top of page
  • Příběhy klientů

Neurologové podvádějí, aby si udrželi pacienty

3. 10. 2023

pokračování příběhu Malá velká žena


Koncem srpna jsem šla na plánovanou MRI. Po vyšetření jsem si nechala vyhotovit všechny předchozí snímky z těchto vyšetření, včetně toho posledního, k porovnání u jiné lékařky, abych věděla na čem jsem. Následně za pár dní jsem byla na kontrole u svého neurologa. Od něj jsem se dozvěděla, že je vše jako minule - setrvalý stav. Připomínám, že jsem měla přiznaný invalidní důchod kvůli chůzi. Nyní chodím normálně, cítím se dobře, ale MR přesto nezaznamenala žádnou změnu? To je divné, ne? To, že se cítím dobře, odůvodnil jejich kapačkami, které už ale 14 měsíců neberu! Přestala jsem na ně docházet, protože po té poslední se mi tak zhoršil zdravotní stav po všech stránkách, že jsem musela požádat o zkrácení pracovní doby, abych v práci vůbec vydržela. Obrovská úleva u mě nastala ihned po prvních dávkách odčervovadel. Cítím se výborně, chodím bez problémů. Ještě sice neběhám, ale věřím, že i toto se do budoucna srovná, když budu poctivě cvičit.

M. M.

Začátkem září jsem CD se snímky z MR poslala spřátelené lékařce. Zanedlouho jsem dostala odpověď. :


Milá paní inženýrko,

byla to náročná práce, protože každé CD obsahovalo stovky snímků. S manželem /také lékař/ jsme nad tím strávili hodiny. Zde jsou výsledky:


M. M. 1991: zastavená progrese, žádná ložiska v komorovém systému, stabilizace stavu, bez nálezu na ploténkách, léčba efektivní. MR na FN U svaté Anny dobře provedené, snímky dobře čitelné. Doufám, že Vám to pomůže k lepšímu posouzení obrazu léčby.

MUDr. Eva K.


Vážení, toto je pecka století. Roztroušenými sklerózami se zabývám 22 let, vyléčených je několik desítek, umějí to už i vyškolení kolegové. Mnohokrát mne zamrzelo, že jsem si před 22 lety nezaložila složku JEN na RS, ale jsme celostní medicína, léčíme všechny autoimunity i jiné nemoci, tehdy mne to nenapadlo. Klientům dokážeme vrátit normální vidění z rozmazaného nebo dvojitého nebo zúženého, brnění a mravenčení rukou je brnkačka, závratě a bolest ve svalech nebo kloubech a kostech také umíme. Lidé se vracejí do normálního života bez léků a bez jakéhokoliv omezení. Jediná potíž je délka trvání nemoci. Jsme šťastní, když se nám přihlásí lidé s čerstvou diagnózou, kteří ještě nebyli poškozeni kortikoidy, imunosupresivy, nebo zdržováni od správné léčby ,,biologickou" léčbou. Protože potom jejich cysty tasemnic na mozku - což je hlavní příčina RS - jsou ještě tekuté a membrána cyst je praziquantelem dobře rozpustná. Čím déle trvá nemoc, tím je cysta kompaktnější a zkalcifikovaná, pak už

je to tuhý útvar podobný gumové kuličce, který už chemicky nerozpustíme. Proto lidem s RS říkáme - máte-li nemoc méně než 10 let, pravděpodobně vás z toho dostaneme, máte-li nemoc delší dobu, více než 10 let, je férové říci dopředu, že se to už nemusí podařit, a vy si vyberte, zda do toho půjdete.


