top of page
  • Obrázek autoraPřevzatý článek

Kamarád zase vidí - příběh pana A.Z.

12.4.2024


Náš dobrý známý pan Daniel absolvoval před časem u nás nějaké kurzy, takže má slušné ponětí o tom, co děláme, a o čem detoxikace je. V únoru mi přivedl svého přítele, který momentálně žije v Kanadě, zda by se nedalo něco podniknout s jeho slábnoucím zrakem.

Dne 15. 3.2024

Zdravím Hanko,

náš kanadský pacient (André Zeman), dříve jediný skoro slepý pilot co znám, slaví úspěchy! Napřed mu na letišti sebrali nejen MMS v 20ml lahvičkách, ale i pastu na zuby a zbytek šampónu … Více už jsem ho bohužel ke shánění chloritanu nepřinutil. Již na konci užívání Macmiroru (což mi moc smyslu nedává) hlásil, že něco už začíná vidět líp, třeba pěkné ženy … ano, i to mu bylo dříve odepřeno. Během Lumeraxu si všiml, že už necítí bolest, když se podívá do silnějšího zdroje světla a nemusí ani přivírat oči. Po 3 týdnech užívání už si může suverénně troufnout řídit v dešti, což bylo dříve hodně za hranou bezpečnosti a musel se tomu vyhýbat. Říká, že kvantitativně podobnou míru zlepšení zaznamenal díky doplňkům od léčitele až po 2 letech užívání (předtím už neviděl skoro vůbec). Píše: "Napiš, že se zrak opravdu zlepšil. Pořád ještě trošku vidím přes mlhu, ale už není tak hustá. Nejlíp se to pozná, když jedu autem, už nejezdím jako pos..nej. Tak řekni, že se opravdu daří a že moc děkuju!" Aktuálně již bude najíždět na Isoprinosine. Souběžně řeší páteř a kyčel - chrupavky, doporučil sem mu kloubní výživu pro psy nebo koně. Takže moc děkuji za záchranu kamaráda!

Dan


Datum: 28. 3. 2024

Kanaďan vidí! Zdravím Hanko, ano, další posun. Vidí barvy! Dosud rozeznal bankovky jen podle čísel, teď je pozná už po barvě!! To je informace stará asi 10 dnů, zjistím novinky.

Dan


5. 4. 2023

Dobrý den paní Bláhová S detoxikaci pokračuju. Jsem teď zhruba v polovině kolotoče. Oči se nesmírně zlepšily. Mlha ještě trošku je ale není hustá jak předtím. Začal jsem v šufleti rozpoznávat nože, vidličky, malé lžičky, velké lžíce, a tak podobně. Před detoxikaci jsem tam sahal po paměti. Začínám se vidět v zrcadle. Předtím jsem viděl prakticky jen obrys hlavy. Včera jsem jel autem v poměrně hustém dešti, to by taky před detoxikaci vůbec nešlo. Začal jsem rozeznávat barvy papírových peněz, i barevná označení na klíčích. Takže i ty barvy se pomalu vrací. S léčbou jsem neskutečně spokojený. Moc Vám děkuji. Po kolotoči ještě budu informovat. Budu v Čechách buď na podzim, nebo kolem vánoc. Tak bych se za vámi rád stavil na další proměření a případně na doladění další léčby S pozdravem Andre Zeman


Komentář:

Pan André přišel poprvé 2. 2. 2024. Je jasné, že jako pilot zcestoval celý svět. V minulosti choval psy i kočky. Kromě očí ho bolí záda a kyčel /plasmodia, vlasovci/. Na očním nervu tasemnice, v oku samotném Toxocara canis, Onchocerca reticulata, Setaria equina, viry, mozek babesie, v těle mírně prvoků, plasmodia, reoviry.

HB

139 zobrazení

Comentarios


Hledání podle štítků
bottom of page