top of page
  • Příběhy klientů

Deprese a polyneuropatie - příběh pana M.S.

2. 8. 2021


Jmenuji se MUDr. Miroslav Svoboda a jsem praktickým lékařem v Miroslavi, jižní Morava. Celý svůj profesní život se věnuji alternativní medicíně. Před asi dvěma měsíci jsem se seznámil s pracemi Ing. Hany Bláhové a objednal jsem se na testování do její ordinace kvůli bolesti nohou - polyneuropatie. O tom, že užívám dlouhá léta antidepresiva, jsem se však nezmínil.


Paní inženýrka mi naordinovala kolotoč šesti cyklů antiparazitárních léků spolu s masáží nohou. Po třetím cyklu mne sice nohy nepřestaly bolet, ale světe div se, přestaly deprese a úzkosti, což je stav, o kterém jsem ani nesnil. Dokončil jsem první kolotoč, testy dopadly dobře, až na vlasovce v mízních cévách. A tak nastupuji další kolotoč s léky, které mají o třetinu nižší dávkování, v báječné náladě.


Paní inženýrka je báječná a opravdová odbornice ve svém oboru. Mám se od ní ve svých 64 letech co učit.

Vřelé poděkování a pozdrav všem na cestě světla.


V hluboké úctě

MUDr. Miroslav Svoboda.
Komentář H. Bláhové:

První kolo odčervování provedeno ,,na dálku“, základní mírně navýšené dávkování.

Kontrola 30.7. Pan doktor se o sebe stará mnoho let, používá různé alternativní léčebné postupy. Možná i proto netrpí žádnými z běžných patogenů, jako jsou viry, bakterie, plísně a těžké kovy. Také vodu má doma dobrou, navíc léta používá speciální filtr. Doma chová kočku.

Paraziti všech druhů v rukou a nohou stále přetrvávají, největší podíl mají právě kočičí paraziti. Původní parazitární nálož musela být mimořádná.

Kočku nutno odčervit, vygruntovat a zdesinfikovat plochy, kde se kočka pohybuje.

Nyní, kdy jsme si vysvětlili situaci, ukázali parazity v atlase, a popsali, jak se dostali do jeho těla, jsem přesvědčena, že nové příživníky nenachytá a polyneuropatii zvládneme do několika týdnů.

Pan doktor je pohodář a přístupný jakémukoliv dialogu. Je málo lékařů, se kterými můžete mluvit o všem.

Jakmile odbouráme parazitární zátěž v periferiích, pokusíme se postupně vysazovat všechna užívaná antidepresiva.

Ing. Hana Bláhová1 002 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page