top of page
  • Příběhy klientů

Žlučník - příběh paní Z.E.

léčeno na jaře 2021

příběh zaslán 30. 7. 2022


V roce 2021 jsem začala mít vážné problémy se žlučníkem. V květnu přišla první velmi silná kolika, kterou jsme společně doma zvládli pomocí No-spy a ledování. Po pár dnech žlučník nebolel, ale přetrvávaly potíže, proto jsem si „naordinovala“ přísnou žlučníkovou dietu.

Bohužel to nepomohlo, další žlučníkové koliky se opakovaly vždy po 4 až 5 týdnech.


V září jsem se nakonec rozhodla pro návštěvu praktické lékařky, která doporučila sonografické vyšetření, na které jsem si ale musela počkat do poloviny listopadu. Výsledkem byl nález žlučových kamenů. Paní doktorka postupovala standardně a doporučila radikální řešení – operaci.


Dnes díky osvětě každý ví, že operace ve starším věku (je mi 75 let) je značné riziko. Rozhodla jsem se pro alternativní řešení. Požádali jsme o termín návštěvy u paní Bláhové.

Ukázalo se, že to bylo to nejlepší rozhodnutí.V poradně paní HB nalezena spousta problémů, doporučena očistná kúra, která trvala cca 6 týdnů.

Již po prvních fázích kúry se dostavil pocit úlevy. Zmizela únava, spavost během dne, zvýšila se tělesná energie, dostavil se nepřetržitý spánek v noci!


Zmizely bolesti a otoky kloubů (kolena, kyčel) a při lehce dietní stravě už žádné problémy se žlučníkem.

Potíže v průběhu kúry žádné.


Po dokončení očistné kúry se cítím výborně, zmizely i problémy, se kterými jsem do poradny nepřišla. Mám pořád svůj žlučník a nemám „žádné otvory v břiše“.


25. 5. 2022 návštěva v Brně, doporučena ještě krátká kúra pro dořešení problémů, které vyžadují delší čas.

100% spokojenost, další návštěva lékaře, ani žádné zákroky nebyly potřebné.


Z. E.

Severomoravský krajKomentář:

Klientka za mnou poprvé přišla 3. 12. 2021. Zátěže: žloutenka G, onkovirus C, Gardnerella vaginalis, Blastocystis hominis, dva druhy tasemnic, tři druhy hlístů, plasmodia, ureaplasma, parvovirus, ortomyxoviry, chlamydie trachomatis.


Ve žlučníku především virus hepatitidy G a onkovirus C, prvoci, dětský roup. Klientka dostala troje kapky: na onkoviry, na žloutenky, a na játra se žlučníkem. Nasadily jsme MMS, léky na prvoky, plasmodia, a oba druhy hlístů. Na kontrole jsme dokončovaly viry. Viry žloutenek většinou zaberou půl roku práce. Dokonce i onkoviry jdou rychleji. Jsem přesvědčena, že detoxikace klientce prodloužila život, vzhledem ke dvěma závažným virům. Odstranění žlučníku by nepomohlo, protože onkoviry a viry žloutenek nežijí jen ve žlučníku, ale také na játrech, ve střevech, ve slinivce, a jinde. Žloutenkáři mají obecně daleko větší tendenci k tvorbě žlučových kamenů. Také jsme předešly vleklým gynekologickým problémům, protože o gardnerelle, ureoplazmě a Chlamydii trachomatis klientka od své gynekoložky nic nevěděla. Chlamydie trachomatis by zase brzy způsobila oční zákal, či odchlipování oční sítnice. Od stovek klientů a klientek vím, že očaři test na chlamydie u svých pacientů nenechávají dělat, takže její oční lékařka by na to nepřišla. Nespavost byla způsobena cystou tasemnice na mozku. Únava plasmodii. Bolesti kloubů plasmodii a chlamydií. Jsme celostní medicína, řešíme souběžně vše, co nepatřičného v tělech klientů najdeme.

I v tak vysokém věku dokázala klientka zvládnout obrovský kus práce, bez stížností. A teď si představte, kdyby se všichni čistili a odčervovali průběžně, a začali by už tak po čtyřicítce. Myslím, že lékařům všech oborů by značně ubyla práce.


Ing. Hana Bláhová

Brno

655 zobrazení

1 Comment


Unknown member
Oct 26, 2022

A žlčníkový kameň pani ostal?A ko veľký?

Like
Hledání podle štítků
bottom of page