top of page
 • Příběhy klientů

Tasemnice Uršula

Příběh M.G., zaří 2021


Překročil jsem 50 let věku… nastalo tedy to, o čem jsem jako mladý slýchal: „Jooo, hochu, počkej po 50tce, to ti nastane to a ono, tam tě bude bolet a tam píchat…“ a také že ano, přicházelo to pomalu, salámovou metodou, kolečko po kolečku a proto jsem si mnoha symptomů nevšímal, nebo si na ně zvykl a cítil se relativně zdravě. Ale vnitřně jsem měl strach, ono se vše zhoršovalo – převážně po periodické kontrole u doktorky, když jsem si četl výsledky.


Příklady toho, co mě „díky věku“ provázelo a trápilo: strmě rostoucí glykemie (počáteční cukrovka) Vysoký krevní tlak, podchyceno léky. TSH štítné žlázy, doživotně léky.

Občas se mi dost zablokovaly záda, v oblasti plotýnek, nebo pod žebry, nebo u krku… dokonce i patní ostruha mě potrápila.

Zpozorněl jsem, když se mi vytvořil zánět stoličky, asi měsíc po jejím ošetření. Musela ven, ale zánět byl tak mohutný, že jsem si týden poležel na KUČOCH ve FN Olomouc.

Stárnu, tloustnu, už čtu s brýlemi, záda mě bolí … co to s tebou kluku je? Ptal jsem se sám sebe.

Požádal jsem svou lékařku o vyšetření krve, na vše možné i nemožné. Výsledky negativní, jen obranné látky po chlamkách. Žádní parazité, vše v pořádku, jen.. “Martine, ale ten tlak a ten cukr, ta váha… to vám jde pořád nahoru, budeme muset zvýšit dávkování..“


Loni v létě 2020 jsem se proto rozhodl pro alternativní vyšetření, na Oberonu. Poradce mi řekl, že pár zátěží sice mám, nic vážného,.. takže soda, vitamín C a koloidní stříbro, Tranzit (trojčátko).

Výsledky nebyly uspokojivé, po sodě mi bylo nedobře a po vitamínu C ještě hůř, střídavě pálila žáha a nebo větry. Takže jsem doužíval krabičku trojčátka a začal hledat, co se to s mým tělem děje, že i přes dietu a užívání vitamínů a farmaceutik se vše zhoršuje.


Kamarádka mi doporučila Herbalife, spolu s úpravou jídelníčku, pitným režimem a… jakoby se v mém mozku něco přeplo. Vzpomněl jsem si na svůj věk 35 let, kdy jsem studoval vše kolem alternativní medicíny, pátera Ferdu, počátky fóra U Pramene, zappery, MMS, první články od Ing. Hany Bláhové... tehdy jsem tím studiem předběhl svou dobu, jelikož jsem to nepotřeboval, byl jsem v top kondici. Takže jsem navázal na stejné zdroje, ponořil se do studování a prakticky jsem dbal na výživu těla.


Výsledky na periodické kontrole se mírně zlepšily, spíše se růst hodnot zastavil. Bylo v tom dost pohybu, více ovoce a zeleniny, vitamíny, doplňky stravy.… ale stejně jsem z lékárny odcházel s igelitovou taštičkou, jako adept na správného důchodce.

Tehdy jsem si slíbil, že udělám vše pro to, abych neskončil jako pacienti, které jsem míjel cestou z lékárny v areálu FN.


Osud má zvláštní cesty, v tu dobu jsem telefonoval se svou bývalou manželkou (tímto jí děkuji), hovor se točil kolem zdraví a vitamínů a ona mi k mému překvapení začala povídat o MMS, Hance Bláhové a parazitech, o svých potížích… paralelně k tomu, co jsem po večerech pročítal na internetu. Bylo jasno, objednal jsem se do Brna, dokonce se ke mně přidal i dlouholetý kolega z práce.… ale uzavření hranic okresů vládou 2021, návštěvu znemožnilo.


Další řízení osudu, volala mi opět žena, že alternativně můžeme jet do Ostravy, k Ing. Petře Tóthové… (prý je hotový klon Hanky, říkala mi žena) Takže jsme s kolegou jeli a… začalo měření Salvií.

Retroviry, herpesviry, Hepatitis D+G… prvoci Plasmodium a Giardia… červíci – Toxocara, tasemnice Uršuly – Spirometra, Echinococcus, Diphylobothrium, Taeneia solium.

Kolega na tom byl podobně, ale měl vyměřené navíc svalovce, motolice a jiné viry.


