• Milan Bláha

Podezření na ALS, kauza klienta V.K.

NEUROLOGICKÉ OBTÍŽE A PODEZŘENÍ NA AMYOTROPNÍ LATERÁLNÍ SKLERÓZU (ALS)

Asi tak od roku 2014 jsem míval občasné zatmění, jako bych se propadal do bezvědomí, a to nejen vstoje, ale i vsedě. Když jsem se pevně chytil opěrky u židle, nebo co bylo po ruce, tak jsem se probral. Bývalo to jen chvilkové.


Celková únava byla i dříve, což jsem přisuzoval dřívějším potížím se štítnou žlázou (hypertyreóza, léčba Carbimazolem). Tenkrát jsem byl již objednán na radioléčbu (léčba radioaktivním jódem), ale nějak se na mě zapomnělo (naštěstí) a pak přes léto se stav natolik zlepšil (možná i díky pobytu u moře), že mi carbimazol byl vysazen.
Od druhé poloviny roku 2014 jsem občas pociťoval i dloubání v hlavě, pokašlával jsem a levá noha se stávala tupou. Počátkem roku 2015 přibyly potíže s polykáním. Nemohl jsem polknout tekutiny a později ani tekutou stravu (polévky) aniž bych se nezakuckal. Vše tekuté mi šlo do dýchacích cest. Z tohoto důvodu jsem navštívil lékaře specialistu na ORL. Prohlédl mě a v krku neshledal nic závadného. Dostal jsem radu, abych konzumoval kašovitou stravu a že se to srovná.


Polykání tekuté stravy se postupně zhoršovalo, že jsem se už normálně nemohl napít. Trochu tekutiny jsem do sebe dostal, když jsem nápoj jako kousal a bylo to opravdu jen po malých douškách. Ani polévky jsem už nemohl bez problému konzumovat. S tuhou stravou nebyl problém. Také spodní čelist občas brněla a taková tupost šla do přední části krku a také levá ruka jakoby ztrácela cit. Jak levá noha tupla (jakoby dřevěněla), tak se to projevovalo i na chůzi. Napadal jsem na jednu nohu.


Partnerka dostala báječný nápad a zavolala Ing. Bláhové, zda bychom se nemohli objednat. Naštěstí se to podařilo a 30. 5. 2016 jsem byl Ing. Bláhovou prohlédnut. Byli zjištěni různí parazité (mj. ve štítné žláze malí vlasovci) a dále mi znepokojeně sdělila své podezření, že by se mohlo jednat o ALS (amyotrofickou laterální sklerózu). Dostal jsem léky na prvoky, plasmodia, vlasovce a tasemnice, informační kapky na hlavové nervy a mozek. Užívání výše uvedených léků jsem snášel dobře, bez nějakých vedlejších příznaků, jen v případě vysoké dávky PRAZIQUANTELU jsem měl motání hlavy.


Další návštěva u Ing. Bláhové byla 5. 10. 2016.

Pomalu se zlepšovalo polykání tekutin. Bez problémů jsem už polykal polévky. Spodní čelist přestala brnět a nosem odcházela hlenovitá hustší hmota, někdy i takové rosolovité chuchvalce. Na základě příslušného vyšetření bylo doporučeno pokračování v léčbě.

Zopakoval jsem léky na plasmodia, prvoky, vlasovce a tasemnice, přidali se hlísti.

K tomu jsem užíval MMS po 3 kapkách – většinou jednou denně. Víc jsem nezvládl kvůli polykání. Masíroval jsem ruce, nohy a krk, baňkoval krk.


Další návštěva u Ing. Bláhové byla 20. 01. 2017. Já se cítil podstatně lépe, ustupovala tupost v noze a už jsem neměl občasné zatmění (propadání se do bezvědomí) a dloubání v hlavě. Na základě příslušného vyšetření bylo zjištěno značné zlepšení stavu a doporučeno pokračování v léčbě, opět vlasovci, prvoci, plasmodia, hlísti, tasemnice.

K tomu byly ještě informační kapky (2 lahvičky) ráno a večer a MMS po 3 kapkách – většinou jednou denně. Občas Ivermectin.


Další návštěva u Ing. Bláhové byla 8. 09. 2017.

Pocitově témě dobrý zdravotní stav. Pití tekutin nejde úplně plynule – nedá se vypít sklenice na ex. Asi přetrvávají obavy z dřívějšího topení při pití.

Na základě příslušného vyšetření bylo zjištěno téměř úplné zlepšení stavu z původních zdravotních potíží. Nyní byly zjištěny jen mikrofilárie v srdeční krajině a Chlamydia psittaci v oblasti pravé lopatky a krční páteře. Řešil jsem hlavně zbytek filárií a mikrofilárií, vždy spolu s masážemi.


Zlepšení mého zdravotního stavu, a dalo by se říci uzdravení ze zde popisovaných zdravotních potíží, bylo dosaženo díky přístupu Ing. Bláhové, které tímto děkuji.


V. K.

223 zobrazení
Hledání podle štítků
parazitární detoxikace

Ing. Hana Bláhová | Chodská 19 H, 61200 BRNO, Česká republika | GSM: +420 603 209 866 | e-mail: blahova.ha@seznam.cz | www.hblahova.com

IČ: 146 35 216 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.7.2004 | Evidenční číslo: 370200-2154488-00 | Jednací číslo:33921/04

Evidující úřad: Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 1, 60167 Brno

Všechna práva vyhrazena © 2018 -2020 |  Detoxikace metodou Hany Bláhové  |  Created Milan Wimmer  |  Připomínky k funkčnosti webu - mail ADMIN