částí těl. Případně nějaká barbarská kombinace všech tří dohromady.


Je možné, že pár lidí bude s takovým náhledem na konvenční léčbu silně nesouhlasit. Nejčastěji to budou samotní onkologičtí pacienti, případně rodinní příslušníci, kteří viděli své milované umírat. Faktem však zůstává, že každá z těchto domnělých léčebných metod v mnoha případech prostě nefunguje.


Málo známé výzkumy, které medicínsko-industriální komplex soustavně ignoruje nebo potlačuje, však odhalují, že obzvláště chemoterapie prostě není efektivní léčebnou metodou pro rakovinu.
339 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page