Oba jsme technici, řídíme se heslem „měřit znamená vědět“, takže jsme byli oba zaskočeni takovým množstvím parazitů. Osobně jsem o tasemnici pochyboval, jelikož média nám zmátly myšlení tím, že kdo má tasemnici, je tenký jako nit... a já jsem tloustl.

Avšak, slíbili jsme si s kolegou, že si opatříme materiál pro léčbu a budeme se psychicky podporovat a tak se i stalo.


U mě to bylo MMS, Naděje informatika, Pelyněk Artemisinin, Entizol, Albendazol a Praziquantel.

První dvě kapky MMS mě uvedly do zvláštního stavu „mimózy“, kdy se mi něco zvláštního odehrávalo v hlavě. Další dávka už byla v normálu.

Vřele doporučuji při kúře pít 4 dcl vody na 10 kg váhy, takže 100 kg chlap by měl vypít 4 l vody denně v režimu 2/3 do oběda a 1/3 do 20:00 večer. Hodně to odvádí toxiny z těla a je jich opravdu hodně. Ze začátku bylo kyselé Ph moči, postupně se normalizovalo. Doporučuji také klystýry, ať už bylinné, nebo s pár kapkami MMS. Kolega bez nich trpěl, mě dost pomohly. Mám srovnání, s čistým tlustým střevem jde vše snáze. A dále doporučuji Psyllium. Do 3 dcl vlažné vody, 3 káv. lžičky, ihned rozmíchat a vypít.. a zapít stejným množstvím vody. Nejen že Psyllium čistí střevo, ale protože je lepkavé, nalepí se do něj omámení červíci a tam i zahynou a jsou transportováni ven ze střeva se stolicí.


Informatika s MMS jsem snášel dobře. Ale nastoupila sada Pelyňku a dostavila se opět „mimóza“ po prvních tobolkách. Nebylo mi dobře, Herxheimerova reakce, teplota, zimnice, bolest svalů. To však postupně ustávalo, díky množství vypité vody a vymočeným toxinům.


Ovšem… co nastalo první dny při užívání Entizolu?… některé dny z tohoto úseku života mám jakoby vymazané z paměti. Bylo mi hodně bídně, dostavila se mohutná bolest svalů, třísel, kolen, chodil jsem jako robot, těžko se mi skládaly věty, co jsem chtěl říct. Klasická Herxka se nedostavila, nebo o ní alespoň nevím :D Zřejmě množství mrtvých prvoků mi otrávilo myšlení a následný absťák po jejich toxinech vyvolal zvláštní stavy.


Potom se ulevilo, mysl se rozjasnila. Svět získal lepší barvy, světlo bylo jasnější. Dostavila se zvláštní radost ze života, ač jsem předtím míval radost i tak, ale teď to bylo mnohem lepší.

Celou dobu jsem striktně dodržoval postup, dávkování, načasování, pitný režim, klystýry, --a těšil jsem se z toho, že již zbývá jen poslední sada ALB + PRAZ... a mám klid.


To jsem však netušil, že až pozřu tuto sadu, že se mi druhý den opět silně přitíží. Opět bolesti všech lymfatických cest, svalů, kloubů, v břiše hromobití, průjem, odporné větry. Mysl mi opět upadla do mrákotné „mimózy“, svět byl temný a hnusný. To bylo po ALB, večer jsem měl obavu vzít PRA, abych to zvládl.


Ráno jsem se však probudil s euforickou náladou. Svaly mě sice bolely, ale měl jsem vynikající náladu, radostnou. Opět se rozjasnilo vnímání světa a v nitru nastala veselost. Těžce textem popsatelné. Škrouchání v břiše a jiné průvodní projevy těla bylo to nejmenší, co jsem chtěl řešit. Přišla radost ze života.

Nechci popisovat detaily, ale na WC nalezeny torza mrtvol červíků a další den i sama - léta vždy tichá, mou náladu ovládající, deprese způsobující, na solaru plexus to ona pálící – Uršula tasemnice.

Byla tam, jako poskládaný krejčovský metr bez čísel… hodně dlouhý.Další týden, po stejné sadě také stejné nálezy, zřejmě s Uršulinou sestřenicí, nebo nějakým jejím zbytkem.

Poslední sada již bez nálezů, co bych musel podrobně pitvat.


Následné měření Salvií u Ing. Petry Tóthové bez nálezů předchozích zátěží. Jen, nově se objevily Filárie – vlasovci, a to po poštípání hmyzem ovádem.

