top of page
  • Obrázek autoraMilan Bláha

Epidémie osýpok spôsobuje vírus zo samotných vakcín !!!

Celá strach vyvolávajúca štvavá kampaň okolo epidémií osýpok sa sústreďuje okolo „veľkej lži“ presadzovanej propagátormi očkovania.

Podľa ich nepravdivých tvrdení sú všetky epidémie osýpok spôsobované výhradne len nezaočkovanými deťmi. A tak je podľa nich odpoveďou na epidémie viac očkovania.

Lenže vedecká štúdia s názvom „Rýchla identifikácia genotypu vírusu vakcíny proti osýpkam na základe PCR v reálnom čase“ zistila niečo, o čom fanatici očkovania nechcú, aby sa dozvedela verejnosť.

Ukazuje sa, že veľký počet epidémií osýpok sú v skutočnosti „reakcie na očkovanie“ po samotnej živej vakcíne proti osýpkam (vakcíne MMR).

Prelom v genetickom sekvenovaní práve dokázal, že epidémie sú spôsobované vakcínou proti osýpkam

„Pri epidémiách osýpok je dôležité vedieť rýchlo rozlišovať medzi prípadmi osýpok a reakciami na očkovanie, aby sa vyhlo zbytočným krokom v reakcii na epidémie, ako sú izolácia prípadu a skúmanie kontaktov,“ píšu autori štúdie.

„Vyvinuli sme metódu PCR reverznej transkripcie v reálnom čase (RT-PCR) špecifickú pre genotyp A vírusu osýpok (MeV) (MeVA RT-kvantitatívne PCR [RT-qPCR]), ktorá dokáže rýchlo a veľmi výkonne identifikovať kmene vakcín proti osýpkam, a to bez potreby sekvenovania pre určenie genotypu.“

S pomocou tejto prelomovej vedy genetického sekvenovania narazili výskumníci na niečo, čo sa úrady snažia zúfalo utajiť pred verejnosťou.

Bolo zistené, že takmer 38 % prípadov osýpok sú „reakcie na očkovanie“ spôsobené vakcínami proti osýpkam

Ako uvádza uverejnená vedecká štúdia:

Povedané inak, k epidémiám osýpok dochádzalo u detí, ktoré už boli proti osýpkam zaočkované.

Keď si to prepočítate, tak sa u takmer 38 % genetických sekvencií vykonaných na predpokladaných prípadoch „osýpok“ identifikovali kmene osýpok, ktoré mali pôvod v samotných vakcínach.

A tak viac než jeden z troch prípadov osýpok v USA bol v skutočnosti reakciou na vakcínu proti osýpkam, a nie „divoký druh“ osýpok.

Pozoruhodné je, že lživé naivné médiá hlavného prúdu nikdy nepripisujú epidémie osýpok na vrub vakcínam.

Epidémie osýpok sa pri každom prípade, bez výnimky, dávajú za vinu výlučne „odporcom očkovania“. A to aj napriek tomu, že viac ako jedna tretina epidémií osýpok je v skutočnosti spôsobená samotnými vakcínami, ako teraz dokazuje táto priekopnícka veda.

Vyvolávaním epidémií osýpok, po ktorých nasleduje hystéria médií, vytvárajú vakcíny proti osýpkam trhový dopyt po ďalších vakcínach

Vďaka priekopníckej vede v oblasti genetického sekvenovania je teraz jasné, že epidémie osýpok spôsobujú vakcíny proti osýpkam, čo potom vedie k hystérii médií kvôli „osýpkam“, a to zasa k volaniu novinárov a zákonodarcov po ďalších vakcínach (odsudzujúc pritom každého, kto sa odváži spochybňovať súčasnú vakcinačnú dogmu).

Pravdou je, že vakcíny proti osýpkam si tým, že spôsobujú epidémie osýpok u detí, vytvárajú dopyt po ďalších vakcínach samy.

Prirodzene, celý očkovací establišment a mediálny komplex nepravdivých správ o čomkoľvek o tom odmietajú uviesť pravdu, predstierajúc, že epidémie osýpok sa vyskytujú len u nezaočkovaných detí.