,,Mladých" RS jsem za svou praxi naštěstí léčila hodně a mnohokrát se to povedlo. Přesto byli klienti nejistí, zda jim nějaká pochybná alternativní terapie nějaké Bláhové opravdu pomohla, a hledali potvrzení v MR. Aby získali nárok na MR sken, poctivě chodili na kontroly, nebo dokonce do sebe nechali píchat hnusy a brali tabletky, po kterých jim bylo hůře. A když se za několik měsíců dočkali MR, stále slyšeli maximálně to samé - je to stejné. Přesto, že tělo jim říkalo - je mi lépe, chodím, vidím, mám cit v rukou, nechodím jak na vodě a netočí se mi hlava - přesto nevěřili svému tělu, ale věřili přístrojům. Obviňovali mne, že jsem je doopravdy nevyléčila, že je to jen přechodná remise, a brzy v tom budou lítat znova. Někteří mne po MR opustili. Kolegyně na tom byly podobně. Bavily jsme se o tom a nakonec jsme se usnesly, že zřejmě v mozku zůstává nějaký ..zbytek" po cystě, který lékaře vede k závěru, že stav zůstává nezměněn. Později mne ale napadlo, že to není možné, protože vyléčení a zlepšení zdravotního stavu bylo tak do očí bijící, že už mi začalo vrtat v hlavě, zda lékaři schválně pacientům neříkají, že stav je nezměněn, aby si je udrželi, a také aby neporušili narativ, že RS se nedá vyléčit. Vezměte v úvahu, že biologická léčba stojí pro každého pacienta s RS třičtvrtě milionu za rok. Naše léčba stojí cca 5000,- za 5 měsíců, když to zjednoduším. Neurologická klinika dostává od pojišťovny nemalý podíl. Tito klienti jsou zlaté dno, oslíčku otřes se. Přicházejí se léčit

mladí a léčbu berou do smrti. Ztráta každého potenciálního oslíčka je nenahraditelná a každý neurolog vyvine značné rétorické úsilí, aby pacienta náležitě vystrašil a udržel ho v léčbě. My jsme je ale prokoukli. Moje podezření s každým dalším uzdraveným RS sílilo. U pacientky, jejíž příběh si můžete přečíst na našich stránkách nebo v Deníku poradce 4 pod názvem Malá velká žena, se mi podařilo přichytit je při činu. Klientka, původně špatně chodící, na ID, s pětiletou RS / pro nás dobrý start/, se dokázala psychicky vymanit z neurologovy ,,péče", prošla naším detoxem a nyní chodí normálně a cítí se výborně, mluvila jsem s ní dnes, znova potvrdila /3.10./. Poslední MR proběhla v srpnu, ale to už naše klientka více než rok nebrala žádné jejich léky, protože po posledních jí bylo nesmírně špatně. Přesto ze soucitu se zdrceným neurologem souhlasila, že se občas přijde ukázat. Také jediná měla odvahu sdělit mu, jak se léčila. Protože docházela, měla přeci jen nárok na MR. Na MR si vyžádala od obsluhy kopii CD, jak jsme se domluvily. Za několik dní byla pozvaná k neurologovi na vyhodnocení MR. Bylo jí sděleno, že stav je stále stejný. My jsme ale mezitím poslali ten snímek NEZÁVISLÉ LÉKAŘCE, která ho vyhodnotila jako mozek zdravého člověka. / klientku nezná, ani její příběh/. Klientka se cítí zdravá, já ji testuji jako zdravou bez hlavních zátěží, lékařka ji vidí jako zdravou, jen zainteresovaný neurolog to hodnotí ,,beze změn". Chápete? Doufá, že ji tak znejistí, že se vrátí do jejich náruče. Mimochodem, tohle umějí dobře i onkologové. Takže přátelé, překonejte kulturní šok, jsou tu neurologové, kteří vás kvůli prachům udržují celoživotně!!!! v domnění, že jste nemocní, a roky podávají léčbu, která nepomůže. Jsou tu obvoďáci, kteří do vás za 850 Kč píchnou nevyzkoušenou látku...To se neděje jen někde v Zimbabwe nebo USA za velkou louží...ani českým lékařům nemůžete věřit, všude jsou na prvním místě peníze. A pacienti, kteří trpělivě docházejí do střediska, aby se dočkali vytoužené MR? Budou zase podvedeni.


Hanka Bláhová


Mimochodem, kolegové, instruujte všechny své pacienty, kteří docházejí občas na MR, aby si pokaždé vyžádali CD. Mají na to nárok. Budeme porovnávat údaje z MR s jejich sdělením.


612 zobrazení

Commentaires


Hledání podle štítků
bottom of page