Sada IVER + HETR, po předchozích zkušenostech dobře snášená, bez HERX, jen s tím, že se mi na týden spustila mohutná rýma, slzení očí a zduřelé hrdlo. Nebyla to však klasická nemoc z nachlazení.


Tímto ze srdce děkuji paní Ing. Peře Tóthové za perfektní diagnostiku s návaznostmi a za perfektní rozpis kúry.


Konec dobrý, všechno dobré – výsledek celé 3 měsíční práce:

Shodou okolností mi vyšla i pravidelná lékařská kontrola s laboratoří chvíli po kůře. Glykemie je na hodnotách pod 5, krevní tlak pod 140 i pod 90. Štítná žláza v normě. Lékařka mi léky na cukrovku vysadila, stejně tak na tlak. Měřím si hodnoty doma a sleduji. Stále vše dobré.


Záda nebolí, celý trup se uvolnil, odlehčil. Stolice předpisová. Mysl jasná, nálada velmi dobrá. Do mysli se nevkrádají katastrofické scénáře, obavy z „něčeho neznámého“ „nepříjemných jakoby předtuch“. Není „neklidná nervozita“. To je tím, že parazité navozují různé psychické stavy a různá „pomatení mysli“, špatné nálady a všechny stavy negativního směru. Pokud se k tomu přidá i fyzická nepohoda, nebo bolest, život je opravdu nekomfortní.


Mohu srovnat jak za sebe, tak i za kolegu. Život „před“ (s parazity) a život „po“ (bez nich).

Před kúrou jsem se cítil relativně zdráv. V průběhu kúry jsem se cítil těžce nemocen a s dekou na mysli i na emocech. Po kúře jsem zdráv, veselý a s rozšířeným vnímáním a poznáním.


Mé díky náleží i paní Ing. Haně Bláhové za její práci, za její nalezení způsobu, jak toto vše zjistit, změřit a také za vyškolení vynikajících spolupracovníků. Vážím si toho.

M.G.Komentář Ing. Petry Tóthové:

Klient ke mně přišel poprvé na začátku léta 2021. Díky tomu, že se o sebe po zdravotní stránce dobře stará, neměl mnoho problémů. Přesto jsem mu vytestovala hepatitidy a Giardii, které mohly za špatnou glykémii, dále plasmodia a vlasovce od komárů, které za život víceméně nachytá každý a hlavně několik druhů tasemnic a hlísty od zvířat a ze špatně tepelně upraveného masa.

Díky poctivé a pilné práci klienta, který se přesně držel rad, jsme byli s detoxikací hotoví během 4 měsíců a výsledky byly hned vidět.

Téměř pokaždé, když vytestuji tasemnice, jsou klienti překvapeni a mají dojem, že to není možné, protože nejsou hubení. Tohle jsem si kdysi myslela i já, že tasemnice rovná se vyhublé tělo. Ale dokonce ani když je ve střevech mnoho tasemnic neznamená to, že budete hubení. Hubnutí nastává pokud je cysta tasemnice na hypotalamu. V tom případě je hubnutí nedobrovolné, nejde zastavit ani vyšším příjmem potravy a nebo vůlí.

Dále jsou klienti překvapení, proč s množstvím různých parazitů už dávno nejsou mrtví. Cílem parazitů, ale není vás zabít. Nutně potřebují hostitele, pro svůj vývoj, aby mohli růst a množit se. Rovnoměrně s jejich množstvím pak přibývají i zdravotní problémy.

Také se setkávám s názory, že malé množství parazitů nutně potřebujeme. To je ale omyl. Parazit, je vždy parazitem. Nikdy z něj nebude symbiont. Symbiont vám dá něco, co si sami nemůžete vytvořit. Bez symbiontů organismus chřadne. Ale tasemnice, ani hlísti, jako třeba roupi, vám nikdy nic dobrého nedají. Pouze vypouštějí toxiny, které dráždí nervový systém, negativně ovlivňují imunitní systém, zatěžují orgány a vyvolávají deprese, podráždění, vztek, smutek a nedostatek minerálů a vitamínů. Takže i když se zbavíte pouze jednoho, úleva může být obrovská!

Viz článek níže.
Odčervení je lidské aneb proč zbavit své tělo parazitů


Týká se to TÉMĚŘ KAŽDÉHO – až v 95 % z nás se totiž najdou nežádoucí parazité. Pokud se přemnoží, systematicky devastují naše tělo, přispívají k mnoha nemocem, únavě i např. depresi. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) jsou dokonce jednou z 6 nejčastějších příčin lidských chorob. Přitom se jich můžeme jednoduše zbavit. Jak? Článek prozradí.