A tak sa epidémie spôsobené vakcínami nakoniec zvaľujú na „nezaočkovaných“, čo vedie k masovej cenzúre obsahu povedomia o očkovaní technologickými gigantmi, ktoré vo všeobecnosti slúžia ako nástroj propagandy farmaceutického priemyslu a organizácie CDC.

Len za posledných niekoľko týždňov napríklad firma Amazon zakázala dokumentárne filmy šíriace povedomie o očkovaní, ako je napríklad Vaxxed po tom, čo sa mu vyhrážal zákonodarca Demokratov, Adam Schiff.

Firma Apple sa tiež vyhrážala stránke Natural News kvôli článkom s tematikou vakcín, potratov či satanizmu a Pinterest zakázal všetky vyhľadávania s heslom vakcína, aby užívateľom zabránil objaviť obsah spochybňujúci lži propagátorov očkovania.

(Poznámka na okraj: Vyhľadávanou videoplatformou pre videá hovoriace pravdu o očkovaní sa stáva stránka Brighteon.com. Čoraz častejšie tam zverejňujú obsah bádatelia v oblasti očkovania, lebo všade inde je zakazovaný.)

A tak lživá vlajková operácia vakcinácie proti osýpkam docieľuje nielen rozdúchavanie hystérie médií, ale aj oprávnenosť cenzurovania nezávislých novinárov, ktorí vyšetrujú a odhaľujú lži očkovacieho priemyslu.

Ide tu o ďalší spôsob fungovania očkovacieho priemyslu ako rozsiahleho kartelu organizovaného zločinu (spĺňajúceho túto definíciu podľa federálneho zákona o boji proti organizovaného zločinu, známeho ako RICO Act), do ktorého patria médiá, CDC, FDA, zákonodarcovia a liekoví giganti farmaceutického priemyslu.

Celý systém existuje kvôli tomu, aby profitoval na vakcínach, využívajúc pritom na šírenie infekčného ochorenia deti z dôvodu vytvárania dopytu po ešte väčšom množstve vakcín.

Uvedená vedecká štúdia prekvapujúco odhaľuje aj to, že pre túto lživú vlajkovú operáciu očkovania sa deti vyberajú zrejme cielene.

V Nemecku sú vakcínami vyvolané len 2 % prípadov osýpok

Podľa tej istej vedeckej štúdie, ktorú tu citujeme, genetické sekvenovanie prípadov osýpok robia aj vedci v Nemecku. Tam zistili, že k vakcíne proti osýpkam sa dá spätne vysledovať len 11 z 542 prípadov osýpok.

Povedané inak, v Nemecku sú vakcínami vyvolané len 2 % prípadov osýpok. Zato v USA je to takmer 38 %.

Ako môže existovať taký obrovský rozdiel?

Odpoveď je zjavná. Vakcíny proti osýpkam podávané v USA sú zámerne upravované tak, aby vyvolávali ďalšie epidémie osýpok, a to z dôvodu podpory osýpkovej hystérie a tlaku na ďalšie vakcíny proti osýpkam.

Všetko je to marketingový trik a deti sú zámerne infikované živými vírusmi osýpok, ktoré sa do vakcín pridávajú práve z tohto dôvodu.

No a dôvod, prečo to očkovaciemu priemyslu prechádza, je ten, že sa teší absolútnej právnej imunite pri všetkých vakcínach, ktoré sú súčasťou plánu detského očkovania.

Aj keby vyšla najavo pravda o vakcínach MMR obsahujúcich nedostatočne oslabené virálne kmene (t. j. „živé vírusy“), niesli by títo výrobcovia vakcín nulovú právnu zodpovednosť. To im umožňuje meniť vakcíny na zbrane marketingu, zneužívajúc telá detí na ich infikovanie osýpkami ako súčasť samotného procesu očkovania.

Očkované deti potom šíria osýpky na ďalšie deti, čo je dôvod, prečo stále dochádza k početným epidémiám osýpok aj u detí, ktoré boli proti osýpkam zaočkované.

Ďalej zohrávajú svoju úlohu zradné médiá a rozdúchavajú kvôli epidémiám hystériu, viniac za všetko „odporcov očkovania“ a tlačiac na to, aby povinná zaočkovanosť dosiahla celoštátne 100 %, čo podľa nich tie epidémie zastaví.

