top of page
  • Příběhy klientů

ZÁZRAK - příběh paní M.M.

19. 12. 2022


Dobrý den paní inženýrko,

stal se zázrak:-)...tedy alespoň já to tak cítím...

Po využívání prvních dvou kroků mám energie a vitality jako ve třiceti letech. A i oko je tak o 70% lepší.

Jsem neuvěřitelně šťastná! Mockrát Vám děkuji!


Ale proč ještě Vám píši: po téměř dvou letech marných pokusů jsem ve svých 45 letech otěhotněla!

Je to mé čtvrté těhotenství. A velmi dlouho plánované.


Bohužel jsem stihla využívat pouze první dva kroky. Chtěla jsem se zeptat, jestli v tomto stavu mohu bez nějakých vedlejších účinků či ohrožení miminka pokračovat,

či raději vyčkat po porodu.

Děkuji mockrát!


M. M.

Komentář Ing. Hany Bláhové:

Snažím se vždy, abych vysvětlila, že úspěšné detoxikační výsledky nejsou ve skutečnosti zázraky spadlé z nebe, ale podkladem je dobrá diagnostika, správně naplánované léky, jejich pořadí, dávkování, a zodpovědná pečlivá spolupráce klienta. Nevěřím žádnému terapeutovi ani léčiteli, který se chlubí výsledky své práce, aniž zveřejní, jak k nim přišel. Proto sami vidíte na našich příbězích, že se s kolegy snažíme případy komentovat, aby nevypadaly jako vycucané z prstu.


Komentář vynechávám jen tehdy, když sečtělý klient sám uvede naměřené patogeny i absolvovaný postup.

Tady se omezím jen na dvě skupiny patogenů, které bránily otěhotnění.


Klientka ke mně poprvé přišla 4. 11. 2022.

Na močopohlavním traktu naměřeny améby a chlorrezistentní prvoci. U obou skupin mám vykřičník, nebo jsem si je orámečkovala jako silnou a stěžejní zátěž. Klientka měla tedy dlouhodobý chronický zánět močového měchýře, dělohy, vaječníků, ledvin, střev, plic a mandlí. Budoucí maminka měla v těle ještě zástupce prakticky všech dalších skupin patogenů, virů, bakterií, plasmodií, filárií, plochých i oblých parazitů, ale nebudu je zde vyjmenovávat přesně, protože evidentně v příběhu nehrají roli. První dva léky byly protiprvokové, a každý byl naplánován na 10 dní. Kromě toho užívala MMS. Klientka se tedy, než otěhotněla, čistila pouhých 20 dní, ale je vidět, že jsme uhodily hřebík na hlavičku.


Další léky zatím nesmí, musíme počkat, až nejen donosí své vytoužené čtvrté dítě, ale raději ještě až dokojí. Dítko pravděpodobně něco zdědí, ale až bude trochu větší, vyčistíme ho.


Především albendazol je kontraindikace, těhotné albendazol rozhodně nesmí, mohly by potratit. Klientka bude muset být také opatrná na užívání jakékoliv vody ve svém okolí. Amébu měla i v očích, proto to zlepšení. Bydlí ve vlastním domě se zahradou, doporučila jsem instalovat filtr.


Pochopitelně mám radost.


H. B.

383 zobrazení

Comentários


Hledání podle štítků
bottom of page