top of page
  • Obrázek autoraPetra Tóthová

Teoretický a praktický kurz v Ostravě

Opět po roce se chystají kurzy v Ostravě. V květnu proběhne teoretický kurz Mikrobiologie pro budoucí poradce a zájemce o detoxikační metodu a poté se návazně připravuje v červnu Praktický kurz práce s EAV Salvií.


Co bude obsahem teoretického kurzu?

Dva dny - sobota 20.5. a neděle 21.5. - budeme probírat základní viry, bakterie, prvoky, plísně a parazity - příznaky, jak na ně. Pokud bude dost času, je v plánu také ukázka testování na EAV Salvii. Sebou je třeba mít skripta Mikrobiologie, které jde zakoupit na našich stránkách. Kurz je vhodný pro ty, kdo se chtějí naučit Mikrobiologii a základy metody Ing. Hanky Bláhové. Není podmínkou mít Salvii, nebo s ní umět pracovat.

Měsíc po teoretickém kurzu se připravuje i praktický kurz práce s EAV Salvíí. Datum je stanoveno na 17. a 18. června, který je spíše vhodný právě pro ty, kdo už Salvii mají. A chtějí si více potrénovat práci s ní.

Místo konání:

Hotel Garni,

areál studentských kolejí Vysoké školy Báňské, Studentská 1770, Ostrava-Poruba, 700 32

Termín:

Teoretický kurz mikrobiologie 20. a 21.5.2023

Praktický kurz práce s EAV Salvií 17. a 18.6. 2023

Čas:

v sobotu od 9 do 17 hodin, v neděli od 9 do 16 hodin

Cena za jeden kurz na oba dva dny celkem: 2.400,-Kč Oběd a odpolední pohoštění je zahrnuto v ceně

Na praktickém kurzu v červnu se budeme celé dva dny věnovat práci s EAV Salvii, naučíme se pohybovat v počítačovém programu, ukážeme si postup testování na konkrétních příkladech, testování si každý bude moci důkladně vyzkoušet na své, nebo zapůjčené Salvii. Pokud bude čas, proběhne ukázka testování na EAV Salvii. Popřípadě můžeme probrat různé příklady z praxe a jak postupovat při detoxikaci.

Na oba dny praktického kurzu je třeba mít sebou přístroj EAV Salvie, program do PC, nebo ampule na testování. Kurz v červnu je vhodný pro ty, kdo už znají dobře teorii a základy metody Ing. Hanky Bláhové a chtějí se naučit i praktické testování na přístroji EAV Salvie.. Je třeba mít nastudované aspoň skripta Mikrobiologie a přečtený aspoň jeden Deník poradce, nebo Deník šarlatánky. Je vhodné se aspoň v základu orientovat v latinské anatomii těla. Pro účast na kurzu je nutné mít přístroj Salvii. Na kurz přijímám i omezené množství účastníků, kterým Salvii zapůjčím.

Kurz se bude konat při minimálním počtu 10 lidí. Maximálně je 20 míst.

Ubytování si zajišťujete sami.

Přihlásit se je třeba nejpozději do konce dubna na teoretický kurz a do konce května na pozdější praktický kurz.

Školení bude provádět Ing. Petra Tóthová z Ostravy - přihlásit mailem se můžete zde

1 106 zobrazení

Comments


Hledání podle štítků
bottom of page