Vakcíny sú zámerne upravované tak, aby obsahovali neoslabené živé vírusy osýpok a vyvolávali tak epidémie živiace šialenstvo médií

Obzvlášť fascinujúce na tom všetkom je, že priekopnícka veda v genetickom sekvenovaní práve odhalila pravdu o klamaní vedy o vakcínach. Povedané inak, dobrá veda (v genetickom sekvenovaní) práve pomohla odhaliť tú zlú (očkovaciu propagandu).

Teraz vieme, že vakcíny proti osýpkam sú pre očkovací priemysel marketingovým nosičom, ktorý v podstate poháňa lživú vlajkovú loď zdravotníctva infikovať deti osýpkami zo zákerného dôvodu vytvárania hystérie médií, ktoré budú volať po ďalších očkovaniach.

Ukazuje sa, že skutočným účelom vakcín je robiť propagáciu ďalším vakcínam, nie predchádzať epidémiám. Vychádza najavo, že epidémie osýpok sú nevyhnutnou zložkou propagandy očkovacieho marketingu.

Keby prípady osýpok prestali existovať, neboli by žiadne panické tlaky na sprísnenie povinného očkovania a očkovací priemysel by prišiel o tržby v hodnote miliárd eur či dolárov.

Udržiavaním epidémií osýpok pri živote a ich zámerným šírením prostredníctvom samotných vakcín si farmaceutický priemysel – ktorý má dlhú, zdokumentovanú históriu zneužívania ľudských bytostí na lekárske experimenty – zachováva svoju dôležitosť a ziskovosť.

Toto všetko by nemalo byť pre nikoho informovaného prekvapením, keďže očkovací priemysel v súčasnosti dosahuje z predaja vakcín ročné tržby cez 30 miliárd dolárov, z ktorých takmer všetky sú získavané vďaka zinscenovaným kampaniam založeným na strachu.

Epidémie osýpok, ktoré majú pôvod vo vakcíne, využívajú aj rôzni propagandisti, ako sú kongresman, Adam Schiff (Kalifornia), či senátor za štát Kalifornia, Richard Pan, k požiadavke, aby technologickí obri cenzurovali všetok obsah spochybňujúci bezpečnosť alebo účinnosť vakcín.

Odporúčame: Prírodná liečba artrózy (opotrebovaných kĺbov)

Keď bude možné viniť za všetko „odporcov očkovania“, úspešne sa presadí oprávnenie na zamedzenie ich prístupu k informačným kanálom a umlčanie ich prejavu.

Každý, kto sa odváži poukázať na skutočnosť, že stopy genetických sekvencií takmer 38 % epidémií osýpok vedú k samotným vakcínam proti osýpkam, bude, samozrejme, označený nálepkou „konšpiračného teoretika“ a zosmiešňovaný mainstrímovými komediantmi, napriek tomu, že vedecká štúdia, ktorá to potvrdzuje, už bola uverejnená v časopise Journal of Clinical Microbiology.

Ešte závažnejšie na tomto všetkom je, že očkovací priemysel zámerne využíva povinné očkovanie ako doručovací systém biologických zbraní na šírenie epidémií infekčného ochorenia a zákerné marketingové sprisahanie za účelom predaja ďalších vakcín.

Teraz už viete, prečo je pravda o vakcínach z číreho zúfalstva systematicky potláčaná.

Kde sa dozvedieť viac pravdy o vakcínach

Každodenné aktuálne správy o vakcínach nájdete na Vaccines.news.

Legislatívne aktualizácie očkovacích zákonov sú uverejňované na NVIC.org.

Videá s pravdivými informáciami o očkovaní hľadajte výhradne na Brighteon.com, čo je alternatíva YouTube pre pravdivé videá na akúkoľvek tému.

Závažné články o nebezpečenstvách očkovania a predpisovaní liekov nájdete na GreenMedInfo.com.

Čítajte Censored.news, alternatívu ku Google News, venujúcu sa najviac cenzurovaným internetovým zdrojom o vakcínach, medicíne a politike.

A to najdôležitejšie – prestaňte na získavanie informácií používať Facebook, Twitter, Pinterest či mainstrímové vyhľadávače (dobrý alternatívny vyhľadávač je napríklad stránka duckduckgo.com), pretože títo technologickí giganti všetky pravdivé informácie o vakcínach, rakovine a ďalších témach dnes už vo veľkom a neskrývane cenzurujú.

221 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page