top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Jak jsou na tom očkované děti v porovnání s neočkovanými? Zdravotní katastrofa

Jsou očkované děti zdravější než ty neočkované? Syndrom náhlého úmrtí kojenců a další zdravotní problémy u dětí pocházejí téměř výhradně z očkovacího schématu pro děti.


Všechny zdravotní chronické problémy jednoznačně převládají u vysoce očkovaných. Tato studie očkovaných vs. neočkovaných je založená na skutečných datech více jak 3000 pacientů. U očkovaných jde křivka nemocnosti v průběhu let stále nahoru.


Pediatr Dr. Paul Thomas uvádí výsledky své rozsáhlé, recenzované, desetileté studie porovnávající zdravotní výsledky očkovaných a neočkovaných dětí ve své pediatrické praxi.

Upozornění: Toto video není uloženo na našem serveru, Pokud ho nelze spustit, pravděpodobně již bylo odstraněno


Přepis překladu:

Dr. Thomas: V roce 2008 jsem opustil svoji skupinovou praxi a začal s integrovanou pediatrií. Přidalo se ke mně asi 1000 pacientů. Tu praxi jsme během pár let rozrostli na 15 tisíc aktivních pacientů. A bylo to v době… v roce 2016 jsem napsal Vakcinačně přátelský plán. Tehdy jsem vytvořil soubor dat, ze kterého se stala publikace zveřejněná v recenzovaném časopise. Tato studie očkovaných vs neočkovaných založená na skutečných datech více jak 3000 pacientů. Každý pacient narozen do mé praxe od doby, co jsem otevřel dveře, do chvíle, kdy jsme soubor dat uzavřeli, byl zahrnut. Žádné vypuštění údajů jako v případě farmaceutických studií, kde si vybírají, koho budou studovat.


Tohle je každý pacient narozen do mé praxe. Byl jsem pro-vakcinační lékař, vyučen konvenčně, a když jsem začal poslouchat pacienty a začal jsem to sám vidět, všechny tyto zdravotní chronické problémy jednoznačně převládají u vysoce očkovaných. Řekl jsem si: Páni, jak o tom řekneme světu? A abychom se ujistili, že porovnáváme jablka s jablky, měli jsme kolem 500 neočkovaných, bez žádných vakcín. Těch 500 jsme věkově porovnali s 500 očkovanými dětmi. A tohle jsou různě očkované děti, nejsou očkované podle očkovacího harmonogramu CDC. Jeden moudrý člověk, už nevím kdo, mi řekl: Co kdybys udělal analýzu zajištění kvality tvých dat? Jo, proč ne.


Pokud v medicíně děláte zásah, jakoukoliv změnu toho, co se normálně dělá, etické je podívat se na výsledek toho zásahu. To jsme tedy udělali. 23. listopadu 2020 jsme zveřejnili studii v recenzovaném časopise, byla pečlivě přezkoumaná. Trvalo měsíce ji tím procesem dostat. Ale ta data tam jsou a jsou silná.


Del: I u mírnějšího očkovacího harmonogramu vidíš dramatický rozdíl ve všech nemocech jen u těch, kteří se očkovali mírněji oproti těm, kteří nedostali žádné vakcíny.


Paul: Míra očních infekcí je mnohem vyšší u očkovaných. Ušní infekce, krční infekce. Alergie. A dále plicní infekce. A celé tělo… ADD, ADHD, chudokrevnost… to vše je významně zvýšené. Ty křivky jsou prostě ohromující. Ta oranžová křivka jsou očkovaní a vidíš, že v průběhu let jde stále nahoru. A u neočkovaných je téměř vodorovná bez výkyvů. Moji neočkovaní nebyli nikdy nemocní. Ale vidět to v přísně recenzovaném časopise… údaje, které byly zaslepeny a pak přezkoumány a představeny veřejnosti, mluví za sebe.117 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page