top of page
  • Příběhy klientů

Velké děkuji - příběh paní P.B.

1.11.2021


Dobrý den p. Bláhová,

psal se rok 2012 a já si v listopadu užívala svatební cestu v Brazílii. Ani mě nenapadlo, že konec roku bude tak smutný.


Můj manžel dostal velkou chřipku a měl velké teploty, k tomu mu diagnostikovali oboustranný zápal plic. Manžel dostal troje antibiotika, byl měsíc a půl doma, pak šel znovu na rentgen a zpráva od doktorů zněla "Může do práce, je zcela zdráv". Podotýkám, že manžel byl bledý, unavený a kašlal jak tuberák, a byl tak jaksi bez života.


Když ho uviděla moje kamarádka, která dělá masáže, řekla "Pavli, dělej s ním něco, nebo ti umře". Mám známého léčitele, který jezdí z Prachatic a používá bylinky. Objednala jsem ho tedy k němu. Podíval se na manžela a říká: ,,Tady bylinky už nepomůžou, to vypadá na nějakého parazita".


Dal mně kontakt na paní Bláhovou, tedy na Vás, a touto cestu jsme se dostali k Vám. Pamatuju si jako dnes, když jsem Vám volala, že manželovi není dobře a že jsme se před nedávnem vrátili z Brazílie a Vy na to: ,,Ještě dneska přijeďte". Měla jsem velkou radost, že i při Vaši velké vytíženosti jste si udělala čas a že aspoň někomu na lidech záleží.


Po Vaší diagnostice, kde jste manželovi zjistila vlasovce, hlísty a hlavně malárii, a nasadila jste mu MMS, ivermektin, a albendazol, se po třech týdnech manželovi ulevilo, opět dostal zdravou barvu, udělalo se mu dobře, což trvá dodnes.


Občas používáme MMS i dnes, jako prevenci. Touto cestou bych Vám velice ráda chtěla poděkovat za léčbu, lidskost a za vše, z celého srdce.


S pozdravem

Pavlína Burgetová, Brno

760 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page