top of page
  • Příběhy klientů

Pozdrav z Jindřichova Hradce - příběh paní H.P.

17. 8. 2022

Milá Haničko, na podzim to budou už 2 roky, co jsem tě objevila na youtube, na videu konference o parazitech, kdy mi po tvém proslovu doslova spadla brada. Zvláštní je, že si člověk neuvědomí, jak jednoduché je pátrat po příčinách a vlastně logické, pravdivé. Jak jinak by to mohlo být, vždyť jsme živé bytosti jako zvířata!


Ale nikoho z lékařů ani nenapadne takto přemýšlet. V ten moment jsem věděla, že jsem našla správnou cestu a hned ti zavolala. Byla jsi tak ochotná, že jsi mě přijala, přestože vím, že máš práce nad hlavu. Také si často říkám, že jsi snad jediná v Evropě, kdo pochopil podstatu nemocí a umí opravdu léčit, skutečně vyléčit jejich příčiny. Ostatní metody jsou takové ty jakoby doplňující, odstraňují jen následky. Ale tohle si každý zažije sám a pochopí snadno. Já ti jen vylíčím, jak to celé se mnou bylo, a kam jsem až došla pod tvým vedením. A to jsme ještě neskončily, přesto je to pro mě obrovský úspěch v léčbě.Od dětství, snad od narození, samé virózy, angíny, byla jsem neustále nemocné dítě. Přitom ale živé, temperamentní. Vyrostla jsem u řeky, na okraji lesoparku a v přírodě, věčně u vody, v lese, komár byl můj kamarád. Samozřejmě v dospělosti jsem usilovala o podobný typ bydlení, také u vody, zahrada. Zdravotní problémy začaly se projevovat po 20. roku života, kdy už nešlo jen o angíny, záněty středního ucha, ale i vleklé záněty vaječníků, zánět ledvinových pánviček, bolesti v krku, cysty na vaječnících, bolesti ženských orgánů, což se projevilo po porodu, Oba mé porody byly rizikové, vysoký krevní tlak. Od 23 let beru léky na vysoký tlak. Celý život poctivě užívám tabletky, které, jak nyní vidím, mi málem zničily jícen a, žaludek. Po porodu jsem prodělala několikeré operace cyst, bartolinky. Měla jsem zduřelé lymfatické uzliny, i v tříslech. Lékaři na to jen nevěřícně koukali, tohle asi ještě neviděli, dávali mi na to masti, už nevím jaké. .


Po 30. se začala projevovat únava, která se stala chronickou. Manželství bylo náročné, zázrak, že jsem s pomocí manžela nakonec rodinu zvládla, ale život to byl na hraně.

Zkoušela jsem různé alternativní metody, protože u lékařů jsem se dočkala vždy jen tetracyklinu na 14 dní, biseptolu, penicilinu, řekla bych tak 6x do roka, a vždy to pomohlo jen na chvíli. Nakonec se u mě ale projevila silná alergie na tyto léky.


Zkoušela jsem homeopatika, léčbu bylinkami, jediný léčitel pan Kosík mi dokázal sestavit bylinky z jakéhosi vyšetření moče. Byla jsem mladá a po dvou letech pití čajů se cítila už lépe, ale léčitel bohužel zemřel. Pak jsem zkoušela metodu SIAB, hodně drahá, kdy z moče a krve kapali sérum zpět do organismu, trochu to pomohlo, ale léčba byla tak drahá, že jsem toho musela po roce nechat.


Takže problémy se vracely, vršily, a nakonec před odchodem do důchodu jsem se naprosto zhroutila, celkový kolaps organismu. Nemohla jsem se hýbat, bolesti v rukou, tříslech, nemohla jsem chodit, nepodala si ani hrnek čaje a před tímto obdobím prošla krutým rozvodem. Kdo by vydržel takový život... málokdo z mužů. Nezvládala jsem sama sebe, manželské soužití za moc nestálo...a myslím, že i to byl nakonec důvod k rozvodu.


Pak přišla diagnóza Barretův syndrom, polypy ve střevě, vysoký cholesterol, metabolický syndrom, a hrozná chronická únava, kdy člověk vyleze z postele jen na to, aby se trochu najedl a znovu do postele. Jenže při každé zmínce u lékaře o těchto stavech mi nejvýše nabrali krev a ta byla podle výsledků v pořádku, dokonce i na imunologii, zaznamenán jen jakýsi výpadek imunitního systému. Doporučen Luivac, ten od mládí ovšem nikdy nepomohl, takže jsem ho už odmítla brát. Poslední léta jsem brala bylinky z And, zkoušela jsem léčbu podle amazonského protokolu od jedné léčitelky. Ta mi dokázala na dálku stanovit míru patogenů v % v krvi. Konečně jsem viděla na papíře, co mám v těle. Chlamydie, herpes viry, na ty jsem trpěla od dětství, plasmodia a neskutečných dalších asi 44 patogenů. Amazonský protokol mi nepomohl, přesto jsem u těchto bylinek vydržela celé dva roky, než jsem potkala na netu tebe.


V době covidu jsem 8 měsíců marodila s virózou, tam jsi objevila coronavirus, borreliózu atd, ale dnes mi většina patogenů opravdu odešla, naštěstí.


Začala jsi, Haničko, na mou osůbku příliš s jemnou léčbou, protože jsem celkem vypadala jako naprosto zdravý člověk a ty jsi v léčbě šetrná k organismu. Ale mírné dávky nezabíraly, vše se hned vracelo. Na čtvrté návštěvě jsi mi dala vysoké dávky všeho, a ty konečně zabraly. Po této kúře byl vidět neskutečný výsledek, patogeny téměř na nule.


Hani, nevíš ani, jak dobře se cítím, jak konečně po 45ti letech zažívám pocit zdravého těla, jako tomu bylo ještě v mládí, než se nemoci rozjely. Doporučila jsi mi přírodní hormonální léčbu, což je přesně to, co potřebuji, protože mám zničené nadledvinky, i štítnou žlázu.


Nejhorší ale byl v posledních šesti letech kašel, kdy jsem nepřetržitě kašlala: Připadala si jako štěkající kojot v pustině, protože s takovým kašlem jít ven se nedalo. Chronická bolest v krku, napadené šlachy kyčle.


Cítím, jak se vše zklidňuje, kašel přestává, bolest v krku neznatelná, ještě bolí klouby a páteř, ale vše nejde úplně hned. Na to, čím jsem trpěla celý život, je to zázrak. A to jsem se zapomněla zmínit o odchodu depresí.

Tvá léčba je levná a účinná, s ohledem pro každého. Moc ti děkuji za tvou práci, invenci, kterou jí dáváš, za to, že jsi. :-)


Hana, ročník 1953,

Jindřichův Hradec
563 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page