top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Jim Humble oslavil včera své 88 narozeniny

Blahopřejeme, přejeme zdraví, lásku nejbližších

a děkujeme za jeho úžasnou a skoro 25 letou práci s oxidem chloričitým.


Z vánočního a novoročního dopisu Jima H. 2020/2021:

"Nyní je více než kdy jindy nutné projevovat vděčnost, pomáhat si navzájem, vstát a udělat správnou věc."


v roce 1996 podal svým kolegům v tropických oblastech Jižní Ameriky dezinfekci vody na bázi ClO2, když daleko od civilizace a lékařů onemocněli uprostřed džungle malárií a tato dezinfekce s ClO2 je vyléčila z velmi vážného stavu malárie a vysokých horeček. V tu chvíli Jima napadlo, že by tato látka mohla pomoci s mnoha nemocemi, neboť studie na pitnou vodu uváděly celou škálu patogenů přes viry, bakterie a prvoky, které chlordioxid ve vodě likviduje. Tehdy si řekl, že tělo je vlastně min. ze 70% voda a když ClO2 funguje ve vodě, mohla by tato molekula fungovat i v lidském těle, které obsahuje především vodu. V Jižní Americe to začal zkoušet v chudých a odlehlých oblastech s úspěchem na různé nemoci a později odjel i do Afriky, kde to učil místní lékaře a domorodé kmeny používat. Až po více jak 10 letech praxe, někdy kolem roku 2008 vydal na toto téma svou první knihu a začal zveřejňovat své poznatky a zkušenosti také na internetu.


Česká republika byla jednou z prvních zemí, která vydala jeho knihu krátce po anglickém vydání a kde se jeho MMS začalo velmi brzy po zveřejnění tohoto objevu používat. Dnes sice kritizujeme nečistoty a špatnou snášenlivost MMS, s kterou Jim Humble kdysi přišel, avšak vše má svůj čas a vývoj a bez prvních kroků, které v tomto směru Jim Humble učinil, bychom dnes neměli ani čisté CDS a současné nejnovější terapeutické postupy, ani účinnou látku proti koronavirům. Jim kdysi předpověděl, že tato molekula změní svět a současný přístup k lidskému zdraví i duchovnímu vnímání života. Po 24 letech se tato molekula stala v celé Latinské Americe revolučním prostředkem v rukou odvážných lékařů a na celém tomto kontinentu, kde myšlenka kdysi vyklíčila se nyní rozrostla a neustále sílí a zároveň pomáhá zachraňovat zdraví i životy.Vánoční a novoroční dopis Jima Humbla:


Rád bych vám tentokrát popřál všem veselé Vánoce a úspěšný nový rok. Lidstvo prošlo náročnou jízdou v roce 2020. Mnoho z vás bezpochyby za poslední rok zažilo několik smíšených emocí - od úzkosti, po strach a obavy, vysoce zvýšený stres a pocity zoufalství. Ani jeden z těchto negativních aspektů / emocí nemusí být vaším osudem. Nejlepší je „přijmout“, že tam jsou, a to je ve skutečnosti důležitý krok, který je třeba podniknout. Můžete akceptovat, že tam jsou, ale nemusíte je přijímat za své - je tu velký rozdíl, který jistě znáte. Slyšeli jste rčení „čelte svým obavám“. Můžete zkusit říct: „Dobře, strach, obavy, úzkost, stres, zoufalství - ano, vidím vás, zvedli jste hlavu, přijímám, že jste tam, ale nepřidávám se k vám. Nespojuji se s tebou. Nebudu s tebou chodit. “ Uznejte, že tyto věci jsou skutečné, že vám hledí do očí, ale pak pokračujte dál. Nebojujte s nimi - to jen způsobí, že na ně budete soustředit svou pozornost, ale místo toho jim nedávejte svou pozornost. Nemohou se vás dotknout, pokud jim nebudete věnovat čas, energii a soustředit se na ně. Jakmile to uděláte, podívejte se ven, rozhlídněte se dál.


Udělejte si každý den čas na přijetí tří klíčových základních zákonů pro život, kterými jsou:

  1. Vděčnost

  2. Vždy dělejte to, o čem víte, že je to správná věc

  3. Pomáhejte si navzájem

Nyní je více než kdy jindy nutné projevovat vděčnost, pomáhat si navzájem a vstát a dělat správnou věc.

Dnes se ve světě spekuluje o tom, co se děje. Jste-li jako já, můžete mít občas pocit, že jste při dnešním naprostém množství informačního přetížení „venku“ někdy cítili ze všeho těžkou hlavu. Ale věřím, že pokud si budete každý den užívat čas na to, abyste byli sami a ztichli, přemýšleli, poslouchali vnitřní hlas, který k vám mluví - budete vědět, co musíte udělat. Ve svém srdci budete vědět, co je „správná věc“.


Nyní si pamatujte, že je důležité věnovat tomuto svůj osobní čas, ale pak musíte jednat. Správná akce! Postavte se a udělejte správnou věc. Držte světlo a tma zmizí. Buďte odvážní, zůstaňte silní a pokračujte!

Veselé Vánoce a hodně štěstí v novém roce 2021!


P.S.

Těm z vás, kteří jste v posledních měsících psali a nedostali odpověď, se omlouvám. Vážím si vašich dopisů a různých informací, které se mnou někteří sdílíte. Kvůli mnoha faktorům v tuto chvíli nejsem schopen odpovědět osobně každému z vás. Máte-li dotazy týkající se zdraví, přečtěte si často kladené dotazy na mých webových stránkách a příručku MMS Health Recovery Guidebook, která je k dispozici zde: http://jimhumble.co/bookstore Věřte tomu nebo ne, kniha obsahuje 99% všech otázek i odpovědí! Děkujeme za pochopení. Když přijde skvělý střelec, skórovat proti tvému jménu,


Nezáleží na tom, zda jsi vyhrál nebo prohrál, ale spíše na tom, jak jsi hru hrál.


Dodatek k mým informacím o zdraví:

Toto je moje zřeknutí se odpovědnosti, protože se zdá, že všichni dnes musí mít zřeknutí se odpovědnosti. Nejsem lékař. Nic, co jsem řekl, nebylo hodnoceno FDA a nemá za cíl diagnostikovat, léčit nebo předcházet jakékoli nemoci.


797 zobrazení

Kommentare


Hledání podle štítků
bottom of page