top of page
  • Naše články

Teror povinného vaxu

Milí přátelé,

nedávno mi přišla do poradny maminka předškolního chlapce, trpí od raného dětství na střevní a žaludeční problémy. Dostal je zhruba v době, kdy byl očkován hexavakcínou a MMR, a od té doby trvají dodnes. Přišel čas, kdy pediatrička vyžaduje přeočkování oběma vakcínami. Matka váhá, protože si pamatuje zdravotní zhoršení syna. Na námitku, že se po minulých vakcínách chlapec nastálo zhoršil, pediatrička jen odpověděla, že se to stává! Matka se obává, že po přeočkování se stane ještě něco horšího, například chlapec upadne do autizmu a ona nebude moci chodit do práce, protože ho bude muset ošetřovat. Její rodiče jí nepomohou, bydlí daleko a nejsou zdraví.


Pediatrička, přestože zná sociální status matky a zdravotní stav dítěte, vyhrožuje, že na ni pošle sociálku. Matka si je vědoma, že zrovna MMR a hexavakcína jsou statisticky nejčastějšími spouštěči autizmu. Žije v hrůze ze dvou možných variant: kdyby dítě opravdu onemocnělo, bude ho muset celodenně ošetřovat a v tom případě oba zemřou hlady. Nebo ho bude muset v tak raném věku dát někam do útulku, aby mohla dál vydělávat, na nájem, jídlo a i na ten útulek. Jedno špatné rozhodnutí, jedno zaváhání ve slabé chvilce, jedno kývnutí, jedna vteřina, a z psychicky zdravého dítěte je zelenina - navždy. Léčí se to velmi těžko.


Považujete postoj pediatričky za morální? Za profesionální? Kdo kontroluje, jak si pediatři vedou, kolik mají například chronicky nemocných a autistů ve svém obvodu?


V pravomoci pediatra je možnost, aby napsal do papírů zdůvodnění, že s ohledem na současný zdravotní stav dítěte se očkování prozatím odkládá!


Pediatři nemají žádnou zodpovědnost. Často je u nich důležitější nadřízený, úřad, příkazy shora a big farma, nad selským rozumem, soucitem a zdravím dítěte. Oni si jen odškrtnou kolonku. Přitížilo se vám? No a co. To se stává. Pokrčí rameny. Já za to nemůžu, musela jsem, to oni! Nacisti v lágrech se po válce také vymlouvali, že to dostali příkazem!


Takové příběhy mi vhánějí slzy do očí a probouzí vnitřní zuřivost z bezmoci. Kdyby si pediatři opravdu studovali, co vakcíny obnášejí, nikdy by nemohli s čistým svědomím do dítěte nic píchnout. Ale oni mají vymyté mozky ze školy a ze školení, které vedou – farmaceuti! To, že jsou povinné dětské vakcíny v globále neužitečné a škodlivé, vím z mnoha videí a článků. Ale nedokázala bych to přesto tak fundovaně zpracovat, jako jedni rodiče. Poctivě si sedli, a než se jim narosila dcera, studovali o vakcínách vše dostupné. Vypsali si pozitiva a negativa. Pozitiv je minimum, to vás ujišťuji. Výsledkem je Prohlášení rodiče o nesouhlasu s očkováním, které oba podepsali a předložili své pediatričce. Ta si to naštěstí světe div se přečetla, a už na ně netlačila ani s očkováním, ani nevydírala sociálkou. Prohlášení založila do karet dětí a ejhle, ani ona z toho neměla žádné popotahování. Jak je vidět, všechno jde, když se chce. Rodiče, oba vysokoškoláci, byli odhodlaní za práva svých dětí bojovat případně i za pomoci právníka. Všechny tři děti těchto rodičů jsou neočkované a nadprůměrně zdravé.


Prohlášení si můžete stáhnout na konci, případně upravit a přizpůsobit své situaci a své rodině. Prohlášení rodičů a nesouhlasu s očkováním uveřejňujeme se svolením autorů. Jak postupovat vzhledem k právním souvislostem v naší republice poradí skupina ROZALIO /Rodiče za svobodnou volbu očkování/, nebo se pro radu obracejte na MUDr. Elekovou. Po mnoha letech praxe a po setkání s mnoha tragickými případy autistů po očkování jsem hluboce přesvědčena, že kdybychom následovali příkladu západních států a očkování bylo dobrovolné, málokterý rodič nechá očkovat své dítě, a jako národ bychom byli mnohem zdravější.

Jestli vaše pediatrička zůstane neoblomná, doneste jí podepsat papír, že pokud by dítě po vakcíně onemocnělo nějakou závažnou formou nemoci, ona se zavazuje se o něj do smrti starat. Pokud si je tak jistá bezpečností vakcín, tak to přeci ráda udělá, je to jen formalitka, ne? Další maminka zase lékařce řekla, že pokud cokoliv sdělí sociálce nebo policii, je to porušení lékařského tajemství a v tom případě se ona obrátí na právníka. Pediatrička couvla. Vnímám, že covid měl jednu dobrou stránku - otevřel stavidla nedůvěřivosti k lékařským postupům, o kterých před covidem nikdo nepochyboval a nikdo by se neodvážil o nich mluvit. Lidé vidí v reálu, že prioritou lékařů není zdraví pacienta, ale byznys. Začínají chodit reakce:

Milá paní Bláhová,

sama mám neočkovanou dceru 8 let. S paní, o které se zmiňujete, soucítím, jelikož jsem si prošla stejnou šikanou ze strany naší první pediatričky. Jestli mohu paní poradit, tak určitě okamžitě odejít od zmiňované pediatričky a pokusit se najít jinou, respektující její rozhodnutí. Není to lehké, ale je to možné. Například ve facebookové skupině: "Maminky bezva pediatři a homeopati-najděte se!". S novou paní doktorkou jsem sepsala "Nesouhlas s poskytnutím zdravotní péče- povinného očkování" a mám klid. Jediná svízel nastává v momentě, kdy by chtěla paní dát dítě do státní školky, kam bohužel neočkované dítě přijmou až v posledním předškolním roce, který je povinný. Kocourkov, ale bohužel. Samozřejmě je možnost využít soukromá hlídací centra, která přijímají děti i bez očkování. Se sociálkou bych si taky hlavu nedělala.