Ale pěkně od začátku…Parazité oslabují fungování celého našeho organismu

Parazité jsou cizopasníci žijící v našem (nebo zvířecím) organismu, ze kterého odebírají živiny a svým působením do něj vylučují toxiny = tím oslabují fungování celého organismu. Vyskytují se ve střevech, v plicích, játrech, svalech, hltanu, mozku, krvi, kůži a dokonce i v očích. Mohou být mikroskopických velikostí i několik metrů dlouzí (tasemnice).

V celém těle můžeme mít těchto „externích agentů” více než stovky druhů. Mezi ty nejčastější patří roup dětský, škrkavky, motolice, tasemnice a toxocara.


Parazité jsou VŠUDE. Do našeho těla se tak dostanou poměrně snadno

Bohužel většinou nemáme ani tušení, kde jsme se mohli nakazit a jak dlouho už v sobě nežádoucí parazity hostíme. Možností přenosu je totiž mnoho:

 • Domácí mazlíčci – ti představují jeden z největších zdrojů parazitů vůbec. Např. v Německu onemocní toxoplasmou od koček až 80 % obyvatel. Navíc, nemusíme být ani přímo majitelem, který se se zvířetem denně mazlí. Stačí být v pouhém kontaktu s člověkem, který doma mazlíčka má. Stejně vysoké riziko nákazy je i při návštěvách domácností se zvířaty, nebo „Pets Friendly” hotelů.

 • Cestování – ze zahraničních cest a dovolených si můžeme kromě krásných zážitků a vzpomínek přivézt také nechtěné suvenýry (např. od toulavého zvířete, neumytého ovoce nebo z nepropečeného masa či jiné pouliční speciality).

 • Špatně umyté ruce – bakterie a paraziti jsou totiž všude (v dopravních prostředcích, na klikách, nákupních vozících, na každém povrchu a dokonce i ve vzduchu).

 • Špatně umytá zelenina a ovoce, syrové maso a ryby atd.


S přemnoženými parazity si opravdu nezahrávejme. PROČ?

Parazité mají výjimečnou schopnost přizpůsobovat svůj životní cyklus tak, že jsou pro náš imunitní systém téměř neviditelní. Když se 2x až 3x ročně přemnoží, většinou se to projeví několikatýdenní únavou, nachlazením, angínou, nebo nějakou virózou. Tyto projevy se pak automaticky zaměňují s příznaky běžných nemocí a léčí se antibiotiky… ZBYTEČNĚ.

Když takto fungujeme roky, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Přichází pokles energie a dlouhodobá únava nebo kožní obtíže a ekzémy, potravinové alergie, bolesti kloubů a svalů, poruchy spánku, snížená imunita, pokles sexuální energie, nadměrné vypadávání vlasů, bolesti hlavy, opakované infekce a záněty, trvale zvýšená tělesná teplota, problémy s hubnutím, deprese a mnoho dalších nepříjemností.


Co nám proti parazitům pomůže? ZÁKLADNÍ JE PREVENCE

 • Umývejme/desinfikujme si pravidelně ruce po použití WC, veřejných dopravních prostředků, nákupních vozíků ad.

 • Umývejme si ruce vždy po kontaktu se zvířaty nebo po úklidu jejich pelíšků a toalet. Nenechávejte se jimi olizovat. A rozhodně nepouštějte domácí zvířata do své postele.

 • Pečlivě umývejme ovoce a zeleninu.

 • Vyhýbejme se tepelně neupravenému masu.

 • Dále, obzvlášť na dovolených, nepijme vodu z neznámých zdrojů (pozor na kostky ledu v nápojích), dávejme přednost balené zmrzlině před místními zdroji, vyhýbejme se mléčným výrobkům a sýrům prodávaných na ulici atd.

 • Minimalizujme zácpu! Pokud na záchod chodíme jednou za dva dny, pokud vůbec, naše zažívací ústrojí se díky tomu stává dokonalou líhní parazitů.

 • Pravidelně se detoxikujme.


POZOR – správná detoxikace se bez odčervení neobejde. Tady jsou 4 důvody, proč!

 1. Detoxikací bez odčervení dosáhneme jen polovičního efektu.

 2. Odčervení přispívá k lepšímu fungování metabolismu.

 3. Parazité se podílí na naší únavě z cca jedné poloviny.

 4. Parazité spotřebovávají naši energii a nutí náš organismus přijímat více potravy – hubnutí tak není efektivní.697 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page