top of page
  • Obrázek autoraPetra Tóthová

Kurzy detoxikační metody

Kurzy:

Vážení přátelé detoxikační medicíny,

je nám to velmi líto, ale musíme oznámit, že z kapacitních důvodů 

již nebudeme prozatím pořádat další kurzy, a školit nové poradce celostní medicíny.

Pokud by vám kdokoliv soukromě nabízel zaškolení, nemá pověření ode mne.

S takto vyškoleným člověkem bychom stejně nemohli v budoucnu navázat jakoukoliv spolupráci.  

Ing. Hana BláhováOhlédnutí za uplynulým rokem Petry Tóthové: 


Minulý rok 2023 proběhly poslední kurzy. Zájem byl veliký, jak o teoretickou stránku, tak i o praktické školení práce s EAV Salvií. Nakonec byl loňský rok, co se týče kurzů a poradců, tak úspěšný, že z něj vyšlo několik nových kolegů. Nejprve ale něco ke kurzům.


Loni jsme obligátně začali teoretickým kurzem v květnu. Zájemců bylo tolik, že další drobné teoretické hodiny, už individuálně v malé skupince, proběhly ještě v září. Probírali jsme viry, bakterie, plísně, prvoky a parazity, které by poradce měl znát, orientovat se v příznacích a postupu jak je vyčistit. Látky bylo mnoho a tak jsme to tak akorát podle plánu za dva dny zvládli. Každý poradce ale ví, že to byl jenom začátek. Studium nikdy nekončí a tak přeji všem kdo byli na kurzu, aby úspěšně pokračovali dál ve svém vzdělávání!


Fotky z kurzu si můžete prohlédnout zde.Když už jsme znali teorii, tak bylo na čase vrhnout se na praktickou stránku a procvičit si práci na přístroji Salvie. I na tomto kurzu se sešlo tolik zájemců, že opět se kurz v září opakoval, ale tentokrát s jinými účastníky. Vždycky mě těší pozorovat, jak každý rok se objevují noví zájemci o naši metodu a mezi nimi i mladí lidé. I tento kurz byl plný nejenom informací, ale také praktické práce se Salvií. Nejprve jsme probrali základy sestavovaní kúry, dávkování léků a postupy s roztokem MMS, důležité informace k vodě a její úpravě a další informace pro práci poradce. Poté účastníky už čekala jenom práce s přístrojem. A aby bylo času na práci dost, kurz se opět konal dva dny.


Zde si můžete prohlédnout fotografie z naší pilné práci na kurzu.Práce na Salvii vyžaduje trpělivost a cvičení. Sama jsem si to vyzkoušela, když jsem se na ni učila já. Není to žádné kouzlo. A už vůbec to nikomu nejde hned a napoprvé. Ale ne každý trpělivost má a cvičí. Takže mě nejvíce potěší, když vidím pokroky a hlavně nové poradce, kteří z těchto kurzů vzejdou.


Proto vám ráda níže uvádím nové kolegy, kteří úspěšně složili zkoušky, již pracují, a můžete se na ně s důvěrou obracet.

Adam Hrnčíř, Brno, tel.: 723  437 070

Lucka Kubíčková, Brno, tel.: 775 063 030

Pavel Chvojsík, Kladno, tel.:  777 068 698

  

Další čtyři budoucí kolegové se připravují na nástup do praxe letos. 


Všem přeji mnoho úspěchu!

Ing. Petra Tóthová

542 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page