I kdyby byla paní nahlášená a předvolaná, stále má možnost situaci vysvětlit tím, že jedná v nejlepším vědomí a svědomí a v přesvědčení, že přirozená imunita je pro její dítě to nejlepší, a jedná tak v nejlepším zájmu při ochraně jeho zdraví. I kdyby sociálka vyměřila pokutu, což se opravdu běžně neděje, je to max. 10.000,- a to je podle mě zanedbatelné s porovnáním, že by mé dítě mohlo mít po očkování celoživotní následky. Vynucování něčeho, za co stát odmítá nést zodpovědnost, je nehorázné. Rodiče si musí stát na svém, pokud chtějí ochránit své děti.

Hezký večer.

S pozdravem L. B.

Reaguji na tu pokutu: Sociálce bych řekla, že 10.000 znamená jídlo pro mého syna na celý měsíc a že jim ty peníze nedám, protože jsem neudělala nic jiného než chránila jeho zdraví, a že to ze samoživitelky těžko vydolují, že vycházím tak tak.

Fuj, už se mi zase zvedl tlak. Měla by se tady ozvat nějaká pracovnice sociálky, jestli jsou opravdu takové hyeny. H.B.


Ještě je tu milé maminky jeden skvělý nápad, nechat dítěti stanovit protilátky na nemoc, proti které je chce vaše pediatrička očkovat. Stanovení protilátek stojí cca 400-500 Kč za jeden virus, za jednu bakterii, víte to do druhého dne, dostanete to písemně. Budou li protilátky poztivní, vyrazíte doktorce zbraň z ruky. A věřte, že budete překvapeny, s kolika patogeny se vaše dítě již setkalo a na kolik z nich má již protilátky vytvořeny. V tom případě ani nejzavilejší a nejhorlivější pediatr nemůže nic namítat, když vakcínu odmítnete. A i kdyby na vás poslal sociálku, tak se jen zesměšní, protože vy ukážete sociálce papír, že očkování je zbytečné. A žádných deset tisíc. Pár stovek a pár minut času. HB

V prvních 6 letech života dítěte se očkuje vakcínami s následujícími adjuvans:

-17 500 mcg 2-fenoxyethanolu (nemrznoucí směs)

-5 700 mcg hliníku (neurotoxin)

-neznámé množství fetálního hovězího séra (krev potracených krav).

-801,6 mcg formaldehydu (karcinogen, balzamovací prostředek)

-23,250 mcg želatiny (rozemletá mrtvola zvířete)

-500 mcg lidského albuminu (lidská krev)

-760 mcg L-glutamátu sodného (způsobuje obezitu a cukrovku)

-neznámé množství buněk MRC-5 (potracené lidské děti)

-více než 10 mcg neomycinu (antibiotikum)

-Více než 0,075 mcg polymyxinu B (antibiotikum)

-Více než 560 mcg polysorbátu 80 (karcinogen)

-116 mcg chloridu draselného (použitého ve smrtící injekci)

-188 mcg fosforečnanu draselného (kapalné hnojivo)

-260 mcg hydrogenuhličitanu sodného (jedlá soda)

-70 mcg boritanu sodného (borax, používaný k hubení švábů)

-54 100 mcg chloridu sodného (kuchyňská sůl)

-neznámé množství citrátu sodného (potravinářská přísada)

-neznámé množství hydroxidu sodného (Nebezpečí! Žíravina)

-2 800 mcg fosforečnanu sodného (toxický pro všechny organismy)

-neznámé množství monobazického monohydrátu fosforečnanu sodného (toxický pro všechny organismy)

-32 000 mcg sorbitolu (nesmí se podávat injekčně)

-0,6 mcg streptomycinu (antibiotikum)

-Více než 40 000 mcg sacharosy (třtinový cukr)

-35,000 mcg kvasinkového proteinu (plíseň)

-5,000 mcg močoviny (metabolický odpad z lidské moči)

-další chemické zbytky

(Z knihy "Co farmaceutické společnosti nechtějí, abyste věděli o vakcínách" - autor Dr. Todd M. Elsner)
Zde najdete ke shlédnutí také video Dr. Suzanne Humphries, v němž mluví o bezpečnost vakcín, podává bližší informace o tetanu a o tom, z čeho se vyrábějí vakcíny.


Upozornění: Toto video není uloženo na našem serveru. Pokud jej nelze spustit, pravděpodobně bylo odstraněno ze serveru, na který odkazujeme.Prohlášení si můžete stáhnout zde ve formátu pro Word nebo upravené do PDF. Pro úpravu je vhodný formát pro Word. Prohlášení rodičů a nesouhlasu s očkováním uveřejňujeme se svolením autorů.

Prohlaseni_rodice_nesouhlas_s_ockovanim
.pdf
Download PDF • 525KB


A - PROHLÁŠENÍ RODIČE O NESOUHLASU S OČKOVÁNÍM
.docx
Download DOCX • 58KB


Zde najdete další video Dr. Lawrence Palevski, v němž mluví o hliníku ve vakcínách.
Odkaz na článek Ve vakcíně objeven celý genom potraceného plodu a 560 rakovinných genů najdete zde.

404 zobrazení
Hledání podle štítků
bottom of page