top of page
  • Obrázek autoraPetra Tóthová

Teoretický a praktický kurz Ostrava

V květnu a červnu 2022 proběhly v Ostravě dva kurzy pro zájemce a příznivce parazitární detoxikace. Po dvou letech, kdy nebylo možné kurzy konat, jsem se tak opět mohla věnovat lidem, kteří se zajímají o metodu parazitární detoxikace. Osobně mě potěšilo, že i po tak dlouhé pauze, byl velký zájem a navíc jsem se setkala s mnoha novými tvářemi.


Nejprve jsme v květnu probírali Mikrobiologii. Dva dny jsme se věnovali virům, plísním, bakteriím, ale hlavně prvokům a parazitům. V hotelu Garni v Ostravě se nás v příjemném prostředí sešlo 14 lidí. Ukázali jsme si mimo jiné i praktickou ukázku práce se Salvii, probrali jsme možnosti použití roztoku MMS a díky nižšímu počtu účastníků bylo dost prostoru na dotazy.


Na teoretický kurz navazovala na konci měsíce června praktická část kurzu - práce se Salvii a detoxikační metoda v praxi. Tentokrát se nás sešlo v hotelu Garni v Ostravě 18 lidí, kteří se vážně zajímají o parazitární detoxikaci a chtějí se něco naučit.


První den praktického kurzu jsme prošli PC program k Salvii, ukázali si testovaní a praktický příklad sestavení celé kůry. Poté jsme celé další dva dny využili k praktické práci, trénovaní a vzájemnému testovaní. Mnozí z účastníků, kteří absolvovali jak teoretický, tak i poté praktický kurz se orientovali dobře. Někteří si opatřili Salvii teprve nově a proto je třeba ještě cvičit.


Nicméně mám radost, že z kurzu vzešel nový poradce Adam Hrnčíř z Brna, který výborně zvládl jak teoretickou, tak praktickou část a tak jsme ho již mohli přivítat jako novou mladou posilu v našem týmu. Přejeme mu mnoho úspěchu!


Doufám, že několik dalších slibných účastníků ještě potrénují a později se k nám také připojí.

Ing. Petra Tóthová

Ostrava

428 zobrazení

Коментарі


Hledání podle štítků
bottom of page